تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 536 اولاول ... 7891011121314152161111511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 5351

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

ما که هر چی شماره زدیم امکان ارایه نداشت
    قزیه چیه؟ کسی هست اقدام کرده باشه
    در یک کلام سرکاریه !!

Sent from my Lenovo K50-T5 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ما که هر چی شماره زدیم امکان ارایه نداشت
    قزیه چیه؟ کسی هست اقدام کرده باشه
    فکر کنم حضوری باید ثبت نام کرد

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

شما اگه adsl مخابرات داشته باشی پینگت تا شیراز میشه ۱۰ حالا چون احتمالا از شرکت دیگه ای داری اول باید بره مخابرات بعد بره isp برای همین پینگ میره بالا
    من خودم از مخابرات رفتم های وب الان پینگ داخلی از ۱۰ شده ۳۰.
    این پینگ های خفن خارجی ها هم که میگی فقط مال فیبر نیست. پینگ adsl اونا هم همینه.
    چون الکترون ها داخل سیم مسی هم تقریبا با سرعت نور حرکت میکنن. فرقش اینه که روی فیبر نویز نمی‌افته و ظرفیت انتقال بیشتره.
    برای همینه که میگم پینگ بین المللی که مهمه خیلی بیاد پایین ۳۰ میلی ثانیه.
    اصلا اگه درست یادم باشه توی همین تاپیک بود یا شایدم یه فروم دیگه
    یکی تست سرعت و پینگ فیبر رو گذاشته بود از یه پاساژ. حسش بود پیدا میکنم.
    قضیه iptv و انتقال هاستینگ و cloud و ... هم ربطی به فیبر کشیدن به منازل نداره.
    اولین پارامتر مهم در این موارد حجم نامحدوده که نداریم.
    دومی هم پینگ که بازم با فیبر کشیدن فرق خاصی نمیکنه.
    با همین adsl هم اگه کیفیتش بالا باشه میشه tv دید یا cloud gaming کرد! روی رزولوشن fhd البته
    تست مربوط به پاساژ رو من گذاشته بودم. دوباره میزارم اینجا. حرف دوستمون درسته. پینگ شما با اروپا هر چقدر هم شبکه سریع باشه بهتر از 80-90 میلی ثانیه نمیشه چون فاصله زیاده.بهترین حالت رو از تبریز دیدم که حدود 70 میلی ثانیه بود. مشکل هم اینه که تو ایران که هیچی، تو خاورمیانه هم سرور بازی آنلاین خیلی کمه و اکثرا در اروپا و آسیا و آمریکا متمرکز هست. موضوع دیگه اش هم مسیر های اینترنتی هست که کشور ها رو به هم متصل میکنه. این مسیر ها تغییر میکنه و هر کدوم از یک سری کشور عبور میکنه و پینگ متفاوتی با سرور مقصد داره. به شخصه پینگ 50-60 میلی ثانیه رو با سرور های روسیه تجربه کردم ولی اکثر اوقات وقتی میخواید به سرور روسیه یا ترکیه وصل بشید، مسیر از اروپا دور میزنه بر میگرده به این کشور ها و باعث میشه پینگ بره رو 150 یا بیشتر در صورتی که این کشور ها به ایران نزدیکند و پینگ میتونه کمتر باشه اما این محدودیت مسیر باعث این قضیه میشه.
    حالا من تصور میکنم و امیدوارم اگه روزی اینترنت بالنی راه اندازی بشه شاید وضعیت بهتر بشه. چون بالن ها میتونن تو آسمون به هم دیگه متصل بشن و شبکه بدون محدودیتی بین خودشون به وجود بیارن. در این صورت شما میتونی مستقیم به سرور مورد نظرت وصل بشی و دیگه دور زدن دیتا و این مسائل وجود نداشته باشه.

4. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

اینم تست مربوط به اون پاساژ. دقت کنید پینگ با سرور داخلی 2 میلی ثانیه است اما با سرور vodafone انگلیس همون چیزی هست که من الان با TD-LTE مبین نت هم میگیرم. چون فاصله زیاده شما باید به طور میانگین انتظار چنین تاخیری رو داشته باشی و در شرایط محدودی هست که میشه کمتر از این گرفت. اصلا بازی کردن از طریق سروری که هزاران کیلومتر با شما فاصله داره به هیچ وجه منطقی نیست و این مشکل و بدبختی ما هست که سرور برای اینکار نداریم. خود اروپاییه یا آمریکاییه هم از این قاره به اون قاره وصل نمیشه. ماییم که مجبوریم از این سر دنیا دست کنیم تو لقمه اروپاییه!

محتوای مخفی: سرور داخلی-- IPM 

محتوای مخفی: سرور خارجی-- Vodafone انگلستان 
    Last edited by xomax; 09-05-2017 at 23:49.

6. 9 کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

شما اگه adsl مخابرات داشته باشی پینگت تا شیراز میشه ۱۰ حالا چون احتمالا از شرکت دیگه ای داری اول باید بره مخابرات بعد بره isp برای همین پینگ میره بالا
    من خودم از مخابرات رفتم های وب الان پینگ داخلی از ۱۰ شده ۳۰.
    این پینگ های خفن خارجی ها هم که میگی فقط مال فیبر نیست. پینگ adsl اونا هم همینه.
    چون الکترون ها داخل سیم مسی هم تقریبا با سرعت نور حرکت میکنن. فرقش اینه که روی فیبر نویز نمی‌افته و ظرفیت انتقال بیشتره.
    برای همینه که میگم پینگ بین المللی که مهمه خیلی بیاد پایین ۳۰ میلی ثانیه.
    اصلا اگه درست یادم باشه توی همین تاپیک بود یا شایدم یه فروم دیگه
    یکی تست سرعت و پینگ فیبر رو گذاشته بود از یه پاساژ. حسش بود پیدا میکنم.
    قضیه iptv و انتقال هاستینگ و cloud و ... هم ربطی به فیبر کشیدن به منازل نداره.
    اولین پارامتر مهم در این موارد حجم نامحدوده که نداریم.
    دومی هم پینگ که بازم با فیبر کشیدن فرق خاصی نمیکنه.
    با همین adsl هم اگه کیفیتش بالا باشه میشه tv دید یا cloud gaming کرد! روی رزولوشن fhd البته
    اتفاقا من از خود مخابرات adsl دارم و حرف شما فقط تا حدودی درست است چون مخابرات برای کسایی که فاصله زیاد تا مرکز مخابراتی دارند خوب هست درست ،، ولی بهترین پینگ رو پارس آنلاین میده که خط شما رو میزاره رو no-interleave ..

پینگ فیبر هم که گفتم خفن ه باز الکی نگفتم .. من قبلا از یه شرکتی وایرلس میگرفتم که با فیبر وصل بود و پینگ من تا اروپا بود 90 ! منتها مشکل من این بود که شرکته خودش خیلی دور بود و ارتباط وایرلس من تا اون شرکت به بادی بند بود.
    الان از یه شرکت دیگه وایرلس دارم که نزدیک تره ولی خودش با وایرلس وصله به مخابرات ! یعنی یه شرکت در پیتی تو شهر ما قرار داد داره با یک شرکت درپیت دیگر در شهریار تهران و از این مسیر میگذره ، با این حال پینگ من تا تهران هست 18 ! شما حالا خودت قضاوت کن اگه این شرکته با فیبر وصل بود به مخابرات دیگه چی بود .. این هم تستش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم تست با ودافن انگلستان ، میبینی پینگ به ظاهر پایینه ولی انقدر packet loss و از این مسائل داره که عملا هیچ چی نمیمیونه تا مقصد

Last edited by حیزون; 10-05-2017 at 07:42.

8. 2 کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

اتفاقا من از خود مخابرات adsl دارم و حرف شما فقط تا حدودی درست است چون مخابرات برای کسایی که فاصله زیاد تا مرکز مخابراتی دارند خوب هست درست ،، ولی بهترین پینگ رو پارس آنلاین میده که خط شما رو میزاره رو no-interleave ..

پینگ فیبر هم که گفتم خفن ه باز الکی نگفتم .. من قبلا از یه شرکتی وایرلس میگرفتم که با فیبر وصل بود و پینگ من تا اروپا بود 90 ! منتها مشکل من این بود که شرکته خودش خیلی دور بود و ارتباط وایرلس من تا اون شرکت به بادی بند بود.
    الان از یه شرکت دیگه وایرلس دارم که نزدیک تره ولی خودش با وایرلس وصله به مخابرات ! یعنی یه شرکت در پیتی تو شهر ما قرار داد داره با یک شرکت درپیت دیگر در شهریار تهران و از این مسیر میگذره ، با این حال پینگ من تا تهران هست 18 ! شما حالا خودت قضاوت کن اگه این شرکته با فیبر وصل بود به مخابرات دیگه چی بود .. این هم تستش

این هم تست با ودافن انگلستان ، میبینی پینگ به ظاهر پایینه ولی انقدر packet loss و از این مسائل داره که عملا هیچ چی نمیمیونه تا مقصد

عع شهریاریااا چقد زیادن
    وایرلس باید پینگش خوب باشه چرا اینطوریه از داخل برای شما رو وایرلس باید زیر 10 میلی ثانیه باشه
    شما اگ دوست دارین بهتره بیاین رو این سرویس دهنده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    الان من با همین ای دی اس ال خطی که رو فیبره مخابراته حدود 7 میلی ثانیه پینگ میگیرم از سرور شاتل

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

یه بابایی اومده تو سایت شهر سخت افزار ! کامنت گذاشته که اون باکس سفید که مال تقسیم فیبر در منزل هست ، قیمتش یک میلیون تومان ه ! میگید نه برید کامنت را بخوانید .. اسم طرف هم هست علی

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه بابایی اومده تو سایت شهر سخت افزار ! کامنت گذاشته که اون باکس سفید که مال تقسیم فیبر در منزل هست ، قیمتش یک میلیون تومان ه ! میگید نه برید کامنت را بخوانید .. اسم طرف هم هست علی
    لینک بده بره بخونیم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

مدیرعامل اپراتورچهارم مخابراتی کشور:

پروژه فیبر نوری بایک میلیارد و 100 میلیون دلارسرمایه گذاری در هشت شهر اجرا می شود.
    تهران-ایرنا- مدیرعامل اپراتورچهارم مخابراتی ایران گفت: پروژه اجرای فیبرنوری در هشت کلانشهر کشور با همکاری سرمایه گذارخارجی طی چهارسال و با یک میلیارد و 100 میلیون دلار سرمایه گذاری اجرا خواهد شد.براساس تفاهمی که امروز(دوشنبه 18 اردیبهشت) در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور نمایندگانی از شرکت ام.تی.ان و شرکت ایرانیان نت به امضا رسید قرار شد این دوشرکت نسبت به ثبت شرکت جدیدی اقدام کنند که 51 درصد سهام آن متعلق به ایرانیان نت و 49 درصد متعلق به ام.تی. ان خواهد بود تا این سرمایه گذار به صورت رسمی سرمایه گذاری خود را برای اجرای پروژه فیبرنوری در هشت شهر ایران آغاز کند.
    باقری چناری ادامه داد:سرمایه گذاری برای 3.9 میلیون شماره نصب شده و 1.6 شماره استفاده شده خواهد بود.
    مدیرعامل اپراتورچهارم فیبرنوری کشورهشت شهری که قرار است فیبرنوری در آنها با سرمایه گذاری خارجی کشیده شود را تهران، کرج، اصفهان، قم، تبریز، شیراز، اصفهان، اهواز و مشهد برشمرد.

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

خب الان این شهر ها که وزیر ارتباطات گفته به نظرتون تا دم خونه ها میارن فیبر نوری را ایا؟

فرستاده شده از Lenovo K50-T5ِ من با Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •