تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 199 از 535 اولاول ... 99149189195196197198199200201202203209249299 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,981 به 1,990 از 5341

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

میشه عکس بگیری ببینیم چه سرویسهایی موجوده فعلا
    تو پنل از 512 هست تا 16 مگ برای بالا تر باید بری مرکز تلفن منطقه البنه این شاید مال تهران باشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

تو پنل از 512 هست تا 16 مگ برای بالا تر باید بری مرکز تلفن منطقه البنه این شاید مال تهران باشه
    منظورشون چیه؟! که چی بشه؟!
    نکنه میخوان حضوری بگن قیمت ها را بالا بردن؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نمی دونم اگه شد شنیه میرم سرعت رو 20 مگ کنم خبری بود میگم

4. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

داخل پنل بسته به استان و بگمونم بسته به خریدهای قبلی کاربر، تعداد معدودی قرار داده می شود. برای مثال همین طرح ADSL برای من موجود نبود. طرحی که خریدم سرعت محدود بود واسه همین درخواست تغییر طرح دادم. وجه به پنل برگشت ولی امکان خرید اون طرح در پنل نبود. پیگیری کردم و طرح را به پنل اضافه شد.
    در صورتیکه می خواین طرح جدید بخرید و این طرح داخل پنل نیست، میتونید از طریق 2020 درخواست بدید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام ، من 1 ساله تانوما دارم ، ساکن اهوازم ، از نظر سرعت دانلود و اپلود عالیه ولی پینگ معمولیه،
    الان نزدیک 1 ماهه به psn وصل نمیشه یا اگه بشه بعد 30 دقیقه قطع میشه ، به پشتیبانی هم زنگ زدم چرت و پرت جواب میدن ، کسی نمیدونه مشکلم از چیه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

داخل پنل بسته به استان و بگمونم بسته به خریدهای قبلی کاربر، تعداد معدودی قرار داده می شود. برای مثال همین طرح ADSL برای من موجود نبود. طرحی که خریدم سرعت محدود بود واسه همین درخواست تغییر طرح دادم. وجه به پنل برگشت ولی امکان خرید اون طرح در پنل نبود. پیگیری کردم و طرح را به پنل اضافه شد.
    در صورتیکه می خواین طرح جدید بخرید و این طرح داخل پنل نیست، میتونید از طریق 2020 درخواست بدید.
    2020 که من زنگ زدم اصلا نمیدونست جریان چیه تا الان که هیچ فایده ای نداشته برا من این 2020 فقط از سر خودشون وا میکنن بخش تغییر سرویس هم داره تازه که گفت برم مرکز درخواست یدم اما قبلا همه سرعتها قسمت تغییر سرویس موجود بود

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام ، من 1 ساله تانوما دارم ، ساکن اهوازم ، از نظر سرعت دانلود و اپلود عالیه ولی پینگ معمولیه،
    الان نزدیک 1 ماهه به psn وصل نمیشه یا اگه بشه بعد 30 دقیقه قطع میشه ، به پشتیبانی هم زنگ زدم چرت و پرت جواب میدن ، کسی نمیدونه مشکلم از چیه؟
    از اینا تست \ینگ بگیر ببین چنده
    185.179.203.138
    8.8.8.8
    52.94.17.74
    206.191.157.186

9. این کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یکی از دوستای من فیبرش رو کشیدن ولی الان 3 روز گذشته میگن هنوز اطلاعاتش برای دادن اینترنت نیومده مگه کابل رو میشکن بلافاصله وصل نمیشه ؟

هیجان من از اون بیشتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوستان این ONT ها با Wifi AC تو ایران هم گیر میاد؟ به نظرم این مودم ها که میدن wifi N 300mbps هست که در عمل پایدار به طور میانگین 80mbps با پیک های خیلی بیشتر بده که بستگی به فاصله تا دستگاه داره.
    یا مثلا ONT خالی بگیرم بزاریم کنار router wifi AC. البته آپشن اولی بهتره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوستان این ONT ها با Wifi AC تو ایران هم گیر میاد؟ به نظرم این مودم ها که میدن wifi N 300mbps هست که در عمل پایدار به طور میانگین 80mbps با پیک های خیلی بیشتر بده که بستگی به فاصله تا دستگاه داره. البته دوستانی که دارند می تونند اعداد دقیق رو بگند.
    یا مثلا ONT خالی بگیرم بزاریم کنار router wifi AC. البته آپشن اولی بهتره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. ruzbeh1

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •