تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: رفتارهای عجیب تبلت پس از وصل شدن به نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض رفتارهای عجیب تبلت پس از وصل شدن به نت

سلام.دوستان تبلت پسرم معلوم نیست به چه ویروسی آلوده شده اولا که خود به خود به نت وصل میشه و وای فای روشن میشه.هی خاموش میکنی دوباره روشن میشه.بعد هی تندی تند براخودش برنامه نصب میکنه.اجازه فعالیت به آنتی ویروس نمیده خلاصه اینکه به کل کلافم کرده.بنظرتون چیکار کنم که نتیجه بگیرم تبلت بکل غیر قابل استفاده شده.البته دو سه بارم ریست فکتوری کردم ولی بی فایده بوده یعنی تا به نت وصل نشدم خوبه ولی تا به نت وصل میشم دیگه هیچ کنترلی روش نمیشه کرد.لطفا سریع راهنماییم کنید .ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام.دوستان تبلت پسرم معلوم نیست به چه ویروسی آلوده شده اولا که خود به خود به نت وصل میشه و وای فای روشن میشه.هی خاموش میکنی دوباره روشن میشه.بعد هی تندی تند براخودش برنامه نصب میکنه.اجازه فعالیت به آنتی ویروس نمیده خلاصه اینکه به کل کلافم کرده.بنظرتون چیکار کنم که نتیجه بگیرم تبلت بکل غیر قابل استفاده شده.البته دو سه بارم ریست فکتوری کردم ولی بی فایده بوده یعنی تا به نت وصل نشدم خوبه ولی تا به نت وصل میشم دیگه هیچ کنترلی روش نمیشه کرد.لطفا سریع راهنماییم کنید .ممنون
    اندرویده یا ویندوز؟ اگه ویندوزه چه ویندوزی روشه و این برنامه هایی که میگید تند و تند دانلود میشه چیه؟ اگه ویندوز ده یا هشت یا ۸.۱ هست و برنامه هایی که دانلود میشه app های ویندوزن طبیعیه و این app ها دانلود میشن. میتونید این app ها رو انیستال کنید یا اگرم نخواستید انیستال کنید حتما وارد استور بشید و حساب مایکروسافت درست کنید و در بخش تنظیمات از اتو اپدیت برش دارید. ضمنا اگه اندرویده حتما یه انتی ویرس مثل 360 یا cm security روش نصب کنید.
    Last edited by آداک; 11-04-2017 at 19:44.

3. این کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

اندرویده یا ویندوز؟ اگه ویندوزه چه ویندوزی روشه و این برنامه هایی که میگید تند و تند دانلود میشه چیه؟ اگه ویندوز ده یا هشت یا ۸.۱ هست و برنامه هایی که دانلود میشه app های ویندوزن طبیعیه و این app ها دانلود میشن. میتونید این app ها رو انیستال کنید یا اگرم نخواستید انیستال کنید حتما وارد استور بشید و حساب مایکروسافت درست کنید و در بخش تنظیمات از اتو اپدیت برش دارید. ضمنا اگه اندرویده حتما یه انتی ویرس مثل 360 یا cm security روش نصب کنید.
    سلام.اندرویده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

اصلا اجازه هیچ کاری رو نمیده.سیستم رو کند کرده.تندی تند اندروی رو متوقف میکنه.برا خودش هی برنامه یا بازی دانلود میکنه.جرات نمیکنی به نت وصل بشی.حتی اجازه ریست نمیده با یه بدبختی تونستم یکی دوبار ریستش کنم.راستی یادم رفت بگم آنتی ویروس روش نصب کردم ولی اجازه سرچ بهش نمیده.البته با لپتاپ دانلود کردم بعد رو تبلت نصب کردم.
    Last edited by aryobarzan1354; 11-04-2017 at 21:17.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام
    شما باید گوشی رو ببری تعمیرگاه واست درستش کنن چون این چیزایی ک میگید ب خاطر ویروسی شدنشه ک اجازه نمیده انتی ویروس اجرا بشه و به احتمال زیاد یکمشم اگهی افزار و پاپ اپ من نمیدونم چ طوری گوشی اندروید رو پاک سازی میکنن و ندارم هم ک راهنماییتون کنم ولی اطلا عات خیلی کمی دارم

پسرتون احتمالا تو یه سایت خاصی رفته ک اینطوری شده زیر زبونشو بکش بیرون ببین کجا رفته این مشکلا وقتایی پیش میاد ک ادم یا تو سایتای پورن بره یا دنبال محتوای خاص بگرده مثلا بره تو سایتای تورنت و این چیزا نمیدونم پسرتون البته چند سالشه
    فکر نکنم دنبال نرم افزر کرکی این چیزا رفته باشه خلاصه ک ی کاری کرده ک اینطوری شده والا ادم وقتی نت گردی سالم داشته باشه این بلاها سرش نمیاد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فک کنم این مشکلتون رو حل کنه البته گفتم ندارم اندروید و استفاده نکردم این نرم افز رو روی اندروید و روی پی سی نصب کردم
    خودتون دیگه بیینید چ طوری باهاش باید اسکن کنید وقتی ک نصب شد
    Last edited by sunshineboy; 11-04-2017 at 21:41.

داره خودمونی میشه v_a1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

ربطی ب تورنت و سایتای پورن نداره. اگه ویروس باشه میتونه از هر جایی اومده باشه. فهمیدن اینکه از کجا اومده هم دردی درمون نمیکنه. اگه روت نشده باشه با ریست فکتوری همراه با حذف اطلاعات مشکل حل میشه. ریست هم باید ب روش بوت باشه. یعنی وقتی میخواد روشن شه دکمه پاور با ولوم بالا یا پایین نگه دارین و وارد تنظیمات اندروید بشید و ریست فکتوری همراه حذف اطلاعات بزنید. ترجیحا رم و سیمکارت توش نباشه. اگه نتیجه نگرفتین باس برین تعمیرات . نهایتا براتون فلش میکنن رام جدید میریزن حل میشه.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام.

اگر فایل بک آپ دارین از زمانی که سالم بوده , با اون فایل بک آپ هم شاید بشه برگردوندش به زمانی که سالم بوده

9. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    شما باید گوشی رو ببری تعمیرگاه واست درستش کنن چون این چیزایی ک میگید ب خاطر ویروسی شدنشه ک اجازه نمیده انتی ویروس اجرا بشه و به احتمال زیاد یکمشم اگهی افزار و پاپ اپ من نمیدونم چ طوری گوشی اندروید رو پاک سازی میکنن و ندارم هم ک راهنماییتون کنم ولی اطلا عات خیلی کمی دارم

پسرتون احتمالا تو یه سایت خاصی رفته ک اینطوری شده زیر زبونشو بکش بیرون ببین کجا رفته این مشکلا وقتایی پیش میاد ک ادم یا تو سایتای پورن بره یا دنبال محتوای خاص بگرده مثلا بره تو سایتای تورنت و این چیزا نمیدونم پسرتون البته چند سالشه
    فکر نکنم دنبال نرم افزر کرکی این چیزا رفته باشه خلاصه ک ی کاری کرده ک اینطوری شده والا ادم وقتی نت گردی سالم داشته باشه این بلاها سرش نمیاد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فک کنم این مشکلتون رو حل کنه البته گفتم ندارم اندروید و استفاده نکردم این نرم افز رو روی اندروید و روی پی سی نصب کردم
    خودتون دیگه بیینید چ طوری باهاش باید اسکن کنید وقتی ک نصب شد
    سلام.ممنون ازراهنماییتون.خوشبختانه پسرم زیاد با نت سرو کار نداره و اگر بخواد از نت استفاده کنه حتما با نظارت خودم انجام میشه ولی یه سری از یکی از دوستاش بازی گرفته و ظاهرا بازی اون دوستش به ویروس آلوده بوده.

11. این کاربر از aryobarzan1354 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ربطی ب تورنت و سایتای پورن نداره. اگه ویروس باشه میتونه از هر جایی اومده باشه. فهمیدن اینکه از کجا اومده هم دردی درمون نمیکنه. اگه روت نشده باشه با ریست فکتوری همراه با حذف اطلاعات مشکل حل میشه. ریست هم باید ب روش بوت باشه. یعنی وقتی میخواد روشن شه دکمه پاور با ولوم بالا یا پایین نگه دارین و وارد تنظیمات اندروید بشید و ریست فکتوری همراه حذف اطلاعات بزنید. ترجیحا رم و سیمکارت توش نباشه. اگه نتیجه نگرفتین باس برین تعمیرات . نهایتا براتون فلش میکنن رام جدید میریزن حل میشه.
    نه روت نشده.حتمااینکاروانجام میدم.ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.

اگر فایل بک آپ دارین از زمانی که سالم بوده , با اون فایل بک آپ هم شاید بشه برگردوندش به زمانی که سالم بوده
    نه متاسفانه فایل بکآپندارم.

14. این کاربر از aryobarzan1354 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •