تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 183 از 536 اولاول ... 83133173179180181182183184185186187193233283 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,821 به 1,830 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من در سایت ثبت نام کردم کد رهگیری داده اونوخت این کد رو کجا باید وارد کنم برای پیگیری؟
    اون ثبت نام واسه آمارگیریه. تا منطقه شما نیاد، هر نوع فرمی هم پر کنید بی فایدست. اینا نگهش میدارن تا بفهمن کدوم منطقه مشتری بالقوه بیشتری گیرش میاد تا تو اولویت قرار بدنش.

2. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان مجتمع تجاری روبروی مغازه ما که فاصلش با ما 30 متر نیست بهش تانوما دادن مغازه مارو میگن زیرساخت نیست!!!!

جدی کجا میشه شکایت یا پیگیری کرد؟ تنظیم مقررات؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

دوستان مجتمع تجاری روبروی مغازه ما که فاصلش با ما 30 متر نیست بهش تانوما دادن مغازه مارو میگن زیرساخت نیست!!!!

جدی کجا میشه شکایت یا پیگیری کرد؟ تنظیم مقررات؟
    مخابرات وقتی بگه زیرساخت نیست کار به جایی نمیره! تنها راش اینه پارتی کلفت داشته باشی مرکز
    بعد شما شکایت بکنی بقول معروف میخوای شکایت دزد به شاه دزد بکنی؟
    شما ۱۹۵ شکایت کن هر جوابی ک دادن به هدفت نرسیدی اعتراض بزن اگرم شکایت کردی خواهشا مارو هم در جریان بذار
    احتکار هست ی جور

5. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان خسته نباشید 195 شکایت کن به اقای اذری جهرمی نامه بزن فایده نداره شاید اگر یه استوری بگیری و اقای جهمری رو تگ کنی برای جلب توجه و این که بخواد باز خودش رو مطرح کنه بیاد جوابت رو با یه استوری قشنگ بده. و کلی هم سر و صدا کنه مملکت نیست که.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

رفتم FTTH بگیرم با اینکه تا سر کوچه هم فیبر اومده و کافو نوری داره گفتن به مشترک خانگی فعلا نمیدیم این دیگه چه مسخره بازی هستش
    من شکایت کردم کاملا بی فایده بود اصلا جواب درست ندادن
    یه شکایت دیگه هم کردم برای vdsl که اونم حتی بهم ندادن کافو نوری هم سر کوچه اس ولی میگن محله شما تقضا برای اینترنت کمه نمیصرفه براتون فعال کنیم !!

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

یه تصور غلطی وجود داره که هر کشور پیشرفته ای 100 درصد Ftth داره
    این آمار سال 2019 هست، فقط 3 کشور پوشش بالای 90 درصد، 8 کشور بین 50 تا 80 درصد و 11 کشور بین 30 تا 50 درصد پوشش فیبر دارن
    آمار هم مجموع FTTH و FTTB هست. باقی خونه های این کشور ها اینترنت کابلی تلوزیونی یا vdsl و یا در مجموع انواع دیگه اینترنت ثابت رو استفاده میکنن
    خیلی از کشورهای پیشرفته مثل آلمان و انگلیس کمتر از 10 درصد و آمریکا 12 درصد پوشش فیبر داره

9. 2 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یه تصور غلطی وجود داره که هر کشور پیشرفته ای 100 درصد Ftth داره
    دوست عزیز! یه قسمت که حق با شماست که مردم تصور می کنند همه کشورهای برتر جهان این امکانات یا مثلا پوشش 5G دارند پس ما هم باید داشته باشیم. اگر به این باشد حتی کشوری مثل چین با وجود شرکت هواوی هنوز انچنان پوشش عمومی 5G ندارد. یا حتی کره جنوبی. مثلا یا پوشش 5G ندارند یا ابزارهای استفاده از ان مثلا دستگاه های موبایل با پشتیبانی از ان عمومی نیست.
    ولی صحبت ما این است که ما کاری به کشورهای دیگر نداریم. مردم از این اینترنت ناراضی هستند. نیازمند سرویس های جدید مثل تانوما هستند. شاید اصلا کشوری بسته با وسعت جغرافیایی یا پوشش جمعیتی یا توان اقتصادی و ... اصلا نیازی به فیبر نوری نداشته باشد و یک راست به سمت 5G و ... برود. ولی در ایران ما این سرویس شدیدا مورد نیاز است و استفاده های جدیدی هم برای ان پیدا می شود.
    سرعت بالاتر با فیلترینگی کمتر و قیمتی مناسب نیاز مردم است و باید سریعتر تامین شود. اگر صرفا منتظر اقدام مسئولین باشیم، می شود چیزی مشابه خودروسازی.

11. 2 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوست عزیز! یه قسمت که حق با شماست که مردم تصور می کنند همه کشورهای برتر جهان این امکانات یا مثلا پوشش 5G دارند پس ما هم باید داشته باشیم. اگر به این باشد حتی کشوری مثل چین با وجود شرکت هواوی هنوز انچنان پوشش عمومی 5G ندارد. یا حتی کره جنوبی. مثلا یا پوشش 5G ندارند یا ابزارهای استفاده از ان مثلا دستگاه های موبایل با پشتیبانی از ان عمومی نیست.
    ولی صحبت ما این است که ما کاری به کشورهای دیگر نداریم. مردم از این اینترنت ناراضی هستند. نیازمند سرویس های جدید مثل تانوما هستند. شاید اصلا کشوری بسته با وسعت جغرافیایی یا پوشش جمعیتی یا توان اقتصادی و ... اصلا نیازی به فیبر نوری نداشته باشد و یک راست به سمت 5G و ... برود. ولی در ایران ما این سرویس شدیدا مورد نیاز است و استفاده های جدیدی هم برای ان پیدا می شود.
    سرعت بالاتر با فیلترینگی کمتر و قیمتی مناسب نیاز مردم است و باید سریعتر تامین شود. اگر صرفا منتظر اقدام مسئولین باشیم، می شود چیزی مشابه خودروسازی.
    بله قطعا، ولی من به ایران کلا اشاره ای نکردم چون مقایسه اش خنده داره
    اینترنت ثابت ایران از نظر سرعت رتبه 134 رو داره
    همین کشور همسایه امارات، اپراتور اتصالات در سال های اخیر 9 میلیارد دلار هزینه کرده و ضریب نفوذ FTTH رو به 95 درصد رسونده.
    یا همین المان VDSL میده با سرعت 250 مگابیت، این کشورها اگه فیبرشون هم کم باشه از راه های دیگه اینترنت یا سرعت مناسب به دست مردم میرسونن
    این پست اطلاعات عمومی در مورد وضعیت FTTH در جهان بود

13. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

تا موقعی که مردم بی سواد هستن پول بالا adsl میدن اینام کاسبی براشون .. مودم هاش رو هم که چین و ایران میزنه و صد البته فرانسه !

اینترنت موبایل هم که باسه اینه که عکس ها رو تو اینستا چک کنن و از این کارای مسخره

15. 2 کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مخابرات وقتی بگه زیرساخت نیست کار به جایی نمیره! تنها راش اینه پارتی کلفت داشته باشی مرکز
    بعد شما شکایت بکنی بقول معروف میخوای شکایت دزد به شاه دزد بکنی؟
    شما ۱۹۵ شکایت کن هر جوابی ک دادن به هدفت نرسیدی اعتراض بزن اگرم شکایت کردی خواهشا مارو هم در جریان بذار
    احتکار هست ی جور
    به مخابرات استان ، به مخابرات کل ، به تنظیم مقررات ، به مدیرعامل مخابرات و وزارت ارتباطات شکایت کردم
    بعد از 18 ساعت از 2020 زنگ زدن متاسفانه خطم سایلنت بود. فردا تماس میگیرم و با جدیت دنبالشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •