تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: آیا امکان ترکیب 3 اینترنت 4g برای به دست آوردن سرعت بیشتر وجود دارد ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

14 آیا امکان ترکیب 3 اینترنت 4g برای به دست آوردن سرعت بیشتر وجود دارد ؟

علی الخصوص برای دانلود تورنت که در قید ip نیست .. من قبلا این کار را با یک load balancer و یک اینترنت adsl و یک وایرلس انجام داده ام و سرعت نهایی دانلود تورنت جمع سرعت دو اینترنت بود .. اما حالا میخواهم بدانم با سه سیم کارت همراه اول که دارم و دانلود شبانه چه طور میتونم سرعت را ترکیب کنم ؟ یا احیانا ایرانسل هم به آن اضافه کنم ؟! من یه سیم کارت رو آیفون دارم , یکی رو مودم جیبی tplink یکی هم رو مودم ثابت dlink . هر سه تا رو با هم وصل کردم موقع دانلود تورنت اما سرعت اندازه ی یک سیم کارت بود . چه راهی برای جمع سرعت این سه وجود دارد آیا ؟!

دوستانی که میدونند راهنمایی کنند لطفا ! آیا با خرید اکانت برنامه speedify این امکان عملی میشه ؟

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دانش شبکه باید داشته باشید
    برای شروع میتونی اینجا رو بخونی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این کلید وازه را سرچ کنید.
    mikrotik pcc load balancing 3 wan

3. 2 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

علی الخصوص برای دانلود تورنت که در قید ip نیست .. من قبلا این کار را با یک load balancer و یک اینترنت adsl و یک وایرلس انجام داده ام و سرعت نهایی دانلود تورنت جمع سرعت دو اینترنت بود .. اما حالا میخواهم بدانم با سه سیم کارت همراه اول که دارم و دانلود شبانه چه طور میتونم سرعت را ترکیب کنم ؟ یا احیانا ایرانسل هم به آن اضافه کنم ؟! من یه سیم کارت رو آیفون دارم , یکی رو مودم جیبی tplink یکی هم رو مودم ثابت dlink . هر سه تا رو با هم وصل کردم موقع دانلود تورنت اما سرعت اندازه ی یک سیم کارت بود . چه راهی برای جمع سرعت این سه وجود دارد آیا ؟!

دوستانی که میدونند راهنمایی کنند لطفا ! آیا با خرید اکانت برنامه speedify این امکان عملی میشه ؟
    از برنامه کانتکتیفای دیسپچ استفاده کن
    البته لود بالانس سخت افزاری خوب جواب میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •