تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: وقتی یک راننده از پشت می خواد از کنارم سبقت بگیره و بوق یا چراغ می زنه چطوری باید بهش بگم متوجه منظورش شدم و اجازه بدم برم؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

13 وقتی یک راننده از پشت می خواد از کنارم سبقت بگیره و بوق یا چراغ می زنه چطوری باید بهش بگم متوجه منظورش شدم و اجازه بدم برم؟

سلام

تو روز یک راننده می خواد از سمت چپ تو اتوبان یا جاده (از سمت سبقت) از کنارم سبقت بگیره و یه بوق کوچولو می زنه که به من بگه حواسم باشه و یه دفعه نپیچم جلوش و تصادف بشه. چطوری باید به بوق و یا چراق راننده ای که می خواد از کنارم سبقت بگیره جواب بدم که متوجه شدم و بفرما برو؟ چون ممکنه فکر کنه نفهمیدم و هی بخواد بوق و چراق بزنه. دست تکون دادن غیر حرفه ای و درست نیست.

در شب چطور؟ با روشن خاموش کردن نور بالا/پایین علامت مناسبی هست تا به راننده عقبی که می خواد سبقت بگیره بفهمونم راه براش بازه و منم دارم راهمو می رم و می تونه بدون نگران از کنارم سبقت بگیره؟

ممنون از همگی

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

شما فقط تو لاین پر سرعت با حتی با سرعت مجاز هم دارید حرکت میکنید اگر دیدید ماشین پشتتون هست راهنما بزنید (که یه دفعه نیاد از سمت راست، بفهمه دارید میرید کنار) و برید کنار اجازه بدید رد بشه. نگید من که دارم سرعت مجاز میرم اون داره تند میره نباید بره و از این حرفا، شاید واقعا عجله داره شایدم روانیه شایدم دلش میخواد به کسی ربطی نداره.
    البته به توجه به سوال شما، شما بیشتر توی لاین وسط هستید، وقتی کامل توی لاین خودتون نیستید یا کمی متمایل به لاین سبقت هستید و خارج از لاین هستید براتون بوق یا چراغ میزنن که یا حواست باشه یا برو تو لاین خودت. شما هیچ کاری نمیخواد بکنید فقط توی لاین خودتون بمونید یا اگر شد کمی برید کنار تر.
    یا مثل راننده کامنیو های قدیم هم میشه یه راهنما کوچوگو زد یعنی برو.

3. 6 کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

معمولا اگر راه داشته باشه كه سريع رد ميشه
    حالا ي راه نمايي هم بزنين بد نيست
    بيشتر مواقع راه بسته و هي چراغ ميده كه برو كنار
    در اين حالت هم كنار برين كفايت ميكنه

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

5. 4 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

عموما ملت وقتی میخوان به نفر راه بدن بره یه لحظه کوتاه راهنمای سمت چپ رو میزنن . البته خیلی سریع . بعدشم یک کمی ماشین رو میکشن سمت راست تا راننده پشت سری از مجموع این علائم متوجه بشه .

7. 3 کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام

تو روز یک راننده می خواد از سمت چپ تو اتوبان یا جاده (از سمت سبقت) از کنارم سبقت بگیره و یه بوق کوچولو می زنه که به من بگه حواسم باشه و یه دفعه نپیچم جلوش و تصادف بشه. چطوری باید به بوق و یا چراق راننده ای که می خواد از کنارم سبقت بگیره جواب بدم که متوجه شدم و بفرما برو؟ چون ممکنه فکر کنه نفهمیدم و هی بخواد بوق و چراق بزنه. دست تکون دادن غیر حرفه ای و درست نیست.

در شب چطور؟ با روشن خاموش کردن نور بالا/پایین علامت مناسبی هست تا به راننده عقبی که می خواد سبقت بگیره بفهمونم راه براش بازه و منم دارم راهمو می رم و می تونه بدون نگران از کنارم سبقت بگیره؟

ممنون از همگی
    لازم نیس به کسی بفمونید که متوجه علامت شدسد. راننده باید حواسش به خودش و کارش باشه. اگر عاامت داد شما هم اگر چپ بودی کم کم میای راست اگر ماشینی در سمت راست نبود اگر هم در لاین وسطی هیچ کاری لازم نیس بکنی

9. 3 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •