تبلیغات :
دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی حرفه ای

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 338 از 338 اولاول ... 238288328334335336337338
نمايش نتايج 3,371 به 3,379 از 3379

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یه سوال
    فیبر از سر کوچه ما رد شده و به مغازه های سرکوچه دادن ولی وارد کوچه نشده ( دقیق نمیدونم ) احتمالش هست به ما هم بدن ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نمیدونم امشب چی شده سرعت ترکیده. دفعه اوله اینطوری میشه فقط سرعت از سایتهای داخلی خوبه. سایتهای خارجی یکی در میون و خیلی کند باز میشن. تست سرعت فیبر تهرانپارس مخابرات عاطف از سرور خارجی. چند تا سرور دیگه هم تست کردم و وضع همینه.

Last edited by mgha; ديروز at 23:38.

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

نمیدونم امشب چی شده سرعت ترکیده. دفعه اوله اینطوری میشه فقط سرعت از سایتهای داخلی خوبه. سایتهای خارجی یکی در میون و خیلی کند باز میشن. تست سرعت فیبر تهرانپارس مخابرات عاطف از سرور خارجی. چند تا سرور دیگه هم تست کردم و وضع همینه.
    من رفتم برای خانواده adsl ساده بگیرم از این مرکز،گفتن پورت خالی نداریم،شما دمت گرم چه جوری فیبر ازشون گرفتی؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من رفتم برای خانواده adsl ساده بگیرم از این مرکز،گفتن پورت خالی نداریم،شما دمت گرم چه جوری فیبر ازشون گرفتی؟؟
    این مرکز کلا نمیزارن حرف بزنی تا ببیننت میگن نه. منم رفتم پیمان کارش رو پیدا کردم ازش پرسیدم که طرف ما میشه کشید گفت اره. گفتم تو بیا سیمش رو بکش تحویل بده من مخابراتش رو درست میکنم. سیم رو کشید رفتم گفتم آقا من سیم رو کشیدم پریز رو تحویل گرفتم اینترنت بدید به من. اونا اصلا خودشون نمیدونستن که اون کوچه میتونن فیبر بدن. در واقع گذاشتمشون تو عمل انجام شده. البته یه دو ماهی هی رفتم مخابرات تا درست شد.

5. این کاربر از mgha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

همه اپراتور ها اینطورن، شبا کلا نت میمیره، نه وی پی ان وصل میشه، نه چیزی بالا میاره، یوتیوب 360 به زور پخش میکنه و میپره رو 144 و 240

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

همه اپراتور ها اینطورن، شبا کلا نت میمیره، نه وی پی ان وصل میشه، نه چیزی بالا میاره، یوتیوب 360 به زور پخش میکنه و میپره رو 144 و 240
    من این چند ماهی که فیبر داشتم شبا مشکلی از نظرت سرعت نداشتم. این دفعه اوله که اینطوری شده.

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستانی که نمیتونن در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کنن . ادرس رو بدون هیچ خط تیره و ویرگول بزنید میشه.

گروه فیبر تلگرامftthir@

Last edited by fafool70; امروز at 14:49.

9. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستانی که نمیتونن در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کنن . ادرس رو بدون هیچ خط تیره و ویرگول بزنید میشه.
    گروه فیبر تلگرامftthir@
    ربطی نداره به اعداد حساسیت داره...اونم alt + shift بزنید بره رو اعداد فارسی اوکی میشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست عزیز تو مدتی که استفاده کردید چقدر پکت لاست دارید ؟‌

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (3 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

1. amin_v30,
  2. cotgnx,
  3. as2008

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •