تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سرمایه گذاری و درآمد ثابت روزانه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض سرمایه گذاری و درآمد ثابت روزانه

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان گرامی
    در پستی سایتی رو برای سرمایه گذاری معرفی کرده بودم که دوستان زیادی پیام های مختلف دادند در در تلگرام در موردش و سوالات متعددی داشتند ، تصمیم گرفتم تاپیکی رو براش ایجاد کنم و توضیحات و سوالات عمومی رو که در ذهن فرد ایجاد میشود پاسخ بدم

در ابندا آدرس سایت شرکت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضح کلی : 1.7 درصد روزانه سود از مقدار سرمایه گذاری شده ، یعنی بطور مثال اگر شما 100 دلار سرمایه کذاری کنید روزانه 1.7 دلار بهتون سود تعلق می گیره ( روزهای شنبه و یکشنبه 0.77% ) به معنای دیگر هفتگی 10.15% و ماهانه 40.6%
    مقدار سرمایه اصلی همیشه بصورت آنی مانند سود قابل برداشت هست ولی اصل پول سرمایه گذاری شده رو با کسر 50% می تونید برداشت کنید ، که معمولا کسی که سرمایه گذاری می کنه مبلغش رو برنمیداره و از سود استفاده می کنه ولی اگر خواستید می تونید مبلغ سرمایه گذاری شده رو هم برداشت کنید با این شرایط

ثبت نام خیلی راحت هست و بعید می دونم دوستان مشکلی داشته باشند ، برای ادامه توضیحات پیشنهاد می کنم ابندا ثبت نام کنید که اجزای پنلش رو ببینید تا توضیحاتم رو راحت تر متوجه بشید

تا اینجا سیستم سود دهی و درصدهاش رو متوجه شدید
    حالا 3 نوع سرمایه کذاری داریم در این سایت که هرکدام رو معرفی می کنم

نوع 1 - RBB ) این حروف به معنی Richmond berks dollars هستش و شما سرمایتون به صورت دلاری واریز میشه به سایت و سود هم که طبق حالت معمول بهش پرداخت میشه ، حالت پیش فرض و اصلی هستش که شما می تونید از طریق سیستم های پرداخت payeer , perfectmoney , btc , advcash واریز کنید ، در این حالت می توانید سود خود را از طریق payeer , perfectmoney , btc , advcash بصورت آنی برداشت کنید

نوع 2 - BTC ) این حروف به معنی واحد پولی بیت کوین هست و شما می تونید پولتون رو از طریق فقط بیتکوین پرداخت کنید و سود هم با واحد پولیه بیت کویین بهتون پرداخت میشه این برای حالتی هست که شما فکر می کنید ارزش بیتکویین درحال افزایش می تونه باشه شما بیت کویین سرمایه گذاری می کند و سودتون رو بصورت فقط بیتکویین برداشت می کنید

نوع 3 - RBB ) این حروف به معنی richmondberks bonus هستش و امتیازاتی هست که به ازای کارهایی دریافت می کنید ، مبلغ اصلی RBB قابل برداشت نیست ولی روزانه 0.05% سود بهش تعلق می گیره که قابل برداشته و همچنین با RBB می تونید از فروشگاه این سایت امتیازاتی از جمله VIP و کوپن کد دریافت کنید ، با ثبت نام و تکمیل یک فرآیند ساده 120 RBB دریافت خواهید کرد

معرفی شرکت : به گفته خودشان در کار مزایده املاک هستند و املاکی که خرید می کنند رو همراه با سودی که می کنند در پنل کاربریتون قسمت نیوز معرفی می کنند بصورت کاملا شفاف
    البته شرکت ثبت شده هم هستند که مدارکش رو می تونید دانلود کنید ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به مرور زمان سوالاتی که دوستان در این تاپیک می پرسند رو به همراه پاسخ به پست اول اضافه خواهم کرد

سخن آخر : حدود 4 ماه هست عضو این سایت هستم و سود ها بصورت آنی برداشت شده ولی دوستان عزیز دقت کنند که خودشون تحقیقات لازم رو انجام بدند و پیشنهادم اینه که با پرداخت کم شروع کنند در حد 20-30 دلار بعد که مطمئن شدند پرداخت های بیشتر انجام بدند درصورت تمایل

سوال دیگه ای بود در خدمتم

لطفا دوستانی هم که سرمایه گذاری کردند تجربشون رو اینجا به اشتراک بگذارند و درمورد دریافت هایی که داشتند اسنادی رو قرار بندند
    Last edited by The MH; 21-04-2017 at 15:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

خوبه. اگه واقعا کلاه برداری نباشه.
    سودش عالیه.
    اما چجوری اعتماد کنیم؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

مجموعه این سایت ها در قالب "hyip" قرار میگیردند و ریسک بالایی رو داره منتها بدلیل مدل های جدیدی که داره خیلی داره محبوب میشه .بلاخره همینطوری هم نیست.من به یک اروپایی خیلی بیشتر اعتماد دارم تا حتی به برادرم.چرا؟!چون اونا 500ساله قانون مداری رو بیشتر از ما طی کردن!

بنده با بخش دوم حرف های شما موافقم منتها چیزی که باعث شده اقدام به سرمایه گزاری کنم چند مورد بود.
    1. اولا بازدید و رتبه الکسای اون خیلی داره بالا میره بخصوص در شرق اسیا.
    2.هر هفته گزارش های کاملی از اینکه چقدر درامد داشتند و باهاش چکار کردند و چه شد رو ارائه میدند.تقریبا تا نرید ببینید حرف بنده رو متوجه نمیشید.
    3. از همه مهمتر ؛ وقتی رد پیمنت هاشو در بلاکچین تحت نظر میگیرید میبینید که در چه ابعادی هستش و تا حدی مطمئن میشید.
    4.فیدبک بدی فعلا نداره.

*متمم 3
    ببینید این سایت از درگاه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    استفاده می کنه که مثل بلاک چین شماره حساب والت رو اتوماتیک تغییر میده برای امنیت یعنی حدود 30 الی 1 ساعت تغییر میده شماره حساب رو
    با اینجال شما وقتی یکی از این شماره حساب ها رو چک می کنی که ازشون استفاده شده میبینی که تراکنش بالایی داشته
    بطور مثال لینک زیر رو مربوط به یکی از شماره حساب ها ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبلغ $ 8,129.30 خروجی داشته
    این روش مانیتور کردن یک سایتیه که ببینیم میشه بهش اعتماد کرد یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •