ناراحتی شواین اشتایگر از سطح پایین MLS

باستین شواین اشتایگر، ستاره آلمانی شیکاگو فایر، از سطح رقابت های لیگ MLS ابراز ناراحتی کرد.​​​​​​​

شواین اشتایگر که در این فصل جایی در ترکیب منچستریونایتد پیدا نکرد، ماه گذشته راهی باشگاه آمریکایی شیکاگو فایر شد اما سطح رقابت های لیگ آمریکا خیلی زود او را ناامید کرده است.

او به خبرنگاران گفت:" شیکاگو فایر در دو فصل اخیر در انتهای جدول بود و انتظار نداشتم بتوانیم همه دیدارها را ببریم و با فاصله در صدر جدول قرار بگیریم.

تاثیر یک بازیکن در فوتبال به اندازه سایر ورزش ها نیست. فوتبال یک بازی 11 در برابر 11 است. ما تا حالا خیلی بد بازی نکردیم و در سطح تیم هایی مانند تورنتو و نیویورک ردبولز بودیم که مقابل شان شکست خوردیم. اما هنوز کار زیادی در پیش داریم.

همه ما می دانیم که این لیگ در سطح لیگ برتر یا بوندس لیگا نیست اما وقتی آنچه در جلسه تیمی صحبت می شود، در زمین به اجرا در نمی آید، خیلی ناامید کننده است یا وقتی کسی توپ را از دست می دهد یا وقتی توجهی به هم تیمی اش ندارد.

من کسی را سرزنش نمی کنم؛ این مشکل من است. من باید با لیگ سازگار شوم و با این کنار بیایم."http://www.varzesh3.com/news/1414741/%D9%86%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-MLS