تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 52

نام تاپيک: آیا راهی برای فعال کردن iptv سامسونگ سری 6 مدل جدید 48H6490 هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض آیا راهی برای فعال کردن iptv سامسونگ سری 6 مدل جدید 48H6490 هست؟

سلام خدمت عزیزان

راهی برای فعال کردن iptv سامسونگ مدل جدید 48H6490 هست؟

نماینده سامونگ شهر ما دو پهلو حرف می زنه یه بار میگه یه راهی باید بشه و از خود شرکت سامسونگ پیگیری کن؛یه بارم میگه رو تلویزیون سامسونگ قابلیت اتصال به iptv نیست.حتی نماینده فروش هم اول

کار پرسیدم که این قابلیت هست گفت بله هست ولی الان جوابگو نیستن

اساتید اگر راهنمایی هست بفرمایید.

2. این کاربر از asmif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمت عزیزان

راهی برای فعال کردن iptv سامسونگ مدل جدید 48H6490 هست؟

نماینده سامونگ شهر ما دو پهلو حرف می زنه یه بار میگه یه راهی باید بشه و از خود شرکت سامسونگ پیگیری کن؛یه بارم میگه رو تلویزیون سامسونگ قابلیت اتصال به iptv نیست.حتی نماینده فروش هم اول

کار پرسیدم که این قابلیت هست گفت بله هست ولی الان جوابگو نیستن

اساتید اگر راهنمایی هست بفرمایید.
    دوست عزیز
    ip تلویزیون را برای چه کاری نیاز دارید اگر منظورتان وصل شدن به اینترنت است که کافی است که از منو ---> شبکه ---> تنظیمات شبکه و آن را بطور خودکار جستجو کنید و یا آن را بطور دستی وارد کنید که تمام مشخصات آن با کامپیوتر تان یکی است بغیر از عدد آخر آن مثلا اگر کامپیوترتان ip آن 192.168.1.100 برای تلویزیونتان 192.168.1.101 است
    لازم بذکر است منوال کامل فارسی این مدل موجود می باشد در صورت نیاز به ایمیلم پیام بگذاریدalimatinpour@yahoo.com

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

درود
    برا تلویزیون نیاز دارم یا همون شبکه های تلویزیونی...؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

درود
    برا تلویزیون نیاز دارم یا همون شبکه های تلویزیونی...؟
    دوست عزیز
    اگر منظورتان شبکههای خودمان است که نیازی نیست ولی اگر منظورتان شبکه های اینترنتی است شما باید به قسمت اسمارت هاب و در قسمت apps ها رفته و اپلیکشن آن را دانلود و استفاده کنید
    لازم بذکر است بعضی از این شبکه ها پولی هستند

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

تشکر از شما
    بله منظورم اینترنت بود,آقای متین پور بزرگوار - یه سری شبکه تی وی هست مثل baby chanel - redbull tv. حال یه شبکه اینترنتی به اسم sport live hd وجود داره که باید ثبت نام کنم ولی با خود تلویزیون قبول نمی کنه اگر در این مورد راهنمایی هست بفرمایید.
    اما مشکل اصلیم همون طور قبلا گفتم:خوشبختانه یه سری از همکارام تونستن که رو تلویزیونشون بیش از چند هزار شبکه رادیویی وتاویزیونی دریافت کنند (منظورم با iptv) حالا نمی دونم با سامسونگ سری 6 و البته جدید 48H6490 امکان داره تلویزیون های لایو رو تماشا کرد یا نه,تنها مشکلم با این تلویزیون همینه اگر در این مورد هم توضیح بفرمایی ممنون میشم.
    Last edited by asmif; 05-08-2014 at 01:19.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تشکر از شما
    بله منظورم اینترنت بود,آقای متین پور بزرگوار - یه سری شبکه تی وی هست مثل baby chanel - redbull tv. حال یه شبکه اینترنتی به اسم sport live hd وجود داره که باید ثبت نام کنم ولی با خود تلویزیون قبول نمی کنه اگر در این مورد راهنمایی هست بفرمایید.
    اما مشکل اصلیم همون طور قبلا گفتم:خوشبختانه یه سری از همکارام تونستن که رو تلویزیونشون بیش از چند هزار شبکه رادیویی وتاویزیونی دریافت کنند (منظورم با iptv) حالا نمی دونم با سامسونگ سری 6 و البته جدید 48H6490 امکان داره تلویزیون های لایو رو تماشا کرد یا نه,تنها مشکلم ببا این تلویزیون همینه اگر در این مورد هم توضیح بفرمایی ممنون میشم.
    دوست عزیز
    اگر همکارانتان توانستن این کار را انجام دهند راه حل آن را برایمان بگذارید. ولی دوست عزیز تا آنجا که من می دانم برای استفاده از این ویژه گی شما نیاز به اینترنت پر سرعت و همچنین حجم زیاد می خواهد و بسیار هزینه بر است و برای اینکار باید از قسمت اسمارت هاب و از قسمت apps ها باید اپلیکشن آن را دانلود ونصب کنید و گاهی باید اسمارت هاب کشور خودتان را به کشور ی که آن اپلیکشن را دارد تغییر دهید و این برای خودش دردسرهای خودش را دارد.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

اینم روش فعال سازی تلویزیون جهانی که خیلیا به نتیجه رسیدن ولی تلویزیون بنده 6490 هست که موارد زیر رو نداره و یا مخفی شده که نیاز به گزینه مراحل دارم.

جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode اين کارها رو انجام بديد:
    control>hotel option>clon tv to usb بعد از اون به اينجا بريد control>sub option>info link country و اون رو به استراليا تغيير بديد و تلويزيون رو خاموش و روشن کنيد سپس به menu>setup>network>network test بعد هم internet tv رو بزنيد و بعد از تاييد کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روي تلويزيون ميتونيد از امکانات internet tv لذت ببريد.

حالا رو مدل 48H6490 موندم چه مراحلی رو انجام بدم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr_peyman5623's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

اصلا نیازی به ‌Hotel Mode ندارید!!!

شما براحتی اسمارت هاب رو به کانادا تغییر بدید و برنامه GLWIZ رو نصب کنید برای IPTV های ایرانی
    برای خارجی ها هم من پیشنهاد میکنم از طریق IP Sync داخل اسمارت هاب برنامه ی WEB-TV 2014 رو از این سایت نصب کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مشکلی بود در خدمتم

13. این کاربر از mr_peyman5623 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اینم روش فعال سازی تلویزیون جهانی که خیلیا به نتیجه رسیدن ولی تلویزیون بنده 6490 هست که موارد زیر رو نداره و یا مخفی شده که نیاز به گزینه مراحل دارم.

جهت استفاده از internet tv بعد از فعال کردن hotel mode اين کارها رو انجام بديد:
    control>hotel option>clon tv to usb بعد از اون به اينجا بريد control>sub option>info link country و اون رو به استراليا تغيير بديد و تلويزيون رو خاموش و روشن کنيد سپس به menu>setup>network>network test بعد هم internet tv رو بزنيد و بعد از تاييد کردن 2 سوال و نصب برنامه ها روي تلويزيون ميتونيد از امکانات internet tv لذت ببريد.

حالا رو مدل 48H6490 موندم چه مراحلی رو انجام بدم؟
    دوست عزیز
    اول اینکه این مربوط به سیستمهای قدیمی است و در سیستمهای جدید این کار از طریق اسمارت هاب و با نصب ویدجت های مخصوص که همان برنامه های است که باید از قسمت apps نصب کنید و در کشور ما این نرم افزار در اسمارت هاب موجود نیست و لازمه آن تغییر اسمارت هاب به کشور دیگر است به این تایپیک بروید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دستت درد نکنه عزیز چند تا مراحلی رو فرمودی انجام می دم ببینیم چی میشه.

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •