تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل نصب نشدن ویندوز 10 به دلیل عدم شناسایی درایو

در آغاز فعالیت mohammadtera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض مشکل نصب نشدن ویندوز 10 به دلیل عدم شناسایی درایو

باسلام، بنده لب تاب hp pavilion g6 دارم که امروز خواستم تعداد درایو ها را زیاد کنم که به اشتباه تمام درایو ها با نرم افزار mini partition tools پاک کردم وقتی لب تابم رو ری استارت کردم ویندوز روی همون لگو اولیه گیر میکرد، تصمیم گرفتم ویندوز عوض کنم با استفاده از دکمه f9 به cd ویندوزی که داشتم بوت دادم و شروع به نصب ویندوز کردم تا جایی که به محل نصب ویندوز رسید که بایستی درایو رو تعیین کرد ، قبلا سه تا درایو تو این قسمت بود ولی الان یه درایو هست که مقدار کل فضای لب تابم رو نوشته و به صورت unallocated هست و ویندوز رو نمیتونم روی این نصب کنم خواهشن کمک کنید الان بلاتکلیف موندم.

فرستاده شده از HUAWEI G7-L11ِ من با Tapatalk

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باسلام، بنده لب تاب hp pavilion g6 دارم که امروز خواستم تعداد درایو ها را زیاد کنم که به اشتباه تمام درایو ها با نرم افزار mini partition tools پاک کردم وقتی لب تابم رو ری استارت کردم ویندوز روی همون لگو اولیه گیر میکرد، تصمیم گرفتم ویندوز عوض کنم با استفاده از دکمه f9 به cd ویندوزی که داشتم بوت دادم و شروع به نصب ویندوز کردم تا جایی که به محل نصب ویندوز رسید که بایستی درایو رو تعیین کرد ، قبلا سه تا درایو تو این قسمت بود ولی الان یه درایو هست که مقدار کل فضای لب تابم رو نوشته و به صورت unallocated هست و ویندوز رو نمیتونم روی این نصب کنم خواهشن کمک کنید الان بلاتکلیف موندم.

فرستاده شده از HUAWEI G7-L11ِ من با Tapatalk
    سلام .
    این هارد دیسک باید دوباره پارتیشن بندی بشه . شما روی جایی که نوشته New کلیک کنید و درایو رو پارتیشن بندی کنید . تعداد پارتیشنها و حجم هر پارتیشن بستگی به سلیقه خودتان داره . بعد از پارتیشن بندی یکی از پارتیشنها رو انتخاب و ویندوز نصب کنید .
    اگر هم اطلاعات مهمی داشتید که نباید کاری انجام بدید و بهتر هست بفرستید مراکز تخصصی تا ریکاوری کنند .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام .
    این هارد دیسک باید دوباره پارتیشن بندی بشه . شما روی جایی که نوشته New کلیک کنید و درایو رو پارتیشن بندی کنید . تعداد پارتیشنها و حجم هر پارتیشن بستگی به سلیقه خودتان داره . بعد از پارتیشن بندی یکی از پارتیشنها رو انتخاب و ویندوز نصب کنید .
    اگر هم اطلاعات مهمی داشتید که نباید کاری انجام بدید و بهتر هست بفرستید مراکز تخصصی تا ریکاوری کنند .
    گزينه new غير فعاله فك ميكنم
    اينطور ني ؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گزينه new غير فعاله فك ميكنم
    اينطور ني ؟؟؟
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    اگر غیر فعال هست پیشنهاد میکنم ابتدا هارد دیسک رو clean کنید . برای اینکار در صفحه ای که هستید (عکس بالا) دکمه shift و f10 رو بطور همزمان بزنید تا Command Prompt اجرا بشه .
    مطابق با عکس زیر عمل کنید . یعنی ابتدا دستور diskpart رو تایپ کنید و اینتر بزنید و سپس دستور list disk که لیستی از درایوهای موجود بر روی سیستم رو نمایش میده . هارد دیسک مورد نظر رو با دستور select disk X انتخاب کنید . به جای X باید شماره دیسک مورد نظر رو وارد کنید . پس از انتخاب هارد دیسک دستور clean رو وارد کنید و سپس با تایپ دستور exit از برنامه diskpart خارج بشید . دکمه refresh رو بزنید . بعد از اینکار فکر نمیکنم مشکلی با پارتیشن بندی داشته باشید .
    مجدداً تاکید میکنم با اینکار هیچ شانسی برای ریکاوری اطلاعات نخواهید داشت .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام با این‌اوصاف یه سیستم رزرو هم تشکیل میشه‌؟!چون برای نصب‌ویندوز‌ 10 سیستم رزرو نیازه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •