تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 41

نام تاپيک: تماس صوتی در تلگرام

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستان میگن واتس اپ فیلتر نیست ولی بعیده اینطور باشه چون اون موقع چرا تماس صوتی رو فیلتر کردن در تلگرام کل واتس اپ که بر مبنای تماس صوتی هست!
    خیلی وقته واتس اپ تماس صوتی داره. اما واتس اپ محبوبیت تلگرام رو نداره. ضمنا یه جورایی یک جو روانی بود که اگر تماس صوتی تلگرام بیاد درآمد اپراتور ها کاهش پیدا میکنه. من که قصد ندارم برای تماس های کوتاه صوتی، در حد چند دقیقه، از نرم افزاری مثل تلگرام استفاده کنم. مشکل آنلاین بودن و سرعت اینترنت و ... . ضمنا نرم افزاری مثل اسکایپ هنوز هستش. اپراتور ها با فیلترینگ تماس صوتی تلگرام فقط حساسیت هارو الکی بالا بردن

2. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

خیلی وقته واتس اپ تماس صوتی داره. اما واتس اپ محبوبیت تلگرام رو نداره. ضمنا یه جورایی یک جو روانی بود که اگر تماس صوتی تلگرام بیاد درآمد اپراتور ها کاهش پیدا میکنه. من که قصد ندارم برای تماس های کوتاه صوتی، در حد چند دقیقه، از نرم افزاری مثل تلگرام استفاده کنم. مشکل آنلاین بودن و سرعت اینترنت و ... . ضمنا نرم افزاری مثل اسکایپ هنوز هستش. اپراتور ها با فیلترینگ تماس صوتی تلگرام فقط حساسیت هارو الکی بالا بردن
    بله واتس اپ تماس ویدویی هم داره خیلی وقته . درسته
    در خارج از ایران هم وایبر و واتس اپ خیلی محبوب ترن.
    اسکایپ فیلتر نیست؟ واللا من از طریق موبایل میتونم برم با اینترنت خانه ولی با کامپیوتر اصلا نمیره!

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

حرفاتون کاملا درسته
    یه جوی تو جامعه هست انگار تلگرام برای اولین بار تماس صوتی رو اورده و حالا هم که قطع شده همه ناراحتن !
    برای من یکی خیلی عجیبه این وضع ! بابا خب واتس اپ که خیلی وقته این امکان رو داره !

5. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

حرفاتون کاملا درسته
    یه جوی تو جامعه هست انگار تلگرام برای اولین بار تماس صوتی رو اورده و حالا هم که قطع شده همه ناراحتن !
    برای من یکی خیلی عجیبه این وضع ! بابا خب واتس اپ که خیلی وقته این امکان رو داره !
    قضیه خیلی ساده است!
    تلگرام فراگیره همه دارند همه استفاده میکنند و فی-لتر شده!
    واتس اپ تو ایران معروف نیست به محض اینکه مردم کوچ کنند بهش تماس اون هم فی-لتر میشه!
    مردم اسیرند و کوچ میکنند به برنامه ها و یکی رو معروف میکنند و هر کدوم که فراگیرتر بشه همون برنامه براش مشکل پیش خواهد امد!
    مگه یادتون رفته با وایبر وی چت چیکار کردن؟

اصلا مهم نیست که کدوم برنامه بهتره، قدیمی تره و یا امن تره تنها نکته ای که مهمه برای فی-لتر شدن، همگانی و مردمی شدن اون برنامه است.
    واتس اپ چه ارزشی داره وقتی دوستم و خانواده ام ندارنش؟ واتس اپ یک برنامه بی ارزشه
    یک برنامه ارتباطاتی فقط و فقط با اجتماع و کمیت با ارزش میشه و نه کیفیت

7. این کاربر از Dr.Hate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

قضیه خیلی ساده است!
    تلگرام فراگیره همه دارند همه استفاده میکنند و فی-لتر شده!
    واتس اپ تو ایران معروف نیست به محض اینکه مردم کوچ کنند بهش تماس اون هم فی-لتر میشه!
    مردم اسیرند و کوچ میکنند به برنامه ها و یکی رو معروف میکنند و هر کدوم که فراگیرتر بشه همون برنامه براش مشکل پیش خواهد امد!
    مگه یادتون رفته با وایبر وی چت چیکار کردن؟

اصلا مهم نیست که کدوم برنامه بهتره، قدیمی تره و یا امن تره تنها نکته ای که مهمه برای فی-لتر شدن، همگانی و مردمی شدن اون برنامه است.
    واتس اپ چه ارزشی داره وقتی دوستم و خانواده ام ندارنش؟ واتس اپ یک برنامه بی ارزشه
    یک برنامه ارتباطاتی فقط و فقط با اجتماع و کمیت با ارزش میشه و نه کیفیت
    اخه این جوری که شما میگی واتس اپ ناشناخته هم نیست تو ایران !
    تا قبل تلگرام همه واتس اپ داشتن ، حتی همین الان هم که مخاطب های گوشیمو چک میکنم بیشترشون تو واتس اپ هم هستن !
    درسته که تلگرام خیلی همه گیره ولی واتس اپ هم مثل بعضی برنامه ها ناشناخته نیست اصلا

9. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

درسته جو الکیه...این همه برنامه تماس صوتی بودش هیچکس استفاده نمی کرد..چون طرف باید حتما مخاطبش به اینترنت وصل باشه و مشکل کیفیت صدا و تاخیر صدا..
    تماس صوتی تلگرام هم فیلتر نمیکردن هیچ تاثیری در درآمد مخابرات نداشت.چون اکثر مردمی که تماس صوتی میگیرند دنبال این جنگولک بازیها نیستن ...و فقط میخوان راحت صحبتشونو بکنن...

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

جالبه ، نمیدونستم اپراتورهای تلفن همراه هم قدرت فیلترینگ دارند !!!
    عموما در ایران از قدیم وقتی یک نفر قدرت رقابت با طرف دیگه رو نداشت ، سعی می کرد اونو حذف فیزیکی بکنه !!!
    شرکتهای مخابراتی تونستن از دست دادن پیامک هاشون رو توسط شبکه های اجتماعی تحمل کنند ولی دیگه تماس صوتی رو نتونستن بیخیال بشن .

12. این کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

وزیر ارتباطات در مورد مسدود شدن سرویس پیام صوتی شبکه اجتماعی تلگرام گفت: این سرویس با حکم قضایی، مسدود شده و دلایل آن را باید از قوه قضاییه بپرسید.
    دزد به دزد روت سیاه

14. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وزیر ارتباطات: از مسئولان قضایی بپرسید چرا تماس تلگرام مسدود شده است!!!

محمود واعظی در مورد تماس صوتی تلگرام گفت: «تلگرام با مجوز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تماس صوتی رایگان خود را در ایران راه‌اندازی کرد که این کار هم انجام شد. اما دیروز با دستور قضایی به اپراتورهای ثابت و همراه این امکان مسدود شده است.»

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد دلیل مسدود شدن این سرویس گفت:‌ «باید از مسئولان قضایی بپرسید چرا چنین دستوری صادر کرده‌اند؛ چون من در جریان نیستم و با ما در این باره صحبت نشده است.»

واعظی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «بر اساس قانون شبکه‌های اجتماعی، اگر شکایت شخصی وجود داشته باشد قاضی دستور مسدود شدن را صادر می‌کند، چرا هم‌اکنون دستور قضایی برای تماس تلگرام صادر شده است؟» توضیح داد: «من هنوز در این مورد اطلاعاتی ندارد و باید از مسئولان قضایی و افرادی که این دستور را صادر کرده‌اند در این باره بپرسید.»

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد شایعاتی مبنی بر شکایت تلگرام از اپراتورهای ایرانی تأکید کرد: «ما اجازه نمی‌دهیم شبکه‌های اجتماعی خارجی به اپراتورهای ما فشار وارد کنند یا از آن‌ها شکایت کنند. ما از شبکه‌های اجتماعی داخلی حمایت می‌کنیم نه از شبکه‌های اجتماعی خارجی.»

16. 2 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

حالا همچین کیفیتی هم نداشت شما با اسکایپ تماس بگیر ببین چه کیفیتی داره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •