تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 539 اولاول ... 192526272829303132333979129529 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 5382

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

الان بحث این هست که بین مخابرات و mtn کدوم شرکت میتونه خدمات بهتری در زمینه فیبر نوری ارائه بده.
    من از خدمات هردوتا استفاده کردم و به نظرم mtn با فاصله زیادی میتونه بهتر از مخابرات عمل بکنه.
    پیشنهاد میکنم برای گرفتن این سرویس عجله نکنین دست نگه دارین شرکتهای دیگه هم وارد بشن تا قیمت بشکنه و رقابتی بشه.
    ایرانسل به علت اینکه شرکت خصوصی هست برای سود خودش هم شده بهتر عمل می کنه ولی وای به حال اینکه یه روز باهاشون به مشکل مالی بخوری اونوقته که اصلا پاسخگو نیستن و هر جا هم شکایت بکنی براشون فرقی نداره دم کلفتی و این حرفا
    مخابرات برای اینکه شرکت نیمه دولتی نیمه خصوصی هست براش مشتری اهمیتی نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

انصافا خیلی خوبه
    با اروپا پینگت 80 باشه حرف نداره حتی 4G من در بهترین حالت 110 میده ADSLم 140 معمولا
    شاید یکی بگه این که فرقی نداره ولی واسه من فاصله بین رمپیج و فیده
    حسودیم شد ایول

3. این کاربر از senator2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdisatss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    خیلی دور

پيش فرض اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

ببخشیدا تاپیک در مورد خلافی های ایرانسل MTN نیست. ممکنه لطفا در مورد فیبر نوری مخابرات کسانی که دارن و شرایط دفیقشو و قیمتا و هزینه نهایی و کیفیت ش بیشتر توضیح بدن؟ ارزش خرید و تعویض داره؟ در مورد فیبر نوری کسی اینجا گرفته راضیه؟ میگن مودم خاصی میخواد و با ابن مودما adsl فرق داره؟ قیمتشون چنده؟ سیم کشی داخل ساختمونش چقدر هزینش میشه؟
    ممکنه در نهایت بفرمایید این FTTH که این تاپیکه با اون VDSL چه فرقی داره؟ آیا هر دو از فیبر نوری استفاده میشه؟ ممنون
    Last edited by mehdisatss; 10-06-2017 at 19:15.

5. این کاربر از mehdisatss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

به نظرم اگر محدودیت خاصی ندارید تا جایی که میتونید سرویس نگیرید از مخابرات. دیگه همه میدونن وابسته به چه ارگانیه و کیفیت سرویس دهیش چطوره. فقط یه نگاه به طراحی سایت افتضاحشون مشخص می کنه چقدر این شرکت عقب مونده و چیپ هست

7. 4 کاربر از Mohsen_mzh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ببخشیدا تاپیک در مورد خلافی های ایرانسل MTN نیست. ممکنه لطفا در مورد فیبر نوری مخابرات کسانی که دارن و شرایط دفیقشو و قیمتا و هزینه نهایی و کیفیت ش بیشتر توضیح بدن؟ ارزش خرید و تعویض داره؟ در مورد فیبر نوری کسی اینجا گرفته راضیه؟ میگن مودم خاصی میخواد و با ابن مودما adsl فرق داره؟ قیمتشون چنده؟ سیم کشی داخل ساختمونش چقدر هزینش میشه؟
    ممکنه در نهایت بفرمایید این FTTH که این تاپیکه با اون VDSL چه فرقی داره؟ آیا هر دو از فیبر نوری استفاده میشه؟ ممنون
    خدمت شما عرض کنم من چند روزی هست در تهران برای این سرویس اقدام کردم راهنماییتون میکنم شاید بدردتون بخوره متاسفانه کارمندان مخابرات بعضیهاشون هنوز تو این قضیه که ای دی اس ال خوراکی یا پوشیدنی موندن

فرق بین تانوما یا همون ftth و vdsl برای تانوما البته بنده عامیانش رو میگم حتما باید فیبرنوری باشی و برای وی دی اس ال خطت مسی باشه
    تانوما حتما باید سیم کشی منزل رو عوض کنی ولی وی دی اس ال نمیخواد هر دوشون هم مودم خاص خودشون رو دارن

اما هزینهکه برای وی دی اس ال شما باید بدی مودم هستش که ۳۰۰ تومنه و هزیتنه مصرف ماهیانه
    اما برای تانوما هزینه سیم کشی از مخابرات تا منزل بر عهده مخابرات ولی از کیس مخابراتی تا منزل ۱۵۰ تومن هزینه مودم البته بیشتر یک جعبه مخصوص هستش ۲۵۰ تومن این در صورتی که فیبر بدون مشکل به خونه وصل بشه که اگر پیچیدگی داشته باشه اون هزینه ۱۵۰ تومن تغییر میکنه و بول یک خط ثابت هم باید بدی به مبلغ ۱۰۰ تومن و اشتراک ماهیانه

برای اقدامش هم زنگ بزنی به ۲۰۲۰ بهتر البته اگر کارمندای منطقه مخابراتیتون با دانش باشن اونجا بری بهتر

9. 4 کاربر از tohid_abi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بین علما اختلاف افتاده
    امروز یه پیمانکار از طرف مخابرات اومده بود و یه نگاهی به فیبر انداخت و گفتش که اینو اشتباهی نصب کردن!!!گفتم آخه کار میکنه،گفت ولی درست نیست.دست به کار شد باز پارکینگ رو ترکوند و یکی دیگه کشید و به قبلی هم دست نزد تا فعلا نت داشته باشم(اون کابل سیاهه مال پیمانکار جدیده).البته به نظر خودم قبلی باید بهتر باشه چون بدون هیچ واسته ای وصل شده به مودم ولی اینو وصل کرد به یه جعبه کوچیک که اصلا ازش خوشم نمیاد گفتش بزار اینو ببینی فرقشون رو اونموقع میفهی.این حرفشو زیاد جدی نگرفتم چون رو بایت و بیت مشکل داشت

11. 14 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بین علما اختلاف افتاده
    امروز یه پیمانکار از طرف مخابرات اومده بود و یه نگاهی به فیبر انداخت و گفتش که اینو اشتباهی نصب کردن!!!گفتم آخه کار میکنه،گفت ولی درست نیست.دست به کار شد باز پارکینگ رو ترکوند و یکی دیگه کشید و به قبلی هم دست نزد تا فعلا نت داشته باشم(اون کابل سیاهه مال پیمانکار جدیده).البته به نظر خودم قبلی باید بهتر باشه چون بدون هیچ واسته ای وصل شده به مودم ولی اینو وصل کرد به یه جعبه کوچیک که اصلا ازش خوشم نمیاد گفتش بزار اینو ببینی فرقشون رو اونموقع میفهی.این حرفشو زیاد جدی نگرفتم چون رو بایت و بیت مشکل داشت

جناب malek911 ممنون از اطلاعاتی که قرار دادین یه سوال داشتم
    شما الان موقع youtube دیدن یا مکالمه تصویری با skype مشکل قطع و وصلی یا کندی داری؟
    میتونی ویدیوهای
    youtube رو روی 1080p یا 720p بدون مشکل ببینی؟

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

جناب malek911 ممنون از اطلاعاتی که قرار دادین یه سوال داشتم
    شما الان موقع youtube دیدن یا مکالمه تصویری با skype مشکل قطع و وصلی یا کندی داری؟
    میتونی ویدیوهای
    youtube رو روی 1080p یا 720p بدون مشکل ببینی؟

همین یه ساعت پیش داشتم با ۳۱۳۱ راجب همین موظوع جروبحث میکردم که قرار بود 4k ببینم ولی روی 1080 هم پرش تصویر دارم.برگشته جک میگه که یوتوب فیلتره،میگم با سرویس adsl خودم بهتر بود شرایط.خلاصه که میخوام حضوری برم پیش رییس مخابرات منطقه.گندش رو درآوردن

14. 3 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

همین یه ساعت پیش داشتم با ۳۱۳۱ راجب همین موظوع جروبحث میکردم که قرار بود 4k ببینم ولی روی 1080 هم پرش تصویر دارم.برگشته جک میگه که یوتوب فیلتره،میگم با سرویس adsl خودم بهتر بود شرایط.خلاصه که میخوام حضوری برم پیش رییس مخابرات منطقه.گندش رو درآوردن
    من الان با adsl راحت از یوتویب 1080'می گیرم اونوقت با این سرویس پرش تصویر دارید؟

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

درود

یعنی سرعت تک کانکشن شما شش هفت مگابیت هم نیست که بتونید ویدیوی 1080 رو یوتیوب ببینید ؟ البته این احتمال هم هست که سرعت وی*پی ان سرورتون پایین باشه .

17. این کاربر از saeed9009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

1. peyman_omnia2

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •