تبلیغات :
دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی حرفه ای

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 336 از 337 اولاول ... 236286326332333334335336337 آخرآخر
نمايش نتايج 3,351 به 3,360 از 3369

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه بامدادنیکنفس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    شهر میرزا رضا شاه کش

پيش فرض

منظورتون این سایت هست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ؟؟؟؟

بله همون سایت
    الان خودتان خواهید دید ، دوستان از چپ و راست ٍ از زمین و هوا میان به مخابرات بدو بیراه میگن و میگن اون لینک به درد نمیخوره

باسه من که همون لینک کار کرد.
    شما هم محل را جمع کنید همان لینک ثبت نام کنند شاید اومدن

..

2. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    شهر میرزا رضا شاه کش

پيش فرض

یک نکته من متوجه شدم . خیلی از دوستان گفتن که نزدیک ما کابینت فیبر زدن ، ولی مخابرات گفته بهتون نمیدیم . اینا به احتمال خیلی زیاد فیبر اکتیو هست Active که برق میخوره و فن داره مثل کابینت vdsl . فقط کنار کابینت vdsl میزنن و برای تقسیم پهنای باند تو کابینت Vdsl هست چون چیزی که طبیعی و مغلوم هست اینه که فیبر پسیو که به خانه ها میدن با حداگثر سرعت 2.5 کافی نیست برای vdsl یک محله . اگه گفتن بهتون نمیدیم . مشکل پیمانکار و این که چند نفر باید جمع شن و از این چیزا نیست . چون FTTH اکتیو سواد فنی شو ندارن و چینی ها هنوز بهشون آموزش ندادن. علت دیگری غیر از این نداره . اکتیو فعلا فقط کشورهایی مثل نروژ میدن و هنوز تا ایران بیاد خیلی مونده . فیبری که به خونه ها میدن فعلا فقط پسیو هست . . . باز اگه دوستان اطلاعات فنی بیشتری دارن اصلاح کنن .

4. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یک نکته من متوجه شدم . خیلی از دوستان گفتن که نزدیک ما کابینت فیبر زدن ، ولی مخابرات گفته بهتون نمیدیم . اینا به احتمال خیلی زیاد فیبر اکتیو هست Active که برق میخوره و فن داره مثل کابینت vdsl . فقط کنار کابینت vdsl میزنن و برای تقسیم پهنای باند تو کابینت Vdsl هست چون چیزی که طبیعی و مغلوم هست اینه که فیبر پسیو که به خانه ها میدن با حداگثر سرعت 2.5 کافی نیست برای vdsl یک محله . اگه گفتن بهتون نمیدیم . مشکل پیمانکار و این که چند نفر باید جمع شن و از این چیزا نیست . چون FTTH اکتیو سواد فنی شو ندارن و چینی ها هنوز بهشون آموزش ندادن. علت دیگری غیر از این نداره . اکتیو فعلا فقط کشورهایی مثل نروژ میدن و هنوز تا ایران بیاد خیلی مونده . فیبری که به خونه ها میدن فعلا فقط پسیو هست . . . باز اگه دوستان اطلاعات فنی بیشتری دارن اصلاح کنن .

اون کابینتها که با تازگی بیشتر مناطق و وصل شده کابینت شرکت شاتل هست برای اینترنت بر روی خطوط فیبر... که اشخاصی که فقط میتونستن از مخابرات نت بگیرن بتونن الان از شاتل هم بگیرن...

6. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بچه ها کسایی که تانوما دارن میتونن یه عکس از سرعت دانلودشون از سرور خارجی مثلا استیم بزارن لطفا ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

سلام سرعت دانلود از سرور بتل نت 9.93 مگ برثانیه ، البته سرعت برای بنده تا 100 مگ هست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بله همون سایت
    الان خودتان خواهید دید ، دوستان از چپ و راست ٍ از زمین و هوا میان به مخابرات بدو بیراه میگن و میگن اون لینک به درد نمیخوره

باسه من که همون لینک کار کرد.
    شما هم محل را جمع کنید همان لینک ثبت نام کنند شاید اومدن

..
    دوست من کسی از چپ و راست نمیزنه.. اما کسی هم با شما دوشمنی نداره و دلیلی نداره بخواد اشتباه بگه که!
    من خودم حتی همین الان باز هم چک کردم و به هیچ عنوان به مرحله بعد نرفت و هیچ تغییری ایجاد نشد.. پس کاملا واضحه برای من کار نکرد..
    حالا شانس شما بوده شده.. خیلی هم عالی.. شاید برای شما در شهرتون کار کنه. اما برای من در تهران کار نکرد..

داره خودمونی میشه amirhalgord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست من کسی از چپ و راست نمیزنه.. اما کسی هم با شما دوشمنی نداره و دلیلی نداره بخواد اشتباه بگه که!
    من خودم حتی همین الان باز هم چک کردم و به هیچ عنوان به مرحله بعد نرفت و هیچ تغییری ایجاد نشد.. پس کاملا واضحه برای من کار نکرد..
    حالا شانس شما بوده شده.. خیلی هم عالی.. شاید برای شما در شهرتون کار کنه. اما برای من در تهران کار نکرد..
    من هم امتحان کردم وارد مرحله بعد نشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من امتحان کردم جواب داد حالا یه کد هم فرستاده رو گوشیم نوشته کد فعالسازی .این کدو باید جایی وارد کرد ؟ چیه جریان این کد

تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    شهر میرزا رضا شاه کش

پيش فرض

من امتحان کردم جواب داد حالا یه کد هم فرستاده رو گوشیم نوشته کد فعالسازی .این کدو باید جایی وارد کرد ؟ چیه جریان این کد
    کد پیگیری تانوما ؟ ممکنه ازتون بخان . از من که نخواستن .
    اگه محله تون امکانات بدن یه شماره از خود مخابرات زنگ میزنه میگه ، برین ثبت نام کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    شهر میرزا رضا شاه کش

پيش فرض

بچه ها کسایی که تانوما دارن میتونن یه عکس از سرعت دانلودشون از سرور خارجی مثلا استیم بزارن لطفا ؟
    بستگی به بازی که دانلود میکنی داره . مثلا بازی هایی که زیاد دانلود میکنن ، سرعتشون کمتره .
    بعد کجای کشور باشی یکی ممکنه به سرور ترکیه وصل بشه استیم . یکی به امارات یکی به کویت .

این از کشور امارات

14. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •