تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: بدنسازی بدون نیاز و کمک مکملها (قرص، آمپول و پودر کراتین و ....) . فقط با ورزش + تغذیه و بس!

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

13 بدنسازی بدون نیاز و کمک مکملها (قرص، آمپول و پودر کراتین و ....) . فقط با ورزش + تغذیه و بس!

سلام

تصمیم دارم از یه مدت دیگه شروع به ورزش بدنسازی در منزل کنم و سعی کنم بطور مداوم 3 تا 4 روز در هفته ورزش رو در زندگیم جا بندازم. سنم 39 سال هست و وقتی جوان تر بودم بطور غیر حرفه ای باشگاه میرم و بدنسازی کار می کردم اما مسائل مختلف زندگی من رو دور کرد و الان تصمیم دارم دوباره ورزش رو جدی بگیرم تا در آینده که سن و سال بالاتر رفت بدن و سلامت جسمی خودم رو تا جایی که ممکن است حفظ کرده باشم. هدف من از بدنسازی شکل حرفه ای که پرورش اندام کاران انجام می دهند نیست یا مثل این آقایون باد کرده با دارو که کوچه و خیابون می بینیم و بعد از اینکه ورزش دلشون رو زد و دارو و پودر مصرف نکردن بادشون می خوابه و مثل روز اول می شن.
    من درباره مکملها چیز زیادی نمی دونم اما به چند دلیل شخصی اعتقادی به مکملها ندارم: 1- من اونقدر جوون نیستم که برم دنبال مکمل که بخوام قلمبه و باد کرده تو مردم قیافه بگیریم یا بخوام برم مسابقات بدنسازی 2- گران قیمت هستند و برای من نمی صرفه 3 - از همه مهمتر انواع تقلبی در بازار ایران زیاد است و عوارض جانبی و آسیبهایی که می تونه به جسم بزنه بسیار بیشتر از منفعتش هست. 4 - معتقد به قوی شدن و سلامتی جسم هستم و بدون مکملها هم میشه عضلات بزرگ و سفت و قوی ساخت و در آخر 5- جرئت در هیکل کوچکتر بهتره از داشتن یه هیکل گنده ترسوست.

من برای شروع در منزل یک میز پرس با هالتر و حدود 50 - 60 کیلو سنگ هالتر + سه جفت دمبل (6 دمبل) با وزنهای مختلف برای حرکتهای مختلف می خواهم تهیه کنم. یک کیسه بوکس خیلی خوب با دو جفت دستکش و پد هم دارم که آویزان و آماده به کاره. همینطور قصد دارم بعد از 1 یکسال یک دستگاه سیم کش 24 کاره هم تهیه کنم تا بتونم حرکات بیشتری رو در برنامه خودم داشته باشم. تقریبا یک باشگاه کوچولو میشه و بیشتر حرکتهای اصلی و مهم رو میشه انجام داد.

رفتن باشگاه خوب است. اما در منزل فضای این کار را دارم که وسایل رو بزارم و تنهایی می تونم ورزش کنم و در بیشتر مواقع محیط باشگاه رو بخاطر عشق هیکلها که فکر می کنند باشگاه و وسایلش ارث باباشون هست و یا شلوغی بیش از اندازه و کمبود وسیله به نسبت جمعیت ورزشکارا و مسئله بهداشت وسایل، ترجیح می دم باشگاه نرم.
    نرمشهای سخت و مهم مثل بارفیکس و شنا سوئدی هم در برنامه ورزش هست. و در آخر مکمل برای ساخت عضلات و بدن قوی رو به تغذیه مناسب با پروتین و ویتامین با چربی کم ختم می کنم.

اما می خوام بدونم کسی هست که سالها بدنسازی در منزل و یا حتی در باشگاه کار کرده باشه و بدون نیاز به مکملهای دارویی (پودرهای مکمل، قرص و آمپول) بگه پیشرفتش چطور بوده؟ هر نوع تجربه و پیشنهادی که دارید رو دوست دارم بدونم.

ممنون از همگی

2. 2 کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

دوست عزیز بهترین روشو در پیش گرفتید بهترین کار اینه از مکمل دوری کنید چون مضراتش جبران ناپذیره.من خودم همین یکی دو ماهه پیش یه گالن پنج کیلویی پروتیین وی امریکایی گرفته بودم و کراتین و...اما چون دیدم چقدر بقیه ضرر زده همشو دور ریختم کلیم پول بابتش داده بودم. ولی سلامتی مهم تره. موفق باشید.

4. این کاربر از مهران ازاد بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

دوست عزیز بهترین روشو در پیش گرفتید بهترین کار اینه از مکمل دوری کنید چون مضراتش جبران ناپذیره.من خودم همین یکی دو ماهه پیش یه گالن پنج کیلویی پروتیین وی امریکایی گرفته بودم و کراتین و...اما چون دیدم چقدر بقیه ضرر زده همشو دور ریختم کلیم پول بابتش داده بودم. ولی سلامتی مهم تره. موفق باشید.

سلام مهران جان، به نظرم تصمیم درست و بجایی گرفتی که مواد نیرو زا و مکملهای دارویی رو کنار گذاشتی و به سلامتی جسم و روانت اهمیت دادی. تو ایران وقتی چیزی مد بشه همه دنبال داشتن و استفاده کردن از اون میرن. یکی از هزاران موارد استفاده بی رویه و سر خود و بدون نظارت پزشک مکملهای دارویی است که در بهترین حالت یک مربی تو یه باشگاه تشخیص می ده که طرف بخوره یا نه! مغازه هایی هم که می فروشن اکثرا خودشون مربی هستند یا عشق بدنسازی با مکملهایی که می فروشن هستند تا تبلیغی بشه برای جنسشون که طرف اومد بخره بگه خود فروشنده هم داره استفاده می کنه. غافل از اینکه خود اون هم هنوز به عوارضش پی نبرده. البته من متخصص این مکملها نیستم و نمی گم در همه موارد مشکل سازه. می گم اکثرا افراد بدون نظر پزشک مصرف می کنند و خیلی هم اگر یه پزشک بگه مصرف نکنید یا این موارد را مصرف نکنید گوش نمی دن، چون دنبال هر چه بزرگتر شدن اندامها هستند.
    من خودم به شخصه چند نفری رو دیدم که مدتی مصرف می کردند و حسابی هم گنده شده بودند اما بعد از مدتی که دیگه از ورزش و مکملهای دارویی دوری کردند حسابی لاغر شدن و افت کردند.

امیدوارم شما هم با ورزش و تغذیه خوب بدنی سالم و با نشاط داشته باشید

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من تازه بدنسازی رو شروع کردم اولش قصد داشتم هورمون سومات بزنم ولی فعلا دست کشیدم ، وی 100% و یه سری مکمل دیگه استفاده میکنم تا اول حجم خوب بگیرم بعد برم سراغ هورمون.

7. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

من مثل شما هستم، یکم جوون تر، من میرم باشگاه چون برام یک اجبار میشه که پول دادم باید برم، به جای توی خانه، 5 روز در هفته و تقریبا یک ساعت.
    هیچ وقت از هیچ مکملی استفاده نکردم، فقط معمولا قبل از باشگاه یا یک موز میخورم یا یک سیب، اونم چون بعد از ظهر از محل کارم میرم و گشنه ام هست.
    نتیجه ای که دوست داشتم هم گرفتم، هیکل آمده رو فرم، نه باد کردم نه عضله ای و نه چیزی، رو فرم تر آمدم و کلی بدنم آماده شده، سبک ترم شدم و چابکتر و شادابتر...

9. 2 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

من مثل شما هستم، یکم جوون تر، من میرم باشگاه چون برام یک اجبار میشه که پول دادم باید برم، به جای توی خانه، 5 روز در هفته و تقریبا یک ساعت.
    هیچ وقت از هیچ مکملی استفاده نکردم، فقط معمولا قبل از باشگاه یا یک موز میخورم یا یک سیب، اونم چون بعد از ظهر از محل کارم میرم و گشنه ام هست.
    نتیجه ای که دوست داشتم هم گرفتم، هیکل آمده رو فرم، نه باد کردم نه عضله ای و نه چیزی، رو فرم تر آمدم و کلی بدنم آماده شده، سبک ترم شدم و چابکتر و شادابتر...
    سلام

بله باشگاه هم خوبیهای خودشو داره. مثلا اینکه چون جلوی چشم دیگران هستید باید تمرینها رو انجام بدید و کم نیارید و بعد از دقیقه بگید امروز رو ولش کن. رقابت و غرور باعث میشه کامل تمرین کنید و این خودش مزیتی است. بخواهید یا نه عضله ساخته میشه و رشد می کنه و کمی حجمی و بزرگی در اندامها حتی از زیر لباس آشکاره. اما منظورم از باد کرده همون هیاکلی است که برای خود نمایی و جلب توجه جنس مخالف و ترساندن آدمهای ضعیف و یا بلند کردن علم محرم! خودشونو به انواع و اقسام مکمل می بندند. البته اکثر این افراد اینطور هستند و بعضی هم ممکن است مکمل رو مصرف کنن چون بدنی لاغر و ضعیف دارند و به دنبال کمی حجم و قوی تر شدن هستند یا پرورش اندام رو بطور اصولی و زیر نظر پزشک کار می کنند و قصد شرکت در مسابقات رو دارند که قضیه کمی فرق می کنه. اما بشخصه از این مواد با وجود انواع تقلبی و افراد سودجو و پول پرست و وارد کننده های بی وجدان دوری می کنم و علاقه ای به مصرفش ندارم.
    خیلی خوبه که راضی هستید. چه مدت به این روش 5 روز در هفته کار می کنید؟ هر جلسه چند دقیقه در باشگاه فعالیت و تمرین می کنید؟
    موفق باشید و با نشاط

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

تقریبا 8 ماه، یک ساعت، یک ساعت و نیم.

12. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا یه سوال
    خب خیلی از مکمل ها که واسه حجم آوردن نیستند . مثلا واسه چربی سوزی و یا افزایش انرژی و یا جلوگیری از سوختن عضله مصرف میشن .
    اونا رو هم باید بذاریم کنار ؟

14. این کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

آقا یه سوال
    خب خیلی از مکمل ها که واسه حجم آوردن نیستند . مثلا واسه چربی سوزی و یا افزایش انرژی و یا جلوگیری از سوختن عضله مصرف میشن .
    سلام ،
    من تو اینستا عکسی دیدم که نوشته بود حتی مصرف طولانی مدت مولتی ویتامین هم باعث ضرر های جبران ناپذیری میشه که ذکر کرد بود چه مشکلاتی !
    بستگی به هدف تون داره! به یاد بیارین اون اولین روزی رو که رفتین باشگاه به چه هدفی بود ؟
    1. زیبایی اندام و گنده شدن 2. یا صرفاً سلامتی در درجه اول و بعد کمی روی فرم اومدن ؟
    اگه دومی هست بهتره هر چی کنار گذاشته بشه (بجز چیز های طبیعی مثل موز که دوستان گفتن یا قهوه و...)

16. 2 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

آقا یه سوال

بله، بعضی کپسولها به قول شما برای سوزوندن چربی هست. به نظر من اگر حجم چربی بدن خیلی زیاد نباشد با ورزش و تغذیه و رژیم حاوی چربی و هیدرات کربن کمتر میشه چربیهای اضافی رو دور ریخت و آب کرد. مگر اینکه شخصی بخاطر بیماری یا هر علت دیگر اضافه وزن بسیار زیاد داشته باشه و ورزش براش خیلی سخت و مشگل بیاد و در این مواقع اون هم زیر نظر پزشک قرص و کپسول چربی سوز تجویز میشه که باز شاید اونها هم مثل همه داروهای دیگه عوارض جانبی داشته باشه ولی خوب زیر نظر پزشک بهتر از سر خود عمل کردن هست. این نظر من درباره رابط مکمل چربی سوز و چربی بود.
    افزایش انرژی اگر برای بلند کردن وزنه سنگین تر باشه خوب طرف باید انتخاب کنه که سنگین تر بلند نکنه و قید مکمل رو بزنه یا اگر هوس کرده هرکول باشه و هر چیزی رو بلند کنه بره سمت مکمل .

18. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •