تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 230 از 536 اولاول ... 130180220226227228229230231232233234240280330 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,291 به 2,300 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان دیروز به من 100 گیگ رو دادن تا آخر دوره هم جدای اون 100 تا حدود 300 گیگ داشتم دوره هم که نزدیکه گفتم یه چیزی دانلود کنم الان اومدم پای سیستم دیدیم کل حجم تموم شده !!! و سیستمی که دانلود میکرده رو 99 گیگ مونده یعنی حجم 100 گیگی که دادن تموم شده سیستم کلا حجم و تموم اعلام کرده !! زنگ زدم 2020 یعد نیم ساعت گفت گزارش دادم خبر میدن خلاصه که این سیستمشون خیلی باگ داره مواظب باشید حجم که فجیع زیاد کم میکنه اینم که از اشتباه اتمام حجم اگه درست شد یا نشد خبر میدم .

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان دیروز به من 100 گیگ رو دادن تا آخر دوره هم جدای اون 100 تا حدود 300 گیگ داشتم دوره هم که نزدیکه گفتم یه چیزی دانلود کنم الان اومدم پای سیستم دیدیم کل حجم تموم شده !!! و سیستمی که دانلود میکرده رو 99 گیگ مونده یعنی حجم 100 گیگی که دادن تموم شده سیستم کلا حجم و تموم اعلام کرده !! زنگ زدم 2020 یعد نیم ساعت گفت گزارش دادم خبر میدن خلاصه که این سیستمشون خیلی باگ داره مواظب باشید حجم که فجیع زیاد کم میکنه اینم که از اشتباه اتمام حجم اگه درست شد یا نشد خبر میدم .
    پشتیبانی که جوابی نداد تماس هم نگرفت و اس ام اس هم نیومد. اتفاقی داخل پنل قسمت تغییر سرویس دیدم زده ترافیک زمان دار برای شما فعال می باشد و تا غیر فعالش نکنید نمیتونید خرید و تغییر داشته باشید و پایینش غیر فعال کردن داره و حجم من قبل اضافه شدن 100 گیگ رو زده، به ذهنم رسید که حجم قبلی رو فریز کردن تا از این 100 گیگ استفاده بشه، رو غیر فعال کردن زدم و گفت مطمئنی تو این مایه ها و بوم حجم قبلیم برگشت ... خودمون باید پشتیبانی خودمون باشیم حدس میزنم مخابرات یه تیم برنامه ریزی داره که زیر ساخت اکانتینگ رو برنامه نویسی میکنه تا راهنمای آپدیتها و روشها جدید ریلیز بشه و پشتیبانی های لایه 1 بفهمن و بخونن اگه اصلا بخونن کلی زمان میبره فکر کنم کلا تو روند مشکل حل کردن خودشون میفهمن داستان چیه، رو DSL هم که همچین مشکلی به این زودی بیرون نمیزنه نمیشه 100 گیگ رو یه شبه خورد کی میفهمه، اولین چیزی که به من گفت من هنوز حرفم تموم نشده بود این بود که خوب مصرف کردی بدون اینکه چیزی رو چک کنه و با لحن خیلی مسخره فکر کن یکی هم نمیدونه میره حجم میخره و ....

3. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

مخابرات همین داستانها رو داره من بار اول پرسیدم هزینه اینترنت رو چه جوری بدم رو چی میاد باورتون میشه پشتیبانی نمیدونست ؟ بهتره دفعه بعد زودتر قبض رو بدی درگیرشون نشی، فکر کنم تا سیستم پرداخت شما رو تایید کنه زمان ببره بهتره یه 2020 زنگ بزنی یا بری مخابرات، یکی نوشته بود 2020 هم میگه باید سیستم فعال کنه ما کاری نمیتونیم کنیم . جواب گرفتی بگو اینجا برای بقیه راهنما بشه. تنها راه فهمیدن سازوکار مخابرات همینه مهندسی معکوس
    زنگ ردم پشتیبانی، بهم می گفت واسه چی قبض و پرداخت کردی؟ از توی پنل سرویس بخر
    یعنی فرق پیش پرداخت و پس پرداخت و پشتیبانی نمی دونه؟ اگه می شد که دیگه زنگ نمی زدم سر و کله بزنم این همه
    آخرشم گفت زنگ بزن بخش فروش اونجا برات فعال کنن. اما می خوام درخواست بدم سرویسم پیش پرداخت بشه

============ آپدیت :
    به مخابرات مراجعه کردم اوکی کردن.
    Last edited by pamjadi; 11-03-2020 at 13:28.

5. این کاربر از pamjadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه icao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان کسی از مناطق تحت پوشش تانوما در تهران خبر داره، من برای مرکز مخابراتی عاطف میخوام ! لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کسی از مناطق تحت پوشش تانوما در تهران خبر داره، من برای مرکز مخابراتی عاطف میخوام ! لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید.
    اتفاقا عاطف هم فیبر نوری میدن منتهی بستگی به محله و کوچتون داره، حداقل تو ساعات اداری تماس بگیر سوال کن مثلا شنبه صبح تا ظهر اینم شمارش 77861111 باید شمارت رو چک کنه بهت بگه تحت چه شرایطی یهت فیبر میدن

8. 3 کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان

تو تبلیغ کمپین ماندگار نوشته تو بستر FTTH سرعتی که به مشترک
    تحویل داده میشه برای سرویس 16 مگ, 200 مگ هست.
    کسی از دوستان این سرعت رو گرفته؟

من ماندگار گرفتم ولی هیچوقت سرعتم از 50 بالاتر نرفته!

میخواستم بدونم واقعیت داره یا الکی نوشتن.

ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان

تو تبلیغ کمپین ماندگار نوشته تو بستر FTTH سرعتی که به مشترک
    تحویل داده میشه برای سرویس 16 مگ, 200 مگ هست.
    کسی از دوستان این سرعت رو گرفته؟

من ماندگار گرفتم ولی هیچوقت سرعتم از 50 بالاتر نرفته!

میخواستم بدونم واقعیت داره یا الکی نوشتن.

ممنون
    برای من که واقعیت داره اما داخلی بیشتر، خارجی هم خوبه بستگی به لینک داره از حدود 200 مگابیت گرفتم تا در حد 200 300 کیلوبایت البته داخلی هم همه جا خوب نیست اما باز بودن سرعت درسته بازم شاید بستگی به منطقه داشته باشه و شهر. من 16 مگ بود دو ماه اول برای حجم بیشتر 20 مگ کردم سرعت فرقی نداره.

11. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

برای من که واقعیت داره اما داخلی بیشتر، خارجی هم خوبه بستگی به لینک داره از حدود 200 مگابیت گرفتم تا در حد 200 300 کیلوبایت البته داخلی هم همه جا خوب نیست اما باز بودن سرعت درسته بازم شاید بستگی به منطقه داشته باشه و شهر. من 16 مگ بود دو ماه اول برای حجم بیشتر 20 مگ کردم سرعت فرقی نداره.
    شما هم این روز ها مشکل کمبود پهنای باند دارید؟ وضعیت پینگ با ثبات هست؟ با قند شکن ها سرعت چطوره؟

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

صبانت ککه من زده بود 100 گیگ رایگان بعد از فعال سازی 50 گبیگ اضافه شد 50 گیگش یهو خورده شد خدا کگنه بقیش واقعی باشه حالا :|

14. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

شما هم این روز ها مشکل کمبود پهنای باند دارید؟ وضعیت پینگ با ثبات هست؟ با قند شکن ها سرعت چطوره؟
    روی فیبر هم این چیزها هست اما کمتر خودشو نشون میده. سرعت بعضی جاها خیلی کم میشه و قند شکن هم همینطور این چیزها سراسری هست ربطی به بستر ارتباط نداره اما چون سرعت بالاتره شاید کمتر اذیت کنه

16. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. amiry1996

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •