تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: یادداشت سم آلتمن بنیانگذار شتابدهنده Y Combinator

در آغاز فعالیت solh96's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض یادداشت سم آلتمن بنیانگذار شتابدهنده Y Combinator

به عنوان یک کودک ، برای من مسلم است که با گذر زمان، هر سال همه چیز بهتر می شوند- تلویزیون ها بزرگتر و سپس نازک تر ، اتومبیل ها یک کمی سریع تر، و رایانه ها به طور باور نکردنی در نمایی خمیده،بهتر میشوند.
    به عنوان یک فرد بزرگسال، متوجه شدم که آینده تضمین نمی کند که بهتر شود. به طور پیش فرض همه چیز همان گونه باقی می ماند (یا بدتر می شود به خاطر اینکه ما همچنان به ایجاد مشکلات جدید و گاهی در جنگ افتادن ادامه می دهیم. ) جهان تنها در صورتی بهتر می شود که مردم متعهد با چشم انداز قوی در مورد آینده برای بهتر شدن آن ،سخت کار و تلاش کنند.
    بلند شدن در پیاده رو در حال حرکت از یک دوره ای و در نهایت عمیقا گرفتار شدن در چیزی که پتانسیل تو را افزایش نمی دهد، آسان است. هرگز برای ایجاد تغیر دیر نیست و خوب است که همیشه در مورد مسیری که در آن هستید،و همچنین استفاده کردن از زمان به بهترین شکل، متفکر باشید. قبل از اینکه برادرم جک درمورد ساختن آینده با من مصاحبه کند،یادداشت هایی را تهیه کردم. جایی که من بیشتر در مورد اینکه جوانان بلند همت باید در مورد حرفه خود چگونه فکر کنند، صحبت کردم. من فکر کردم با آماده کردن آنها، دیگران را در سال نو سهیم کنم.
    آنچه باید کار شود
    من فکر می کنم بهترین راه برای انتخاب آنچه می خواهید انجام دهید این است که تقاطع میان آن چیزی که شما در آن خوب هستید، چیزی که شما از آن لذت می برید، آنچه را که جهان نیاز دارد، و آنچه که جهان ارزش دارد را پیدا کنید. کشف کردن آنچه شما به آن علاقه دارید ساده نیست- راه های بسیاری برای رفتن شما وجود دارد. اما بد ترین تلاش برای کشف خودتان ، گوش دادن به آن چیزی است که مردم ممکن است شمارا مجبور کنند.ایده و تفکر دیگر افراد را دنبال نکنید. بهترین راه برای موفقیت بلند مدت، باور کردن عمیق آن چیزی است که انجام می دهید.
    اکثر مردم تنها به سراغ چیزهایی که سر راهشان آمده است می روند. که این کار می تواند جواب دهد- مردم گاهی فقط باید سعی کنند مسائل را به شکلی که دوست دارند درک کنند – اما من فکر می کنم این اشتباه است که آن را به صورت عمدی انجام دهند. برای توسعه دادن و اصلاح اعتقادات قوی در مورد آنچه شما می خواهید به انجام برسانید، تلاش کنید. چارچوبی که من برای کمک به مردم در طول تصمیم گیری مفید میدانم،توجه به حداکثر تاثیر و به حداقل رساندن تأسف است- تصمیم گیری که نتایج خوبی را به دنبال دارد.
    دستیابی به موفقیت
    یک راه برای انجام کارها در جهان، ترکیبی از تمرکز، ارتباطات شخصی، و خود باوری است. شما باید واقعا سخت تلاش کنید. شما باید مایل به انجام هر کاری که طول می کشد باشید. جامعه به شما موفقیت بدهکار نیست. یک فاعل باشید، نه یک حرف مفت زن.در هر آنچه که شما برای انجام دادن انتخاب می کنید؛ باید به این باور برسید که شما توانایی موفق شدن را دارید. مردم به شما شک می کنند و فکر می کنند رسیدن به اهدافتان غیر ممکن است، اما شما باید پشت به آنها و اعتقاداتشان بایستید.
    این خوب است که برای شروع، انگیزه های مایل به کسب مقدار زیادی پول و یا شهرت و افتخار داشته باشید. در برخی از نقاط، بسیاری از افراد به پیدا کردن یک ماموریت عمیق تر برای نگه داشتن فشار رو به جلو نیاز دارند. راه درست تفکر درمورد حرفه شما، ترکیب علاقه مندی است؛ اگر شما ساعت های بیشتری را در آغاز حرفه خود صرف کنید،و در آنچه که هر روز انجام می دهید کمی بهتر عمل کنید، شما بیشتر از دیگران به موفقیت خواهید رسید. که این یک اثر ترکیبی می سازد که در سراسر حرفه تان گسترش می یابد. زندگی به وضوح ناعادلانه است و شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد، اما جز این همه چیز برابر است و این یک مزیت بزرگی است.
    پیدا کردن افراد خود
    شما می خواهید قبیله خود را پیدا کنید – گروهی از افرادی مانند شما که می توانید تصور کنید در حال کار با آنها برای بقیه ی حرفه خود هستید. با این حال شما می خواهید که گروه کوچکی از افرادی که به آنها اعتماد دارید را پیدا کنید. شما باید مایل به حرکت کردن باشید. برای هر آنچه شما به آن علاقه مند هستید، مردمی در سراسر جهان وجود دارند که در حال انجام بهترین کار هستند، و این اشتباه است که بیش از حد به آنها نزدیک شوید.بدون هیچ دلیلی به دیگران کمک کنید . هنگامی که شما بدون کسب سود و منفعتی به دیگران کمک می کنید، درها و ارتباطات زیادی به سمت شما باز می شود- و این فوق العاده برای من مهم بوده است.
    هنگامی که جوان هستید از زندگی خود لذت ببرید – این یک کلیشه درست است که شما جوانی را فقط یک بار دارید و تجربه می کنید-اما سخت تر و بیشتر از تفکری که دیگران درباره شما دارند، کار کنید. من آمده ام تا این باور را ایجاد کنم که فرسودگی خیلی ربطی به تلاش و کار زیاد ندارد.اگر شما با آنچه که انجام می دهید همراه و در حرکت باشید، شما با انگیزه و شاداب باقی می مانید. یاد بگیرید که به فرصت های شگفت انگیز “بله” بگویید حتی اگر شما ۱۰۰٪ مطمئن نیستید که چگونه آن را انجام دهید . یک اشتباه بسیاری از مردم این است که خود را با مردم موفق امروز مقایسه می کنند، به جای اینکه نسخه ده سال پیش آن فرد را که احتمالا بسیار آشنا به نظر می رسد، نگاه کنند.

2. این کاربر از solh96 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •