تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 150 از 535 اولاول ... 50100140146147148149150151152153154160200250 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,491 به 1,500 از 5350

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه vars1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سرویس هایی که شاتل در دزفول و صبانت در پردیس افتتاح کرده اند VDSL بوده و نه تانوما؟
    بله vdsl بوده یا FTTC نه تانوما

2. این کاربر از vars1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار توییتی از احداث فیبر نوری به منظور بالا بردن کیفیت ارتباطات نسل سوم و چهارم خبر داد. وی پایین بودن پهنای باند را دلیل اصلی نارضایتی مردم از کیفیت ارتباطات دانست و راه‌حل آن را در استفاده از فیبر نوری عنوان کرد.
    فیبر نوری با کیفیت‌ترین و پایدارترین راه ارائه‌ی اینترنت با کیفیت و پرسرعت بوده که بسیاری از مشکلات فناوری‌های اینترنت همراه و ADSL را نیز حل کرده است. امکاناتی مانند بانکداری الکترونیک، خرید آنلاین و تلفن تصویری سایر امکاناتی هستند که درکنار اینترنت پرسرعت و در بستر فیبر نوری ارائه می‌شوند. سال گذشته فاز اول فیبر نوری منازل در تهران و سایر استان‌ها به بهره‌برداری رسید و حال وزیر ارتباطات از احداث ۴۹۶۰ کیلومتر فیبر نوری در حاشیه‌ی شهرها و جاده‌ها خبر داد. وی در توییت خود نوشت:
    مردم از کیفیت ارتباطات نسل سوم یا چهارم در حاشیه‌ی شهرها و جاده‌ها راضی نیستند. چرا؟ به زبان ساده: چون شیر آب دو اینچی از لوله‌ای نیم‌اینچی تغذیه می‌شود. با فیبر نوری این مشکل برطرف می‌شود. از امروز، عملیات احداث ۴۹۶۰ کیلومتر فیبر نوری برای حل این مشکل، آغاز شد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mohandes23; 16-02-2019 at 20:59.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار توییتی از احداث فیبر نوری به منظور بالا بردن کیفیت ارتباطات نسل سوم و چهارم خبر داد. وی پایین بودن پهنای باند را دلیل اصلی نارضایتی مردم از کیفیت ارتباطات دانست و راه‌حل آن را در استفاده از فیبر نوری عنوان کرد.
    فیبر نوری با کیفیت‌ترین و پایدارترین راه ارائه‌ی اینترنت با کیفیت و پرسرعت بوده که بسیاری از مشکلات فناوری‌های اینترنت همراه و ADSL را نیز حل کرده است. امکاناتی مانند بانکداری الکترونیک، خرید آنلاین و تلفن تصویری سایر امکاناتی هستند که درکنار اینترنت پرسرعت و در بستر فیبر نوری ارائه می‌شوند. سال گذشته فاز اول فیبر نوری منازل در تهران و سایر استان‌ها به بهره‌برداری رسید و حال وزیر ارتباطات از احداث ۴۹۶۰ کیلومتر فیبر نوری در حاشیه‌ی شهرها و جاده‌ها خبر داد. وی در توییت خود نوشت:
    مردم از کیفیت ارتباطات نسل سوم یا چهارم در حاشیه‌ی شهرها و جاده‌ها راضی نیستند. چرا؟ به زبان ساده: چون شیر آب دو اینچی از لوله‌ای نیم‌اینچی تغذیه می‌شود. با فیبر نوری این مشکل برطرف می‌شود. از امروز، عملیات احداث ۴۹۶۰ کیلومتر فیبر نوری برای حل این مشکل، آغاز شد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام مهندس عزیز
    در این توییت منظور اقای اذری جهرمی استفاده از فیبر نوری در زمینه ترنسمیشن و انتقال بوده و هدفش از گفتن این مهم جایگزین کردن لینک های رادیویی سایت های موبایل با لینک های فیبر نوری برای تغذیه بهتر سایت های نسل 3 و 4 موبایل بوده است.
    خیلی از دوستان به اشتباه فکر کردن که اینجا استفاده از فیبر نوری برای دسترسی و اکسس بوده که این چنین نیست.

5. 3 کاربر از SAeedBaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام
    من تو محل جدیدی ک رفتم متاسفانه یا خوشبختانه فقط مخابرات سرویس میده و اونم تانوما
    حالا مشکلی ک دارم مودم چی بخرم از خود مخابرات بخرم یا ...
    فقط میخوام مودم هم adsl و vdsl را ساپورت کنه بودجه هم تا یک تومان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    من تو محل جدیدی ک رفتم متاسفانه یا خوشبختانه فقط مخابرات سرویس میده و اونم تانوما
    حالا مشکلی ک دارم مودم چی بخرم از خود مخابرات بخرم یا ...
    فقط میخوام مودم هم adsl و vdsl را ساپورت کنه بودجه هم تا یک تومان
    سلام
    دوست عزیز اگر مخابرات فقط تانوما ( اینترنت بر بستر فیبر ) ارائه میده شما فقط میتونید مودم ONT هواوی بگیرید
    مودم های VDSL و ADSL اینترنت بر بستر سیم مسی هستش
    اگر مودم خوب بر بستر سیم مسی خواستید و مشکلی با هزینش ندارید بهتون Asus DSL-AC68u رو پیشنهاد میکنم

موقق باشید

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان کسی با اپلیکیشن GS Wave برای برقراری تماس برای فیبر نوری کار کرده؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

من امروز رفتم واسه خونه فیبر سفارش بدم از مرکز مخابرات جماران
    اولا که گفت رییس نیستش شنبه بیا
    بعد فرستاد پیش یکی دیگه بهش گفتم تا دم در فیبر کشیده شده
    و فقط سیم کشی داخلی لازمه
    که تو این طرحهای جدید زده رایگان
    گفت نه رایگان نیست
    این شما ره موبایل رو بگیر زنگ بزن میاد برات سیم کشی انجام میده هزینشم بهت میگه
    گفتم عزیزم مخابرات باید انجام بده وقتی این طرح ها رو میگیری
    خلاصه که زیر بار نمیرفت کار رو میخواست پاس بده به بیرون که یه پولی اون طرفش بگیره
    حالا اینترنتی از اون لینک که بچه ها دادن ثبت کردم ببینم زنگ میزنن بهم؟!
    کسی پیشنهادی نداره از کجا سفارش بدم ه به چه صورت؟!

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

10. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

من امروز رفتم واسه خونه فیبر سفارش بدم از مرکز مخابرات جماران
    اولا که گفت رییس نیستش شنبه بیا
    بعد فرستاد پیش یکی دیگه بهش گفتم تا دم در فیبر کشیده شده
    و فقط سیم کشی داخلی لازمه
    که تو این طرحهای جدید زده رایگان
    گفت نه رایگان نیست
    این شما ره موبایل رو بگیر زنگ بزن میاد برات سیم کشی انجام میده هزینشم بهت میگه
    گفتم عزیزم مخابرات باید انجام بده وقتی این طرح ها رو میگیری
    خلاصه که زیر بار نمیرفت کار رو میخواست پاس بده به بیرون که یه پولی اون طرفش بگیره
    حالا اینترنتی از اون لینک که بچه ها دادن ثبت کردم ببینم زنگ میزنن بهم؟!
    کسی پیشنهادی نداره از کجا سفارش بدم ه به چه صورت؟!

اگه تا در خونتون فیبر کشیدن که دیگه تمومه و فکر نکنم وظیفه سیم کشی داخل منزل با مخابرات باشه و رایگان بودن همون کشیدن فیبر تا در منزل محسوب میشه. مثل سیم مسی که تا یکی دو متر میارن تو حیاط خونه و دیگه داخل خونه با خود صاحب خونه هست و به مخابرات ربطی نداره. مثل این میمونه که بگی اداره برق باید بیاد خونمون رو سیم کشی کنه!!!

12. این کاربر از malthael بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

اگه تا در خونتون فیبر کشیدن که دیگه تمومه و فکر نکنم وظیفه سیم کشی داخل منزل با مخابرات باشه و رایگان بودن همون کشیدن فیبر تا در منزل محسوب میشه. مثل سیم مسی که تا یکی دو متر میارن تو حیاط خونه و دیگه داخل خونه با خود صاحب خونه هست و به مخابرات ربطی نداره. مثل این میمونه که بگی اداره برق باید بیاد خونمون رو سیم کشی کنه!!!
    دوست عزیز قبل اینکه چیزی بگی بهتره حداقل یه نگاهی به پلن‌های فیبر نوری بکنی!
    اینکار رو مخابرات مسلما مجانی نمیکنه
    چون قرار دادهاشون ۶ ماهه
    ۱۲ ماهه
    ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه هست
    رو این قرار دادها سیم کشی رایگان و رو بعضیاشون هم مودم رایگان میدن طبق اعلام خود سایت مخابرات!
    وگرنه سیم کشی داخل خیابون رو که معلومه وظیفه خودشون هست نکنه شما واسه اینکه برق تا خونت بیاد پول سیم کشی از اداره برق رو تا خونه میدی؟!

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز قبل اینکه چیزی بگی بهتره حداقل یه نگاهی به پلن‌های فیبر نوری بکنی!
    اینکار رو مخابرات مسلما مجانی نمیکنه
    چون قرار دادهاشون ۶ ماهه
    ۱۲ ماهه
    ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه هست
    رو این قرار دادها سیم کشی رایگان و رو بعضیاشون هم مودم رایگان میدن طبق اعلام خود سایت مخابرات!
    وگرنه سیم کشی داخل خیابون رو که معلومه وظیفه خودشون هست نکنه شما واسه اینکه برق تا خونت بیاد پول سیم کشی از اداره برق رو تا خونه میدی؟!

منظور از کابل کشی رایگان تا ورودی خونه هست. چون قبل از این پیشنهاد، برای کسایی که باید با درخواست مشترک فیبر کشی میشد هزینه کابل کشی هم رو حساب میومد. در مواردی که مخابرات نمیتونه خط مسی ارائه بده و بخاطر شرایط مرکز مخابراتی باید فیبر کشی کنه تموم مسیر رو (که البته جای بحث داره و گاهی عمدا اینکار رو میکنه) اون جز وظایف زیرساختیشه، هرچند بابت همونم مبلغی بیشتر از هزینه یک خط عادی از مشترک میگیره (قبلا اینطور بود)

در کل صحبت دوستمون درست بود و داخل خونه رو کاری ندارن (برای سیم مسی هم پول میگیرن بابت شماره و سیم کشی ولی تا ورودی فقط سیم میکشن)

15. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •