تبلیغات :
خرید فالوور ایرانی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
پیشبینی فوتبال
Buy Website Traffic
Buy Organic Website Traffic
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 219 از 235 اولاول ... 119169209215216217218219220221222223229 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,181 به 2,190 از 2343

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

چرت تر
    آشغال تر
    مضحک تر از سیستم پرداخت مخابرات وجود نداره
    اینترنت من رو بدلیل بدهی به یکباره قطع کردن ( مشتری پس پرداخت ) ! قبلا اس ام اسی شامل بدهی و نحوه پرداخت اون برای مشترک ارسال میکردن
    حالا به ارسال نکردنش در دوماه کاری نداریم.
    خب طبیعتا برای پرداخت شما به سامانه tci.ir/telnumber رجوع میکنی و اون ها مستقیم شما رو به درگاه بانکی متصل میکنن که پرداخت کنی و اینترنت رو وصل کنن !
    بعد از پرداخت قبض و چک کردن دوباره قبض فهمیدیم که هنوز پرداخت ما حساب نشده و از بدهی ما کم نشده
    با تماس به 2020 به پشتیبانی تانوما متصل شدیم
    خانمی پشت تلفن جواب داد
    گفت حتما شما از سایت های غیره پرداخت کردید شما باید از سامانه 2000 پرداخت میکردید تا همون لحظه متصل میشد و حالا باید 24 ساعت منتظر بمونید تا بدهی شما از پول واریزی به حساب مخابرات کم یشه و تا اون موقع اینترنت ندارید
    بهش گفتم خانم عزیز من از سایت مخابرات پرداخت کردم سایت های متفرقه چیه ؟ گفت که نه فقط سامانه 2000 باعث وصل شدن آنی اینترنت شما میشه و بقیش 24 ساعت زمان میبره! گفتم خانم عزیز شما اخرین اس ام اس ی که برای من فرستادی مربوط به دوماه پیش میشه و توی اون نحوه پرداخت سایت tci / 2000 و سامانه کد دستوری 2020 اعلام شده کجای اون نوشته که اگر با 2000 پرداخت کنید سریعا متصل میشه ؟؟؟
    میگه که شما وقتی بدهی داشتی با 2020 تماس گرفتید یا نه ؟ گفتم برای چی باید تماس بگیرم وقتی نمیدونم حتی بدهی داشتم و مبلغش چقدره ! میگه نه منظورم این بود که از 2020 با شما تماس نگرفتند ؟ گفتم نه !! گفت خب حالا شده دیگه باید با 2000 پرداخت میکردید حالا 24 ساعت منتظر بمونید چون کاری از من ساخته نیست و تایم اداری باید باشه
    از اونجا که فردا هم ادارات در شهر ما برای مراسم سردار تعطیل شدند این متصل شدن به روز 3 شنبه موکول میشد!
    مجبور شدم برای بار دوم بدهی خودم رو بصورت میان دوره از سامانه 2000 پرداخت کنم تا اینتنرتم متصل بشه و اون پرداخت قبلی به مبلغ بستانکاری اضافه بشه!
    خدایا من از ظلم بندگان تو به کجا پناه ببرم ؟؟
    از بی عدالتی و حق خوری این جماعت به کی پناه ببرم ؟
    منم جونم بخدا کلی بدبختی دارم بدهی دارم کارهام با اینترنت ه ! پیر شدیم تو این جوونی
    خدایا به حق صدیقان ظالمین رو از روی زمین محو بفرما
    امین

2. 7 کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سرعت داخلی الان با خود سرور مخابرات تا حالا ندیده بودم همچین سرعتی پس بسترشون قابلیت مانور برای آینده زیاد داره

Parsonline

Last edited by blackbird; 05-01-2020 at 19:36.

4. 10 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

به به, خارچ خواب شو می بینند

6. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

به به, خارچ خواب شو می بینند
    همه خارجی که نه دو سه هفته پیش خوندم که گوگل فایبر دیگه کانکشن 100 مگابیت نمیده به کاربراش فقط 1 گیگابیت اونم نامحدود

8. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

همه خارجی که نه دو سه هفته پیش خوندم که گوگل فایبر دیگه کانکشن 100 مگابیت نمیده به کاربراش فقط 1 گیگابیت اونم نامحدود
    با IDM سرعتتون چنده؟
    رو فیبر این سرعت رو نمیدن!

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با IDM سرعتتون چنده؟
    رو فیبر این سرعت رو نمیدن!
    داخلی که من راحت تا 30 مگابایت هم دانلود کردم این تست که شد 469 مگابیت اولین یار بود من دانلود تست نکردم اون موقع... حارجی هم که معلوم نیست چی بده 2 مگ میده تا 20 یا 25 مگ شما دوست داری چند تا لینک داخلی و خارجی بده تست میکنم

11. 3 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اون که برای اندکی جمعیت تو نقاط پیشرفته در کشور میزبان google, شاید هم ژاپن و سینگاپور
    فامیل دارم چند کشور مختلف اروپا , تو این یکی دو سال adsl به vdsl با 50مگ تغییر کرد
    تازگی شرکنهایی مثل vodaphone و O2 سرویس ftth با هزینه اشتراک بالاتز داخل خانه میارن, ولی بیشتر با همین vdsl fttn به قیمت adsl صابق راضی هستند
    شنیدم اینترنت استرالیا افتضاحه
    Last edited by dadash42; 06-01-2020 at 00:39.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

یه روتر میکروتیک دارم. پس با این حساب ارزونترین مودم ftth که همون مدل A هست رو بگیرم جواب میده؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اون مدلی که گفتی اونم وایفای داره احتمالا

این ادرسی که بالا دادم رو ببین فقط به این توشون توجه کن

1POTS+1GE
    یعنی ی پورت تلفن و گیگابیتی اترنت داشته باشه

بعدش برو بهترین اکسس پوینت رو هرچی دلت خواست تهیه کن

سرعت داخلی الان با خود سرور مخابرات تا حالا ندیده بودم همچین سرعتی پس بسترشون قابلیت مانور برای آینده زیاد داره

Parsonline

نوش جونت ont و اکسس پوینت چی داری براش؟؟
    سه چهارسال پیش ۱۷۰ مگابیت بود تو یکی از دانشگاها امیرکبیر بود نمیدونم کدوم شخص دقیقا بود تست میذاش الانم ۴۷۰ مگ شما اونم خونگی شما ن دانشگاه پیشرفت خوبی شده ولی نمیدونم چرا برا من هنوز نتم ۸ مگ adsl هس تا الان میانگین سرعت نت کشور ۱۴ مگابیته
    فقط تنها چیزی ک رو مخه و مشکلش حجمه که این حجمایی که میده خیلی کمه ! گیگابایتی ۲ تومنم به صرفه نی! هرچند کیفیتش خوبه ها از تست ها معلومه ولی خب چون سرعت بالاس ادم ترافیک زیاد مصرف میکنه سرویس های تبدیل نیم بها روش تاحالا تست نکردی؟ ترافیکو بالاتر ببری ؟سرویساشون سرعت خارجیشون کمه فک کنم مخابراتم فک کنم سه برابر حساب میکنه

بعد از فرانکفورت 77 میلی پینگ داری دقیقا همینو من رو شاتل از adsl اش دارم یه تریس میشه لطف کنی بینیم کجا رد میشی؟
    از 4.2.2.2 همینطور 72.52.94.234
    Last edited by MMDFullHD; 06-01-2020 at 12:33.

14. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بعدش برو بهترین اکسس پوینت رو هرچی دلت خواست تهیه کن ....... >فکر کنم روتر اکسس پوینت بهتر باشه خود روتر نوری هواوی قابلیت زیادی نداری برای اعمال پهنای باند راحت بریج میشه.. چیزی که بدرد سرعت فیبر بخوره گرونه 3 یا 4 میلیون به بالا

نوش جونت ont و اکسس پوینت چی داری براش؟؟---------- > HG8245H مستقیم لن به کامپیوتر وصله اما وافای بردش کمه یه روتر 300N برای وایفای بهش وصل کردم سرعت رو خیلی میاره پایین 40 تا 50 مگابیت اما فعلا بسه برای موبایل باید سری ac یا ax بگیرم الان نمیخوام هزینه کنم

سرویس های تبدیل نیم بها روش تاحالا تست نکردی؟ ترافیکو بالاتر ببری ؟سرویساشون سرعت خارجیشون کمه فک کنم مخابراتم فک کنم سه برابر حساب میکنه .... > مخابرات 4 برابر حساب میکنه بیتسفا امتحان کردم 1 ماه بد نبود سرعت میومد پایین حداکثر 50 مگابیت بیتسفا که پیچیده شد الان جایی ندیدم مثل بیتسفا سراغ داری ؟ البته من یه پله بردم بالا سرعت رو الان 420 گیگ حجم دارم در ماه بسه برای من تفاوت هزینه زیادی هم نداره برا سرویس نیم بها هم باید هزینه بدی و حجم نا محدود هم نمیدن

بعد از فرانکفورت 77 میلی پینگ داری دقیقا همینو من رو شاتل از adsl اش دارم یه تریس میشه لطف کنی بینیم کجا رد میشی؟ .....> برای فرانکفورت کجا رو تریس بگیرم ؟ عکس آپ کردن اینجا خیلی سخته سعی میکنم بفرستم
    از 4.2.2.2 همینطور 72.52.94.234[/QUOTE]
    Last edited by blackbird; 07-01-2020 at 21:54.

16. 3 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    Last edited by blackbird; 07-01-2020 at 15:14.

18. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •