تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 248 از 536 اولاول ... 148198238244245246247248249250251252258298348 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,471 به 2,480 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سبز بهتره (apc) ولی زیاد مهم نیست زیاد درگیرش نشو ...
    فیبر و بگیر بقیشو هرچی زد زد..
    ینی وایسم سیم کشیو بکنه ببینم چه رنگیه بعد مودمو بخرم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان الان برای تهران هنوز اون تعرفه های سه ماهه رو دارن که سیمکشی رایگان داشت روشون؟ تعرفه ی 36 ماهش خیلی ستمه

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

امروز رفتم مخابرات تعرفه ها روی دیوار بود، گفتم تعرفه ی سه ماهه با فیبرکشی رایگان رو میخوام، کارمندشون گفت فقط تعرفه های 36 ماهه با مودم هست که فیبرکشی رایگان داره، بهش گفتم پس این چیه رو دیوار چسبوندین گفت اینا اشتباهه ما اصلا همچین طرحی نداشتیم. مخابرات مگه دیوونه س 3 میلیون پول سیمکشی رو خودش بده؟؟
    تو همین فروم مگه بچه ها این طرحو نگرفتن؟
    الان من چیکار کنم؟ به 195 شکایت کنم؟

اینم تعرفه ای که هنوز تو ی مخابرات زدن رو برد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هزینه سیم کشی برای سرویس FTTH رایگان شدم
    شرکت مخابرات ایران به مشترکان تجاری پیشنهاد کرد که از سرویس شبکه دسترسی فیبرنوری (FTTH ) استفاده کنند که سرعت بالایی را در اختیارشان می‌گذارد و گفت: تا پیش از این هزینه سیم کشی فیبرنوری در یک ساختمان از حداقل ۳۰۰ هزار تومان آغاز می‌شد اما هم اکنون این کابل کشی به صورت رایگان برای متقاضیان انجام می‌شود و مشترک تنها باید هزینه مودم پرداخت کند.
    وی با تاکید بر برنامه‌های توسعه‌ای مخابرات در حوزه اینترنت ثابت که منتج به افزایش کیفیت این سرویس برای مردم شود، خاطرنشان کرد: شبکه اینترنت مخابرات قبل از بحران کرونا ۳۰۰ مگ ظرفیت پهنای باند داشت که در این چند ماه اخیر به ۳ برابر رقم قبل (۹۱۰ مگ) افزایش یافت.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 2 کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

امروز رفتم مخابرات تعرفه ها روی دیوار بود، گفتم تعرفه ی سه ماهه با فیبرکشی رایگان رو میخوام، کارمندشون گفت فقط تعرفه های 36 ماهه با مودم هست که فیبرکشی رایگان داره، بهش گفتم پس این چیه رو دیوار چسبوندین گفت اینا اشتباهه ما اصلا همچین طرحی نداشتیم. مخابرات مگه دیوونه س 3 میلیون پول سیمکشی رو خودش بده؟؟
    تو همین فروم مگه بچه ها این طرحو نگرفتن؟
    الان من چیکار کنم؟ به 195 شکایت کنم؟

اینم تعرفه ای که هنوز تو ی مخابرات زدن رو برد:
    دروغ میگه طرحای تانومای وبژه همین الانم 3 ماهش هست 4مگ ماهی 35 فکر کنم ...
    ولی خیلی کثیف کار مبکنن این رایگانا خودت پولشو بده از کار طرف مطمئن باشی..

7. این کاربر از crash00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دروغ میگه طرحای تانومای وبژه همین الانم 3 ماهش هست 4مگ ماهی 35 فکر کنم ...
    ولی خیلی کثیف کار مبکنن این رایگانا خودت پولشو بده از کار طرف مطمئن باشی..
    خیلی گرونه، طبقه ی پنجم آپارتمانم فک کنم باید خیلی پول بدم، حدودا متری چند در میاد و چند متر میخواد؟ از تو همین لوله های سیم تلفن مگه رد نمیکنن سیمارو؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من یه محاسبات سرانگشتی انجام دادم .ببینید سرعت نور در شیشه که همین فیبر میشه معادل 200000 کیلومتر بر ثانیه هست و فاصله تهران تا نیویورک هم معادل 10000 کیلومتر هست پس با این حساب پینگی که در میاد 50ms هست پس چرا در واقع خیلی بشتر هست؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

خیلی گرونه، طبقه ی پنجم آپارتمانم فک کنم باید خیلی پول بدم، حدودا متری چند در میاد و چند متر میخواد؟ از تو همین لوله های سیم تلفن مگه رد نمیکنن سیمارو؟
    دوست عزیز!‌اگه خونه از خودتونه که یک بار خرج می کنید و تا مدتی خیالتون راحت است. شما خود را بجای انهایی بذارید که چشم شون بدست مخابرات هستش که کی منت گذاشته و دست آنها هم به فیبر نوری و بعد تانوما برسد. شما که هر روز قرار نیست مودم و کابل بخرید. اگر برای شما میسر است این 2*2=4 کردن ها را بذارید کنار که فردا معلوم نیست چه بشود.

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

من یه محاسبات سرانگشتی انجام دادم .ببینید سرعت نور در شیشه که همین فیبر میشه معادل 200000 کیلومتر بر ثانیه هست و فاصله تهران تا نیویورک هم معادل 10000 کیلومتر هست پس با این حساب پینگی که در میاد 50ms هست پس چرا در واقع خیلی بشتر هست؟!
    چون از اینجا تا نیویورک دیتای شما از n تا سوئیچ و روتر و ... عبور میکنه، هر کدوم حتی اگه 1 میلی ثانیه تاخیر ایجاد کنه پینگ نهایی بیشتر میشه. این 50 میلی ثانیه در حالت تئوری ممکنه، اگه شما یه کابل مستقیم از خونتون تا نیویورک هم بکشی بازم 50 میلی ثانیه بیشتر میشه، چون بین مسیر 10 هزار کیلومتری باید تعدادی رله نصب بشه تا سیگنال رو تقویت کنند و خود رله ها تاخیر ایجاد می کنند

12. 2 کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

خب الان مگه پینگ 8.8.8.8 میگیرید حدود 39 تا 50 نمیشه؟ از مسیر عمان این قدره
    بعد هم DNS گوگل آی پیش آمریکائه دیگه

14. این کاربر از شهرنوش.انوار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •