تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: پیدا کردن لیست نرم افزار های حذف شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض پیدا کردن لیست نرم افزار های حذف شده

سلام دوستان...

من میخواستم بدونم ساده ترین روش برای پیدا کردن لیست برنامه های حذف شده چیه؟ بدون نیاز به نرم افزار خاصی.

من لینک زیر رو پیدا کردم ..ممنون میشم بررسی کنین....نرم افزار Play Store در همه گوشی های اندروید هست دیگه؟ (من گوشیم وینفونه)...برای استفاد از این نرم افزار نیازی به ثبت ایمیل و اینطور چیزا داره؟

باتشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان...

من میخواستم بدونم ساده ترین روش برای پیدا کردن لیست برنامه های حذف شده چیه؟ بدون نیاز به نرم افزار خاصی.

من لینک زیر رو پیدا کردم ..ممنون میشم بررسی کنین....نرم افزار Play Store در همه گوشی های اندروید هست دیگه؟ (من گوشیم وینفونه)...برای استفاد از این نرم افزار نیازی به ثبت ایمیل و اینطور چیزا داره؟

باتشکر

سلام.بهترین روش برای اندروید همین هستش. و اینکه شما از چه استور هایی استفاده میکنین؟ آیا چارخونه رو امتحان کرده بودید؟ چون گوشی شما ویندوز فون هستش باید یه استوری روی گوشیتون باشه که باهاش هیستوری نرم افزار هاتون رو ببینید.
    گوگل پلی استور روی همه ی گوشی های اندروید به صورت پیشفرض هستش. اگه گوشیتون ویندوز 10 موبایل باشه این نرم افزار شاید بدردتون بخوره و اینکه برای بدست اوردن نرم افزار های حذف شده میتونید به محل ذخیره فایل های نرم افزار ها برید و نام کامل نرم افزار هارو کپی و تو اینترنت بگردید و پیداشون کنید مگر اینکه از یه انتی ویروس استفاده کنین که فایل های اضافه رو حذف کنه مثل سیکیوریتی 360 در اندروید. بله در اندروید چون سیستم عامل مال شرکت گوگل هست باید در جیمیل وارد بشین. و برای ویندوز فون اگه اشتباه نکنم باید از هات میل استفاده کنیدالبته اگ لازم باشه
    فروشگاه چارخونه برای ویندوز فون 10 :
    Last edited by bn1376; 14-04-2017 at 10:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •