تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 239 از 536 اولاول ... 139189229235236237238239240241242243249289339 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,381 به 2,390 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

حفاری برای کابل چند کور اصلی هست که میاد سمت باکس اصلی برای خونگی یه کابل 4 کور یا 2 کور میکشن زره دار خیلی قطری نداره و محابرات هزینه ای برای کشیدنش نمیکنه هوایی از رو دیوار همسایه از همون بستر سیمهای قدیمی تلفن که رو دیوار هست میکشه میاره داخل منزل مصرف کننده اما از بیرون تا نقطه ورود هزینه به عهده مخابرات هست مگه داستان چیزه دیگه باشه خود شخص خواسته باشه هزینه بده .. کابل هم ساخت ایرانه نه که منظور بد بودنش باشه اما چون مخابرات حجم بالا میخره و جنس هم تولید ایرانه حتما براشون خیلی ارزون در میاد. فکر کن برای هر مشترک بخوان حفاری کنن چه داستانی میشه البته کار اصولی همینه محل ما تلفن از زمین اومده دم هر چند تا خونه یه لوله آهنی اومده تو باکس گفتم خوب بندازین تو همینه به این محکمی گفت اینا بسترشون خاکی هست کابل اصلی رو تو زمین خوابوندن اومده تو لوله !!! حالا اگه درست کار میشد همون موقع که ارزونی بود هم ما این خطهای نویز دار رو نداشتیم هم الان خودشون سه سوته کابل رو تمیز رد میکردن از بستر آماده..
    دقیقاً طبق فرمایش این عزیزمون، مخابرات هیچوقت کابل رو زمینی وارد ساختمون نمیکنه مگر اینکه خونه در حال ساختن باشه که بخوای بالفرض کل ساختمون رو به جای سیم مسی، فیبر نوری بکنی.
    کابل رو هوایی و از روی خونه ها رد میکنن، ولی بستگی به محل خونه یا محل کار داره، مخابرات برای اینکه هزینه ش کم بشه فقط سمتی رو ساپورت میکنه که نزدیکتر به کافو مخابراتی باشه، مثلاً کافو مخابراتی ما سمت شمالی کوچه س ولی خونه ما جنوبی، برای همین زیر بار فیبر کشی نرفت و با هزینه خودم کابل رو از روی تیر برق از وسط کوچه به پنجره خونمون کشیدم .

2. این کاربر از Monoxidelol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

دقیقاً طبق فرمایش این عزیزمون، مخابرات هیچوقت کابل رو زمینی وارد ساختمون نمیکنه مگر اینکه خونه در حال ساختن باشه که بخوای بالفرض کل ساختمون رو به جای سیم مسی، فیبر نوری بکنی.
    کابل رو هوایی و از روی خونه ها رد میکنن، ولی بستگی به محل خونه یا محل کار داره، مخابرات برای اینکه هزینه ش کم بشه فقط سمتی رو ساپورت میکنه که نزدیکتر به کافو مخابراتی باشه، مثلاً کافو مخابراتی ما سمت شمالی کوچه س ولی خونه ما جنوبی، برای همین زیر بار فیبر کشی نرفت و با هزینه خودم کابل رو از روی تیر برق از وسط کوچه به پنجره خونمون کشیدم .
    باید تا کجا کشیده باشن که قبول کنن برقیه رو خودت متحمل بشی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

باید تا کجا کشیده باشن که قبول کنن برقیه رو خودت متحمل بشی؟
    دو حالت داره، یا اینکه تا جلوی درب خونتون رو از کافو مخابرات سیم کشی میکنن ( اگر تو موقعییت باشه ) و سیم کشی داخلی به عهده شماست، یا اینکه مثل من باید از خود کافو سیم کشی‌ بکنید

5. 3 کاربر از Monoxidelol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

دو حالت داره، یا اینکه تا جلوی درب خونتون رو از کافو مخابرات سیم کشی میکنن ( اگر تو موقعییت باشه ) و سیم کشی داخلی به عهده شماست، یا اینکه مثل من باید از خود کافو سیم کشی‌ بکنید
    شما نزدیک کافو بودید و از کجا فهمیدید که فیبر هست؟

7. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

شما نزدیک کافو بودید و از کجا فهمیدید که فیبر هست؟
    به ترتیب بگم گمراه نشی
    ۱. اول از همه اینکه ۲۰۲۰ و سایت رو بیخیال شو چون طول میکشه جواب بدن برو مخابرات محلتون
    ۲. اگر میتونی با رئیس محل صحبت کن معمولاً متصدی های پشت باجه هیچی حالیشون نیست ( شانس من گرفت رئیس بلد بود و کارمو سریعتر راه انداخت)
    ۳. بهش آدرس رو بده و بگو تانوما میخوام ( گاهی مرکز مخابراتی های خاصی هنوز به کافو مخابراتی کابل فیبر نکشیدن و کلاً میگن نمیشه )
    ۴. اگر گفت اوکیه آدرس محل رو بهش بگو که اگر به محل شما آشناییت داشته باشه میگه سمت خونه شما میشه یا نمیشه ( نمیشه صرفاً به انجام نشدنش نیست، به خاطر محل خونتون مخابرات هزینه فیبر کشی رو نمیکنه، دلایلشم اینه که سیم پاره میشه و همش دردسره و این حرفا که میخوان از سر خودشون باز بکنن )
    ۵. اگر اوکی بود که ثبت نام بکن و منتظر لیست سیم کشی میمونی که بیان انجام بدن که طول میکشه
    ۵-۲. انتظار واسه این مرحله زیاده دلیلشم میگن عدم بودجه و این حرفا، اینجا بهت یه پیشنهاد میده که فیبر کشی رو خودت بکنی که باز بسته به تصمیم خودت داره ( خوش بینانه داریم میگیم که کابل کشی هم میکنه مخابرات خودش )
    ۶. وقتی سیم کشی کردن بعد چند روز میان مودم رو نصب میکنن و اینترنت دار میشی ولی تعرفه های استفاده ت میشه تانوما ویژه که باید ۳۶ ماه مشترک باشی یعنی ۳ سال ( امکان جمع آوری طرح هم خیلی کمه و هزینه های سیم و مودم رو ازت میگیرن صد درصد )

این مراحلشه، اگر حالا خونتون از سمت جغرافیای شامل طرح نشه ( فیبر تا کافو باشه ولی به خاطر هزینه و امکان خرابی مخابرات زیر بار نره ازت تعهد میگیرن که با هزینه خودت انجام بدی که تو این قسمت یادت نره شماره پیمانکار رو بگیر که بهش بگی چجوری دلت میخواد و از کجا بکشه)

اگر هزینه سیم و مودم رو خودت بدی که شامل طرح استاندارد تانوما میشی که از نظر سرعت مزیتش به نسبت ویژه بالاتره

من سیم کشی رو روز بعد از ثبت نام کردم و مودم رو هم پنجشنبه از خودشون گرفتم با این حال ۱۰ روز منتظر اینترنت بودم و هنوز وصل نشده، ولی گفتن که کاراش انجام شده و دوشنبه وصل میشه
    Last edited by Monoxidelol; 18-04-2020 at 15:44.

9. 7 کاربر از Monoxidelol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

من سیم کشی رو روز بعد از ثبت نام کردم و مودم رو هم پنجشنبه از خودشون گرفتم با این حال ۱۰ روز منتظر اینترنت بودم و هنوز وصل نشده، ولی گفتن که کاراش انجام شده و دوشنبه وصل میشه
    قیمت کابل متری چند برات در اومد؟ روتر فیبرخور چه مدلی و چند خریدی؟

11. این کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بچه ها من میخام برای مجتمعمون درخواست فیبر بدم ولی تکی کاری انجام نمیدن میخام یه فرم درخواست کتبی بنویسم و بعدش تایپ کنم ک همسایه ها امضا کنن برم بدم دست مسئول مخابرات منطقه تا زودتر فیبر بکشن چون تا نزدیکی ما فیبر اومده.تو اینترنت فرم درخواستی پیدا نکردم ازتون خواهش میکنم اگه میتونید یه فرم درخواستی چیزی بهم راهنمایی کنید بنویسم ک زودتر کاراشو انجام بدن ممنون میشم بچه ها

13. این کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

قیمت کابل متری چند برات در اومد؟ روتر فیبرخور چه مدلی و چند خریدی؟
    کابل رو متری ۹۵۰۰ تومن پیمانکار کشید، دوتا جوش فیوژن دونه ای ۱۰۰، یه پریز مخصوص فیبر ۲۵
    مودم هم دوتا مدل هوآوی هست یه دونه ش تک پورت تلفن و یکیش ۲ پرت تلفن که دو پرتی رو گرفتم ۸۵۰
    سرچ کن HG8245h

15. 7 کاربر از Monoxidelol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بچه ها من میخام برای مجتمعمون درخواست فیبر بدم ولی تکی کاری انجام نمیدن میخام یه فرم درخواست کتبی بنویسم و بعدش تایپ کنم ک همسایه ها امضا کنن برم بدم دست مسئول مخابرات منطقه تا زودتر فیبر بکشن چون تا نزدیکی ما فیبر اومده.تو اینترنت فرم درخواستی پیدا نکردم ازتون خواهش میکنم اگه میتونید یه فرم درخواستی چیزی بهم راهنمایی کنید بنویسم ک زودتر کاراشو انجام بدن ممنون میشم بچه ها
    برو مخابرات منطقه فرم درخواست به تعداد بگیر و با ریس یا مسئول واگذاری خط هم صحبت کن و بده همسایه ها پر کنن و مدارک لازم هم ازشون بگیر کامل هم توضیح بده با شرح هزینه و مدیر مجتمع هم در جریان بزار و یه صورت جلسه بنویس که کسی زیرش نزنه و مدیر و بقیه که اوک دادن امضاء کنن .

17. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

از این باکس اگه نزدیکتون باشه فاصلش کم باشه با طرح فیبرکشی رایگان براتون رایگان انجام میدن تا داخل خونه
    Last edited by peyman47; 19-04-2020 at 13:19.

19. 4 کاربر از peyman47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •