تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 536 اولاول ... 202627282930313233344080130530 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

البته ۲ جور ۱۰۸۰ داریم.تو ۱۰۸۰ با نرخ فریم ۶۰ گاهی پرش دارم.البته نوسان سرعتش تو طول روز خیلی زیاده.گاها تو تک کانکشن ۱۰۰ مگابیت هم گرفتم ولی نوسانش اعصاب خورد کنه.در مورد ویدیو دیروز کنفرانس e3 رو تو twist میدیدم که هنوز برادر ها چیلترش نکردن باز پرش تصویر داشتم اونم ساعت ۵.۵ صبح

2. 3 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

الان کف سرعت و سقف سرعت فیبر نوری چقده؟ مهابرات یا نمایندهاش اطلاعات درستی نمیدن اخه

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه در پاسخ به این پرسش که "برخی خطوط تلفن ثابت فیبر نوری است و کاملاً از سر اجبار مشترک مخابرات هستند"، ادامه داد: هفته گذشته نشستی بین شرکت مخابرات و شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت برگزار شد، لذا وزارت ارتباطات به دنبال ایجاد توافقی در این زمینه است، تا مشکلات مشترکان رفع شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: بر اساس این توافق اگر شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت می‌خواهند از فیبر نوری استفاده کنند باید بخشی از درآمد خود را به مخابرات بدهند تا این محدودیت از بین برود و نتایج آن طی هفته آینده مشخص می‌شود.

5. 2 کاربر از ahmad110110110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه در پاسخ به این پرسش که "برخی خطوط تلفن ثابت فیبر نوری است و کاملاً از سر اجبار مشترک مخابرات هستند"، ادامه داد: هفته گذشته نشستی بین شرکت مخابرات و شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت برگزار شد، لذا وزارت ارتباطات به دنبال ایجاد توافقی در این زمینه است، تا مشکلات مشترکان رفع شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: بر اساس این توافق اگر شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت می‌خواهند از فیبر نوری استفاده کنند باید بخشی از درآمد خود را به مخابرات بدهند تا این محدودیت از بین برود و نتایج آن طی هفته آینده مشخص می‌شود.
    پس اینترنت گرون میشه

7. این کاربر از Golbarg01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

همین الانش کلی پول دارن میریزن تو جیب این زالو بازم سهم میخواد. قشنگ باج گیری میکنه

9. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

فکر کنم اولین نفری باشم که درخواست جمع آوری فیبر رو میدم.شنبه میرم پیش رییس بگم اون فرم جمع آوری رو بده پر کنم.حروم خورهای عوضی

11. 4 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdisatss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    خیلی دور

پيش فرض

خدمت شما عرض کنم من چند روزی هست در تهران برای این سرویس اقدام کردم راهنماییتون میکنم شاید بدردتون بخوره متاسفانه کارمندان مخابرات بعضیهاشون هنوز تو این قضیه که ای دی اس ال خوراکی یا پوشیدنی موندن

فرق بین تانوما یا همون ftth و vdsl برای تانوما البته بنده عامیانش رو میگم حتما باید فیبرنوری باشی و برای وی دی اس ال خطت مسی باشه
    تانوما حتما باید سیم کشی منزل رو عوض کنی ولی وی دی اس ال نمیخواد هر دوشون هم مودم خاص خودشون رو دارن

اما هزینهکه برای وی دی اس ال شما باید بدی مودم هستش که ۳۰۰ تومنه و هزیتنه مصرف ماهیانه
    اما برای تانوما هزینه سیم کشی از مخابرات تا منزل بر عهده مخابرات ولی از کیس مخابراتی تا منزل ۱۵۰ تومن هزینه مودم البته بیشتر یک جعبه مخصوص هستش ۲۵۰ تومن این در صورتی که فیبر بدون مشکل به خونه وصل بشه که اگر پیچیدگی داشته باشه اون هزینه ۱۵۰ تومن تغییر میکنه و بول یک خط ثابت هم باید بدی به مبلغ ۱۰۰ تومن و اشتراک ماهیانه

برای اقدامش هم زنگ بزنی به ۲۰۲۰ بهتر البته اگر کارمندای منطقه مخابراتیتون با دانش باشن اونجا بری بهتر
    ممنون بابت توضیحاتتون.
    باید خیلی بیشتر بررسی کنم
    خیلی حرفت ضد و نقیضه و ظاهرا کاربرا نتایج متفاوتی گرفتن!

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

فکر کنم اولین نفری باشم که درخواست جمع آوری فیبر رو میدم.شنبه میرم پیش رییس بگم اون فرم جمع آوری رو بده پر کنم.حروم خورهای عوضی
    رفتی پیش رئیس مخابرات منطقه باهاش صحبت کن شاید مشکلت حل شد ولی اگه دیدی پر رو بازی در میاره و بقولی گفتنی میگه همینه که هست هم‌نجا جلوی چشم خودش فرم جمع آوری رو پر کن.بهش آدرس سایت پی سی ورلد هم بده که بفهمه هیچکس راضی نیست با این وضعیت.

14. 2 کاربر از post98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

بعد از این همه دوندگی و هزینه و ذوق و شوق سرویس جدید و مثلا پر سرعت آدم بخواد بزنه زیرش خیلی حرفه. خاک بر سر مخابرات واقعا، فقط تبلیغات الکی برای خالی کردن جیب ملت.مثل همین خط جدید مترو تهران که الکی افتتاح کردن فردا صبحش ایستگاه بسته بود. اینترنت مثلا 100 مگ میده بازم با محدودیت حجم. این حجم خوری لقمه چرب و نرمی شده برای این شرکت ها که ملتو بتیغن. هیچ کجای دنیا اینطوری نیست بخدا.

16. 5 کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

مخابرات دزد ترین و عقب افتاده ترین شرکت تو ایرانه،به خاطر همین سیمکارتم ایرانسله و نت خونه هم آسیاتک.تا میتونید از مخابرات هیچ سرویسی نگیرید چون مطمئنا بعدا پشیمون میشید.
    کارمندای با مدرک سوم راهنمایی گذاشته پشت 2020 به مردم جواب بدن!!

18. 2 کاربر از akbarhasani1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. farhang_k

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •