تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 351 از 536 اولاول ... 251301341347348349350351352353354355361401451 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,501 به 3,510 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

دوستان کدوم الدنگی رفته گزارش مردمی داده که سرعت ftth دوباره مجدود شده ؟ یا دم انتخاباتی ه ؟
    گمون نکنم پاي يه الدنگ در ميون باشه. اين چيزا کاري به انتصابات نداره. کلا اپراتوري که تو سايتش مي گه بالاترين سرعت فيبرش 50 مگه، بعد از اين بازارگرمي ها و زياد شدن کاربراي فيبر، دوباره خط رو بر مي گردونه به همون 50. شکايت هم راه به جايي نخواهد برد، چون مي گه توي قرارداد همين بود، از دست مون در رفته بود و از اين صحبتا.

يادتون باشه مخابرات توي سرويس هاي قبليش هم همين کار رو کرده. اول که مي خواستن بازار رو بگيرن، پهناي باند ADSL رو تا ته باز مي ذاشتن که کاربر isp هاي ديگه رو تک بزنن، بعد که بازارشون گرم شد و ديگران رو ورشکست کردن، سرعتا رو برگدوندن روي يه مگ و دو مگ، کاملا قانوني و مطابق قرارداد.
    Last edited by kenshikan; 22-05-2021 at 13:44.

2. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

من یه مشکلی جدیدا با نت مخابرات دارم اینه که بعد اتصال به هر قندشکن کلا قطع و وصل نت خیلی زیاد میشه و اعصاب نمیذاره.
    کسی تجربه مشابه نداره. راه حلی چیزی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

دوستان کدوم الدنگی رفته گزارش مردمی داده که سرعت ftth دوباره مجدود شده ؟ یا دم انتخاباتی ه ؟
    چقدر شده سرعت؟
    پینگ و پکت تغییری داشته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

من یه مشکلی جدیدا با نت مخابرات دارم اینه که بعد اتصال به هر قندشکن کلا قطع و وصل نت خیلی زیاد میشه و اعصاب نمیذاره.
    کسی تجربه مشابه نداره. راه حلی چیزی
    آره. دارن استان به استان قندشکن ها رو مي بندن.
    قندشکن هايي هستن که هنوز پا ميدن (پولي)، ولي تا کي خدا مي دونه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض اینترنت پرسرعت فیبرنوری (تانوما) درتبریز

دوستانی که از تبریز هستن میتوند با ارسال کدپستی ویا شماره تلفن منزل به شمارخ09147885868جهت استعلام فیبر نوری اقدام واطلاع پیدا نمایند

شرزکت ره آوا مجری طرح های FTTHدر استان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

سلام دوست عزیز اولا مودبانه حرف بزنییم خوبه دوما احتمال زیاد مشکل دیتای شما یا از PONاصلی یا از فیوژن محل خودتان با تماس قسمت پشتییبانی مرکز مخابراتتان ومراجعه کارشناس به محل مشکل قابل حله و اگر ساکن تبریز هستید اطلاع بدید بنده درخدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

دوستانی سرویس 50Mb تا سرعت 200Mb دارند؛ لطفا بگن که در زمانهای افت سرعت، حداقل سرعتی که میگیرن چقدر هست. چه زمان های اوج مصرف چه این دوران نزدیک انتخابات...
    از اونجایی که بین سرویس 50Mb و 50-200Mb به خاطر 200 گیگ کمتر یا بیشتر باید انتخاب کنم میخوام بدونم...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دوستانی سرویس 50Mb تا سرعت 200Mb دارند؛ لطفا بگن که در زمانهای افت سرعت، حداقل سرعتی که میگیرن چقدر هست. چه زمان های اوج مصرف چه این دوران نزدیک انتخابات...
    از اونجایی که بین سرویس 50Mb و 50-200Mb به خاطر 200 گیگ کمتر یا بیشتر باید انتخاب کنم میخوام بدونم...
    من با بریج مستقیم به کامپیوتر وصل میکنم، تا سیصد و 60 هفتاد میده . تو بازی هم NAT کاملا باز هست

ولی چون بقیه خانه هم میخوان استفاده کنن باید رو مودم یا روتر pppoe بزنم ، جدیدا به 100 مگ محدود شده اینجوری (یعنی بالای 100 مگ میره و لی میاد پایین )

زمان افت سرعت میاد رو 70 هشتاد

نمیدونم انتخاباتی ه یا یه عده جمع شدن سرعت ftth را بیارن پایین

ولی باز هم روانی . چون کانکشن نوری هست تو بازی ضایع نمیشی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

چقدر شده سرعت؟
    پینگ و پکت تغییری داشته؟
    پینگ 93

پکت نه خیلی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دوستان ، حدس من درست بود دلیل اینکه فیبر نوری مثلا تو بازی ها بهتر عمل میکنه و پایدار تره اینه که غیر از پینگ و جیتر و سرعت یه چیز دیگه هست به اسم Route update time . همین ه که فیبر نوری تو بازی بهتر عمل میکنه حتی اگه پینگ شما از پینگ یکی دیگه بالاتر باشه .

12. 3 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. hamed_korn

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •