تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 184 از 535 اولاول ... 84134174180181182183184185186187188194234284 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,831 به 1,840 از 5343

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شده قضیه پراید و قیمت فضایش و کیفیت اشغالش. تا وقتی اینترنت در انحصار شرکت زیرساخت هست و فقط این شرکت هست که به سایر شرکت ها اینترنت میده هیچ رقابتی وجود نخواهد داشت. 10 تا شرکت با یک قیمت و یک کیفیت اشغال دارن اینترنت رو از زیرساخت میخرن پس نباید انتظار داشته باشید چیزی تغییر کنه. در مورد ایرانسل تحریم های امریکا باعث شده تمام پروژه های ایرانسل بخوابه و همین دستگا های 4 جی هم هر جا نصب شده خیلی شانس اوردن چون این مورد هم دیگه وارد نمیشه. خلاصه این که تو این مملکت هیچ چیز درست نمیشه.

2. 4 کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دیروز به من از مرکز زنگ زدن که برای کابل کشی داخلی اقدام کنم به پیمانکار زنگ بزنم چون تا آخر شهریور راه میوفته !! تازه خوشبینانه 20 روز دیگه یعنی اگه واقا را بیوفته میشه در حدود 2 ماه و چند روز، مودم هم گفت بهنره از همون پیمانکار مورد تایید ما بگیری که به مشکل نخوری کابل کشی مجانی 3 ماهه هم گفت نداریم فقط قرار داد 3 ساله ، مودم 2 پورت هواوی رو پیمانکار با کانفیگ و پچ کورد 1.5 متری گفت حدود 900 گفتم تو نت 787 قیمت دارم گفت برای من مهم نیست به مشکل نخوری باید پورت سبز باشه سریال اصلی باشه از این داستانا .. خلاصه که ببینیم چی میشه

4. 3 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه babak_eivazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بزرگترین راز جغرافیا هر کی کشف کرد به من هم اطلاع بده

پيش فرض

- - - Updated - - -

برای من هفته پیش از رسانت تبریز اومدن امکان سنجی کردن گفتن امکانش هست (ONU دو خونه پایین تر نصب شده بود) اولش فقط طرح های 3 ساله با مودم رایگان رو معرفی می کردن که با اصرار بنده برای معرفی طرح های با مدت کمتر بقیه طرح ها رو فرستادن منم طرح 3 ماهه 60 گیگ ماهیانه با فیبر کشی رایگان ثبت نام کردم 525 هزار تومن هم پول مودم پرداخت کردم که ازشون پرسیدم گفتن huawei hg8254h هست (این مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) تو بازار قیمتش حدود 800 تومن هست که مخابرات ارزونتر میده ظاهرا .
    به نظر مودم خوبی میاد wifi 300Mb قابلیت share کردن هارد و مموری و پرینتر و QOS و ... برای قابلیت شر کردن مموری و هارد تو مودم های adsl هم باید هزینه مشابه انجام داد پس از این نظر مودم خوش قیمت و با امکاناتی هست فعلا که سرویس رو وصل نکردن مودم هم استفاده نکردم باید دوستان نظر بدن که مودم به درد بخوری هست یا نه
    یه سوال هم از دوستانی که تجربه دارن خودشون می گفتن تعهد مخابرات برقراری سرویس حداکثر تو 10 روز هست ولی شما 1 ماه در نظر بگیرید
    چقدر طول می کشه بیان فیبر کشی کنن و سرویس رو وصل کنن با توجه به این که باکس 2 تا خونه پایین تر هست
    بعد از ثبت نام یوزر نیم و پسورد برام اس ام اس شد که توی پنلش یه فرم بود فقط البته اینجا هزینه مودم رو 0 زده ... نمیدونم اینا زرنگ بازی در آوردن و مودم رایگان رو 525 به ما فروختن یا قضیه یه چیز دیگست این هم فرمی که توی پنل برام آورده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد از 13 روزی که از ثبت نام گذشته بود رسانت هیچ اقدامی نکرد از 195 شکایت کردم و گفتم زمان دایری سرویس فیبر 10 روز هست حداکثر . روز بعد از بازرسی مخابرات تماس گرفتن و اولش منکر امکان ارایه سرویس شدن بعد که گفتم 2 خونه پایین تر onu روی دیوار سمت خونه ما هست گردن گرفتن و گفتن حداکثر 10 روز زمان دایری شما سپری شده و به زودی سرویس رو راه اندازی می کنن امروز از طرف مخابرات پیمانکار اومده بود فیبر کشی کردن تا داخل واحد و بعد این که رفتن از بازرسی دوباره تماس گرفتن که 4 شنبه (بعد تعطیلات) میان برای نصب پریز مربوط به فیبر نوری و تحویل سرویس.
    چند تا عکس هم از کابل و فیبر های داخلش می زارم شاید جالب باشه برای دوستان:
    اگه خدا بخواد و چهار شنبه بیان برای دایری سرویس از فیوژن زدن و تست سرعت و پینگ سرویس هم برای دوستان تصویر قرار میدم.
    Last edited by babak_eivazi; 08-09-2019 at 19:56.

6. 11 کاربر از babak_eivazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بعد از 13 روزی که از ثبت نام گذشته بود رسانت هیچ اقدامی نکرد از 195 شکایت کردم و گفتم زمان دایری سرویس فیبر 10 روز هست حداکثر . روز بعد از بازرسی مخابرات تماس گرفتن و اولش منکر امکان ارایه سرویس شدن بعد که گفتم 2 خونه پایین تر onu روی دیوار سمت خونه ما هست گردن گرفتن و گفتن حداکثر 10 روز زمان دایری شما سپری شده و به زودی سرویس رو راه اندازی می کنن امروز از طرف مخابرات پیمانکار اومده بود فیبر کشی کردن تا داخل واحد و بعد این که رفتن از بازرسی دوباره تماس گرفتن که 4 شنبه (بعد تعطیلات) میان برای نصب پریز مربوط به فیبر نوری و تحویل سرویس.
    همین که پیگیر بودید جای تشکر داره. منم برای ای دی اس ال مشکلی داشتم. گفتند یک ماه طول میکشه. غافل از اینکه با یک بخش دیگه هم تماس گرفته بودم. ساعت کاری تموم نشده بود کارم راه افتاد!!

8. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

اگه خدا بخواد و چهار شنبه بیان برای دایری سرویس از فیوژن زدن و تست سرعت و پینگ سرویس هم برای دوستان تصویر قرار میدم.
    درود پیشاپیش مبارکتون باشه اگه براتون مقدوره بعد از وصل شدن از این ایپی ها تست بگیرید ممنون
    170.52.0.10
    52.94.17.74
    185.179.202.53

10. این کاربر از ...Moein... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه babak_eivazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بزرگترین راز جغرافیا هر کی کشف کرد به من هم اطلاع بده

پيش فرض

درود پیشاپیش مبارکتون باشه اگه براتون مقدوره بعد از وصل شدن از این ایپی ها تست بگیرید ممنون
    170.52.0.10
    52.94.17.74
    185.179.202.53
    ممنون دوست عزیز سرویس رو دایر کنن حتما قرار می دم پینگ تست آی پی ها رو
    فعلا با همین سرویس adsl آسیاتک تست ها رو قرار می دم که دوستان بتونن مقایسه هم کنن:

12. 2 کاربر از babak_eivazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان برای من SMS اومده که سرویس شما دایر شده و یوزر پسورد هم بهم دادن . داخل پنل مخابرات هم زده آماده نصب ، ولی مشکلی که دارم وارد مودم نمیتونم بشم . آیپی مودم رو میزنم ولی اتفاقی نمیوفته . کسی میتونه راهنمایی کنه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

دوستان برای من SMS اومده که سرویس شما دایر شده و یوزر پسورد هم بهم دادن . داخل پنل مخابرات هم زده آماده نصب ، ولی مشکلی که دارم وارد مودم نمیتونم بشم . آیپی مودم رو میزنم ولی اتفاقی نمیوفته . کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    مودم رو ریست کنید ، پشت مودم یه قسمت هست که نوشته ریست ، با یه چیز نوک تیز مثل خودکار فشارش بدید حدود ۳۰ ثانیه نگه دارید ، بعد مودم ریست میشه و مشکل حل میشه

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مودم رو ریست کنید ، پشت مودم یه قسمت هست که نوشته ریست ، با یه چیز نوک تیز مثل خودکار فشارش بدید حدود ۳۰ ثانیه نگه دارید ، بعد مودم ریست میشه و مشکل حل میشه
    اینکارو کردم 2بار ولی فایده نداشت

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

اینکارو کردم 2بار ولی فایده نداشت
    یعنی وارد صفحه تنظیمات مودم نمیشه؟ مارک مودم چیه؟ آیپی ورود به صفحه تنظیمات مودم رو انگلیسی تایپ کردید؟ اگر با موبایل انجام میدید با یه گوشی دیگه هم امتحان کنید و اگر نشد با کامپیوتر یا لب تاب با کابل مودم رو بهش وصل کنید و امتحان کنید ببینید نتیجه میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •