تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: چه مارک اتویی برای استفاده خانگی عالیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 چه مارک اتویی برای استفاده خانگی عالیست؟

سلام

من به یک اتو برای اتو کردن لباسهای شخصی خودم نیاز دارم. استفادم زیاد نیست و چون بیشتر شلوار لی استفاده می کنم با یک کم اتو کفایت می کنه و شلوارهای پارچه ای یا پیرهن و کت و شلوار نمی پوشم که حتما باید صاف صاف باشند. اما خب تی شرت چروک هم بد و باید یک اتویی سریع بشه. فقط لباسهای خودم است. حالا کدام مارک رو پیشنهاد می کنید تا خوب کار کنه و زود و الکی خراب نشه؟

ممنون

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من Rowenta گرفتم
    المانی هست و بنسبت قیمتش مناسب هست
    جزو مارک های خوب اتوبخار هست

من مدل اکواینتلیجنسشو گرفتم البته الان قدیمی شده اما خیلی جالبه،مصرف بخارش کم هست اما میزان بازدهیش عالیه

3. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

تفال اصل هم اگه گیر بیاری خوبه البته نه مارک چینی تو بازار ، میزان بخارش بالاست سریع لباسها رو صاف میکنه .

5. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من Rowenta گرفتم
    المانی هست و بنسبت قیمتش مناسب هست
    جزو مارک های خوب اتوبخار هست

من مدل اکواینتلیجنسشو گرفتم البته الان قدیمی شده اما خیلی جالبه،مصرف بخارش کم هست اما میزان بازدهیش عالیه
    مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تو دیجی گذاشته و Eco Inteligence است. مدل شما همین است یا خیر؟ من سالهاست از یک اتوی بی نام و نشان تایوانی که البته خیلی خوب کار کرد استفاده کردم. شاید 17-18 سال باشه و الان دیگه موقع اتو از منافذ کف اتو تکه های ریز گچ مانندی که انگار رسوبات آب داخل مخزن بخار اتو باشد روی پارچه می ریزد و دیگر بخار به سختی از منافذش بیرون میزند و فرقی با اتوی خشک ندارد و این نشان از پایان عمر دستگاست. واسه همین که من سالها اتو نخریدم و اصلا هیچی از اتو و مارکهای معتبر نمی دونم می خوام یک خرید خوب و مفید بکنم. همونطور که گفتم استفاده زیاد و سنگین ندارم و فقط لباسهای شخص خودم است. اما مارک خوب که 10 سالی برام کار بکنه مهمه.
    Last edited by Spectero; 18-04-2017 at 15:08.

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

تفال اصل هم اگه گیر بیاری خوبه البته نه مارک چینی تو بازار ، میزان بخارش بالاست سریع لباسها رو صاف میکنه .
    راهی برای تشخیص اصل از تقلبی و چینی هست؟ اینهایی که دیجی کالا داره اصل هستند؟

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

این اتوهای مخزن دار که دستگاه اتو روی یک مخزن قرار می گیرند چه فرقی با اتوهایی که مخزن آب رو خود دستگاه نصب شده دارند؟ اون مخزنهای بزرگ آب است؟ به قسمت اتو دیجی کالا که بروید تصاویرشان هست. انگار برای حجم بالای لباس طراحی شدند که مخزنشان بزرگتر از مخزن کوچک روی دستگاه های اتو است. همینطور است؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تو دیجی گذاشته و Eco Inteligence است. مدل شما همین است یا خیر؟ من سالهاست از یک اتوی بی نام و نشان تایوانی که البته خیلی خوب کار کرد استفاده کردم. شاید 17-18 سال باشه و الان دیگه موقع اتو از منافذ کف اتو تکه های ریز گچ مانندی که انگار رسوبات آب داخل مخزن بخار اتو باشد روی پارچه می ریزد و دیگر بخار به سختی از منافذش بیرون میزند و فرقی با اتوی خشک ندارد و این نشان از پایان عمر دستگاست. واسه همین که من سالها اتو نخریدم و اصلا هیچی از اتو و مارکهای معتبر نمی دونم می خوام یک خرید خوب و مفید بکنم. همونطور که گفتم استفاده زیاد و سنگین ندارم و فقط لباسهای شخص خودم است. اما مارک خوب که 10 سالی برام کار بکنه مهمه.
    اره همینه،اما زده ۳۳۰؛ من ۷-۸ ماه پیش گرفتم ۲۶۰! چه تورم ۹ درصدی ای!!!!
    ازش راضیم فقط مخزن ابش کمه،تو حالت اکو خوبه اما بخوای بخترش زیاد باشه باید پرش کنی، یه نکته مثبتش اینه که ساخت المان هست و قیمتش با توجه به این مناسب
    مثلا بوش ها،اسپانیا هستند و قیمت روی ۴۰۰
    پاتاسونیک تعریفشو شنیدم یک سری ساخت ژاپن داره

تفال قدیم داشتیم،راضی کننده بود،الان دیگه نمیدونم چطوره

از فکر هم شنیدم میگن خوبه اما ساخت ترکیه است

10. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اره همینه،اما زده ۳۳۰؛ من ۷-۸ ماه پیش گرفتم ۲۶۰! چه تورم ۹ درصدی ای!!!!
    ازش راضیم فقط مخزن ابش کمه،تو حالت اکو خوبه اما بخوای بخترش زیاد باشه باید پرش کنی، یه نکته مثبتش اینه که ساخت المان هست و قیمتش با توجه به این مناسب
    مثلا بوش ها،اسپانیا هستند و قیمت روی ۴۰۰
    پاتاسونیک تعریفشو شنیدم یک سری ساخت ژاپن داره

تفال قدیم داشتیم،راضی کننده بود،الان دیگه نمیدونم چطوره

از فکر هم شنیدم میگن خوبه اما ساخت ترکیه است
    این مدل فیلیپس هم ازش تعریف زیاد میشه که دیجی موجود نداره GC4870 سری Azur ولی فکر کنم گران تر از تفال و Rowenta باشه. راستی این اتوهای ساخت کشور فرانسه و آلمان کاتالوگ و نوشته های روی تنظیمات دستگاه به زبان انگلیسی دارند یا فقط به زبان خود کشور سازنده است؟ روئنتا شما که ساخت آلمان است عبارات دکمه و کلیدهای اتو به زبان انگلیسی است یا آلمانی؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

انگلیسی هست
    نمایندگی واردات و خدمات در ایران داره

13. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام ، دوست عزیز اگه کیفیت و تکنولوژی خیلی بالا میخاین اول bosch منتها قیمتشون بالاست
    اگه کیفیت بالا و کارایی بالا میخاین panasonic و philips رو پشنهاد میدم قیمتاشون هم متوسطه و مقرون به صرفه

من تمام مارکارو تجربه و تحقیق کردم ، تفال و... هم دنبالش نباشید از نظر تکنولوژی از برندای که گفتم پایین تره 2-3 سطح ، و از نظر کیفیت کیفیت پایینی داره و من اصلا توصیه نمیکنم

Rowenta هم برند خیلی خوبی هستش ولی زیاد تو ایران ساپورت نداره از نظر تعمیرات قطعات اینا منظورمه ولی کیفیتش خیلی خوبه

در مورد دیجی کالا هم بله تمام جنسای که میاره اصل هست.

موفق باشید

15. این کاربر از mohgold بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •