تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: یک سوال کاملا جدی در مورد بیمه.

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض یک سوال کاملا جدی در مورد بیمه.

سلام، شاید به نظرتون آدم دیوونه یا غیر قابل پیش بینی در نظر بیام ولی سوالم کاملا جدی هست و قصد مسخره کردن و ترول کردن ندارم.
    این وضعیت رو در نظر بگیرید:
    یک ماشین پارک شده باعث تنگ شدن جای شما شده ، یا جلو پارکینگتون پارک کرده یا دوبله گذاشته رفته، یا همسایه یا آدم مریضی برای لج کردن با شما ماشینشو خیلی نزدیک به شما پارک کرده و بیرون اومدن از پارک یا حتی از خود ماشین! سخت و یا نا ممکن هست.و یا وضعیت مشابه.
    حالا من بیام شیشه طرف مقابلو بشکونم، دستی رو بدم پایین و خلاص کنم و هلش بدم کنار (البته زمانی که اون شخص راننده اطراف نیستش) و راه خودمو باز کنم.
    بعد از این کار برگ بیمه + اطلاعات تماسم رو بندازم تو ماشین طرف و بگم که آره من همچین کاری کردم اینم برگ بیمه برو دنبال خسارتت.

این کار چقدر عملیه؟

2. 2 کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

واسه چی فکر کنیم دیوونه ای ! هر کسی باشه عصبی میشه ! خب نگفتی که چند بار اینکار تکرار کرده ؟ واسه بار ادل و دوم خب بهتره جدی برخورد کنید اگه گوش نکرد سه نفر بشین جلو یا عقب ماشین بلند کنید راحت احتیاج به شیشه شکوندن نیست .. پیشنهادت دردسر ای بعدی زیاد داره ! ولی اونکاری که من گفتم میتونی منکر بشی ! (البته واسه ادم نفهم گفتم همچین پیشنهادی وگرنه معمولا با یکی دوبار برخورد حل میشه اینجور موارد)

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

واسه چی فکر کنیم دیوونه ای ! هر کسی باشه عصبی میشه ! خب نگفتی که چند بار اینکار تکرار کرده ؟ واسه بار ادل و دوم خب بهتره جدی برخورد کنید اگه گوش نکرد سه نفر بشین جلو یا عقب ماشین بلند کنید راحت احتیاج به شیشه شکوندن نیست .. پیشنهادت دردسر ای بعدی زیاد داره ! ولی اونکاری که من گفتم میتونی منکر بشی ! (البته واسه ادم نفهم گفتم همچین پیشنهادی وگرنه معمولا با یکی دوبار برخورد حل میشه اینجور موارد)
    ---------
    بله در بیشتر موارد طرف اصلا حواسش نبوده و حل میشه ولی یه فعلا داریم فقط صحبتش رو میکنیم ببینیم این کار شدنیه یا نه xD

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

راه حلی که گفتین خیلی خوووبه
    اگه عملی باشه منم استفاده میکنم
    فقط مشکلش اینه که تخفیف بیمه میپره

سلام، شاید به نظرتون آدم دیوونه یا غیر قابل پیش بینی در نظر بیام ولی سوالم کاملا جدی هست و قصد مسخره کردن و ترول کردن ندارم.
    این وضعیت رو در نظر بگیرید:
    یک ماشین پارک شده باعث تنگ شدن جای شما شده ، یا جلو پارکینگتون پارک کرده یا دوبله گذاشته رفته، یا همسایه یا آدم مریضی برای لج کردن با شما ماشینشو خیلی نزدیک به شما پارک کرده و بیرون اومدن از پارک یا حتی از خود ماشین! سخت و یا نا ممکن هست.و یا وضعیت مشابه.
    حالا من بیام شیشه طرف مقابلو بشکونم، دستی رو بدم پایین و خلاص کنم و هلش بدم کنار (البته زمانی که اون شخص راننده اطراف نیستش) و راه خودمو باز کنم.
    بعد از این کار برگ بیمه + اطلاعات تماسم رو بندازم تو ماشین طرف و بگم که آره من همچین کاری کردم اینم برگ بیمه برو دنبال خسارتت.

این کار چقدر عملیه؟

6. این کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

راه حلی که گفتین خیلی خوووبه
    اگه عملی باشه منم استفاده میکنم
    فقط مشکلش اینه که تخفیف بیمه میپره
    واللا راستش از یه فیلمی این حرکتو یاد گرفتم! xD
    درسته تخفیف بیمه میپره ولی حقیقتا ممکنه ارزشش رو داشته باشه چون اون حسی که به ادم اون لحظه میده و تصور کردن قیافه اون یرو وقتی برگه رو میبینه وایییییی

8. این کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اینجوری هم خوبه:
    شیشه رو بشکونی، ماشین ببری عقب، شماره بذاری که تماس بگیره ولی هزینه شیشه رو از پول خودت بدی و به بیمه کاری نداشته باشی. چون اگه تخفیف بیمه زیاد باشه میصرفه که پول شیشه رو از جیب بدی ولی تخفیفت سرجاش بمونه.
    فقط احتمال داره یارو قبول نکنه با یه هزینه شیشه بیخیال بشه یا اگه دنبال شر باشه ممکنه شر بشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اینجوری هم خوبه:
    شیشه رو بشکونی، ماشین ببری عقب، شماره بذاری که تماس بگیره ولی هزینه شیشه رو از پول خودت بدی و به بیمه کاری نداشته باشی. چون اگه تخفیف بیمه زیاد باشه میصرفه که پول شیشه رو از جیب بدی ولی تخفیفت سرجاش بمونه.
    فقط احتمال داره یارو قبول نکنه با یه هزینه شیشه بیخیال بشه یا اگه دنبال شر باشه ممکنه شر بشه.
    من قیمت شیشه رو در آوردم شیشه پنچره خیلی ارزونه اصلا نیازی به بیمه هم نیست ! زیر 50-60 هست مثلا پراید.
    بعد اگر خواست شر کنه میگیم شماره کارت بده برات میریزم یا اصلا پول رو زه جایی جا سازی میکنی و بهش میگی کجا جا سازی کردی که خوب باشه همه چیز!

11. این کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •