تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: روش autplay اجرا شدن یا همان autorun فایل ایمیج بعد از mount کردن در UltraIso

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض روش autplay اجرا شدن یا همان autorun فایل ایمیج بعد از mount کردن در UltraIso

سلام
    هر وقت فایلی ایمیج با ultra iso باز می کنم یعنی mount میشه اما علت چیست که برای من فایل های ایمیج mount شده پنجره اتوران آن نمی اید ؟؟؟؟
    و در این صورت مجبورم وارد فایل مانت شده بشوم و خودم دستی روی فایل نصبی EXE کلیک کنم تا اجرا شود

(mountمثل این می مونه که سیدی توی درایو هست و باید عملا اون سیدی مجازی اتوران اگر حاوی فایل ستاپ یا exe هست اجرا شود شبیه وقتی که سیدی واقعی در درایو می گذاریم)

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام
    نرم افزار Ultra Iso امکان اجرای Autorun ایمیج پس از Mount ایمیج را ندارد و حتی در My computer هم اگر بر ایمیج مونت شده دوبار کلیک کنید ؛ اتوران آن ایمیج اجرا نمی شود و باید به صورت دستی فایل exe را پیدا و اجرا کنید (یا در My computer بر ایمیج مونت شده راست کلیک و از منوی Ultra iso گزینه Autoplay را بزنید که برای برخی از ایمیج ها جواب نمی دهد.)

شما می توانید از نرم افزارهایی مانند gBurner Virtual Drive و یا Virtual CloneDrive استفاده کنید.

پس از نصب نرم افزار gBurner Virtual Drive ؛ آیکن این نرم افزار در System Tray قرار می گیرد که با راست کلیک بر آن می توانید ایمیج ها را اجرا و یا Unmount کنید. (مدیریت ایمیج ها (Mount ؛ Unmount)در این نرم افزار از همین قسمت انجام می شود)

در مورد نرم افزار Virtual CloneDrive هم با راست کلیک بر ایمیج ها و انتخاب mount ایمیج ها را اجرا کنید و یا در My computer بر درایوهای مجازی مربوط به این نرم افزار راست کلیک و از منوی Virtual CloneDrive ؛ ایمیج ها را اجرا کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by vissoto; 25-04-2017 at 16:02.

3. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •