تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم ها به فینال صعود میکنند؟

راي دهنده
23. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رئال مادرید - یوونتوس

15 65.22%
  • رئال مادرید - موناکو

1 4.35%
  • یوونتوس - اتلتیکو مادرید

5 21.74%
  • موناکو - اتلتیکو مادرید

2 8.70%
صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 69 از 69

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | 2016-2017 | مرحله نیمه نهایی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قضیه راموس؛ خطر از بیخ گوش رئال گذاشت

خطای عامدانه سرخیو راموس روی لوکاس هرناندز در جریان بازی رفت رئال و اتلتیکو در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با جریمه یوفا مواجه نخواهد شد.

دقیقه 44 بازی رئال و اتلتیکو روی یک ضربه کرنر، راموس با آرنج، ضربه ای به مدافع مستقیم خود لوکاس هرناندز زد که از چشم داور بازی دور ماند؛ در غیر این صورت او باید از بازی اخراج می شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ریکاردینیو: مسی بهترین است

هم وطن رونالدو معتقد است به خوبی تلاش‌های او را درک می کند اما مسی بهترین است.

ریکاردینیو، فوق ستاره پرتغالی کنونی فوتسال دنیا که در تیم سرشناس اینتر مووی استار توپ می‌زند ضمن تمجید از تلاش‌ فراوان هم‌وطنش، کریستیانو رونالدو عنوان کرد لیونل مسی بهترین بازیکن دنیاست.

مردم به من مسیِ فوتسال می گویند. اما به نظر شباهت بیشتری به رونالدو دارم. پسر بچه‌ای که رنج و زحمت زیادی متحمل شد؛ به سختی کار کرد؛ کسی که مجبور بود خانه و پدر و مادر و دوستانش را ترک کند تا به مسیر موفقیتش ادامه دهد. از جهات مختلفی به رونالدو شباهت دارم اما احتمالا به خاطر قد و قامتم با مسی مقایسه می‌شوم. احترام بسیار زیادی برای کریستیانو قائلم چون رنج‌هایی که متحمل شده را می‌دانم و درک می‌کنم اما من معتقدم مسی بهترین بازیکن دنیاست.

وقتی کودک بودم، به این دلیل که قد و قامت کوتاهی داشتم و از نظر فیزیکی هم چندان قوی نبودم، به من اجازه فوتبال بازی کردن داده نمی‌شد. به همین دلیل هم استعدادم را در فوتسال آزمایش کردم. حالا با دیدن بازیکنانی چون مسی، ژاوی و اینیستا که با قامتی کوتاه به افتخارات زیادی دست پیدا کردند، افسوس می‌خورم. نمی‌دانم اگر به فوتبال روی می‌آوردم چه اتفاقی می‌افتاد.

4. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

امروز بنری در زمین تمرین اتلتیکو به چشم می خورد که جمله ای نه چندان قدیمی از سیمئونه روی آن نوشته شده بود:« (مبارزه تا پای جان)؛ بازیکنان من می میرند (برای رسیدن به هدف شان)؛ چون ترسی از مرگ ندارند.»

خدا رحمتون کنه
    از قدیم میگن
    سگی که پارس میکنه گاز نمیگیره !!!

احتمالا کم میارن از دقیقه 70 به بعد شروع میکنن به مصدوم کردن
    کارواخال رو که 3 هفته فرستادن خونه !!!

مبارزه تا پای جان - حق دارن وحشی بازی تو خونشونه !

قضیه راموس؛ خطر از بیخ گوش رئال گذاشت

خطای عامدانه سرخیو راموس روی لوکاس هرناندز در جریان بازی رفت رئال و اتلتیکو در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با جریمه یوفا مواجه نخواهد شد.

دقیقه 44 بازی رئال و اتلتیکو روی یک ضربه کرنر، راموس با آرنج، ضربه ای به مدافع مستقیم خود لوکاس هرناندز زد که از چشم داور بازی دور ماند؛ در غیر این صورت او باید از بازی اخراج می شد.

خیلی حال کردم
    دمش گرم
    یعنی باید یه جوری میزد طرف بره بیمارستان

وقتی 3 تا خوردن بعدش دیگه با کف پا میرفتن رو رئالیا !!
    اینجور ضربات راموس ضره ای از وحشی بازی هاشون رو جبران نمیکنه !!
    جای په په خالیه !

6. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به به بنرو حال کن واقعا هم بگین ببینیم چه حسی دارین

8. 4 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

رکورد میانگین گل زده در یک فصل لیگ قهرمانان اروپا شکست

هت تریک کریستیانو رونالدو و بریس گونزالو هیگواین موجب شد، لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری، رکورددار میانگین گل زده در یک فصل تاریخ 25 ساله خود شود.

طرفداری - در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از سد اتلتیکو مادرید عبور کرد و یوونتوس نیز با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در زمین موناکو پیروز شد.
    به گزارش وب سایت یوفا، با به ثمر رسیدن 369 گل در 122 بازی از آغاز مرحله گروهی تا پایان دور رفت مرحله نیمه نهایی، لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2016/17 پرگل ترین فصل خود به لحاظ میانگین گل زده را سپری می کند.
    رکورد قبلی به فصل 2012/13 باز می گردد که در 125 مسابقه 368 گل به ثمر رسید و به طور میانگین 2.94 گل در هر دیدار رویید. در حالی که در فصل 2000/01 با رد و بدل شدن 449 گل، بیشترین گل یک فصل مسابقات به ثمر رسید، هر چند در آن فصل 157 بازی برگزار شد و میانگین 2.85 گل برای هر دیدار به ثبت رسید.
    هم اکنون میانگین گل زده در هر دیدار 3.02 است و برای اینکه تا پایان مسابقات میانگین گل زده در هر دیدار بیش از 3 گل باقی بماند، باید در سه دیدار باقیمانده 6 گل به ثمر رسد.
    رکوردهای گلزنی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا (از فصل 1992/93 تاکنون)
    فصل 2016/17 369 گل در 122 بازی میانگین 3.02 گل در هر دیدار
    بالاترین میانگین قبلی (2012/13) 368 گل در 125 بازی میانگین 2.94 گل در هر دیدار
    بیشترین گل زده در یک فصل (2000/01) 449 گل در 157 بازی میانگین 2.86 گل در هر دیدار
    بیشترین گل زده توسط یک بازیکن در یک فصل کریستیانو رونالدو (رئال مادرید) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بیشترین گل زده توسط یک باشگاه در یک فصل بارسلونا (45 گل در 16 بازی) فصل 1999/00
    بیشترین گل زده توسط یک باشگاه در یک فصل در فرمت فعلی رئال مادرید (41 گل در 13 بازی) فصل 2013/14
    رکوردهای به ثبت رسیده در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا
    پرگل ترین بازی 12 گل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پرگل ترین نیمه اول 7 گل: بروسیا دورتموند 5 - 2 لژیا ورشو
    در کدام گروه بیشترین گل ثبت شد 51 گل: گروه F (با حضور دورتموند، رئال مادرید، اسپورتینگ لیسبون و لژیا ورشو) - اولین باری که در یک گروه مسابقات بیش از 50 گل به ثبت رسید
    بیشترین گل زده توسط یک باشگاه در مرحله گروهی 21 گل: بروسیا دورتموند
    بازی های کدام باشگاه در مرحله گروهی پرگل تر بود 33 گل: لژیا ورشو (9 گل زده و 24 گل خورده)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : کریستیانو رونالدو
    رکورددار هت تریک در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا 7 هت تریک: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دقایق به ثمر رسیدن گل ها
    دقایق تعداد گل
    1-15 50
    15-30 65
    30-45 47
    45+ 9
    46-60 70
    60-75 46
    75-90 65
    90+ 14
    91-120 3

رکورد های شخصی رو جا به جا میکنه مجبوره رکورد های لیگ قهرمانان رو هم جا به جا کنه !!!

10. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

طرف بلند شد گل بزنه کار به توپ نداشت؟ کمک باید ارسالی رو که داشت میلیمتری میرفت رو پای رونالدوی آفساید و اونم آماده شوت بود پرچم میزد. بنزما سه متر اون طرف تر یا اینکه مدافع تونست دفع کنه که نشد دلیل.

اگر رونالدو حرکتی نمی کرد به نظرم 50-50 بود. اون موقع میشد بحث کرد حضور رونالدو تاثیری روی دفاع اتلتیکو داشته با نه. ولی وقتی طرف پریده گل بزنه صحبت اینکه تاثیری نداشته بیشتر به شوخی میمونه.

فوتبالی که من دیدم بازیکن سرجاش وایمیسه و حتی دستاشو میبره بالا نشون بده هیچ تاثیری نداره تا بقیه بازیشون رو بکنن. حتی قدم سمت توپ برداره کمک پرچم میزنه. رونالدو نه تنها واینساد، جایگیری کرد و رفت شوت بزنه!
    سینا
    وقتی توپ ارسال شد به جز رونالدوی داخل آفساید، دو بازیکن آن ساید بودن که حتی واران قبل ارسال راموس دست تکون میده براش که براش توپو بفرسته. این یه مطلب.
    مطلب بعدی اینکه رونالدو تلاش داشته که گل بزنه، منم قبول دارم و بحثی روش نیست دادا. ولی واقعا تاثیر نذاشته روی بازیکن حریف.
    ممکنه n تا کمک داور دیگه این صحنه رو به دلیل قسمت اول، آفساید اعلام کنن. ولی این بابا صبر کرده و بابت قسمت دوم قانون، آفساید اعلام نکرده و ادامه بازی تشخیصش بوده.
    مطمئن نیستم ولی فکر کنم چندین سال پیش تو قوانین آفساید داشتیم که اگه بازیکنی که در موقعیت آفساید باشه و در تماس با توپ باشه و یا قصد (planning) تماس با توپ رو داشته باشه، باید آفسایدش اعلام بشه. ولی الان همچین چیزی در قوانین نیست.

12. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاسخ هواداران اتلتیکو به بنر رئال

« از ما پرسیده بودید چه حسی داریم و باید بگویم که حس تاسف؛ البته برای شما.

حالا شما بگویید چه حسی دارید از اینکه در اواخر بازی، صدای فریاد 4 هزار هوادار اتلتیکو با وجود شکست 3-0، بیشتر از صدای 80 هزار هوادار رئال به گوش می رسید؟

چه حسی دارید وقتی بهترین بازیکن تاریختان رونالدو، پس از گلزنی از شما می خواهد به جای سوت زدن تشویقش کنید؟

چه حسی دارید وقتی شعار چگونه می توان دوستت نداشت، تنها پس از به ثمر رسیدن گل در برنابئو سرداده می شود؟ یعنی شما تیمتان را فقط به شرط گلزنی دوست دارید؟

چه حسی دارید وقتی به شما می گویند به خاطر کسب جام های زیاد هوادار تیمتان هستید نه از روی عشق و علاقه واقعی.

من و دیگر هواداران اتلتیکو از عشقمان به تیم محبوبمان احساس غرور می کنیم و افتخار می کنیم مثل شما نیستیم.»

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

nw_nk
    پیغام رونالدو به دشمنانش: از من متنفر باشید!
    کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اعلام کرد کسانی که او را دوست ندارند، نقش زیادی در موفقیت هایش داشته اند.​​​​​​​ به گزارش "ورزش سه"، ستاره پرتغالی در هفته های اخیر بار دیگر به روزهای اوجش برگشته و با زدن 8 گل در سه دیدار اخیر رئال در لیگ قهرمانان، تیمش را در آستانه صعود به دیدار نهایی قرار داد.
    در حالی که آمار گلزنی رونالدو در این فصل نسبت به فصول کاهش داشت اما او در بهترین زمان ممکن برای رئال به اوج برگشت تا تیمش هنوز از شانس کسب دو جام در پایان این فصل برخوردار باشد. رونالدو با گل هایی که به در دیدارهای اخیر زد، آمار گل هایش با پیراهن رئال را به 400 رساند (البته در منابع رسمی 399 ثبت شده است) و خودش اعتقاد دارد که بخشی از این موفقیت به خاطر کسانی است که دوستش ندارند. او که در یک جلسه پرسش و پاسخ ویدئویی به مناسبت رسیدن فالوئرهای اینستاگرامش به 100 میلیون نفر با طرفدارانش صحبت می کرد، در پاسخ به سوالی در مورد آنهایی که از او متنفر هستند، گفت:" آنهایی که از من متنفرند، همچنان متنفر باشند زیرا بدون آنها، من اینجایی که حالا هستم، نبودم پس ادامه بدهید. اما برای من مهمترین چیز، طرفدارانم هستند." رونالدو که در زمان این جلسه پرسش و پاسخ در خانه اش بود، این جلسه را با پریدن به داخل استخر تمام کرد!

15. این کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاتک روخی بلانکوس ها: رونمایی از پاسخ هواداران اتلتیکو به بنر رئالی ها

« چه حسی داریم؟ حس غرور» « ما مثل شما نیستیم.»

در تنش لفظی بین رونالدو و تورس چه گذشت؟

دوربین ها لحظه تنش بین این دو در وسط زمین را شکار کردند؛ در حالی که مشخص بود تورس با الفاظی چون دلقک و حرامزاده، فوق ستاره رئال را خطاب قرار می دهد و رونالدو هم با لبخندی کنایه ای به وی می گفت:« کارتان تمام شد احمق.»

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •