تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: عوارض قرص لووفلوکساسین (تاوانکس)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض عوارض قرص لووفلوکساسین (تاوانکس)

با سلام

همانطور که در یک تاپیک دیگه هم گفته بودم ماه هاست که سلامتی مو از دست دادم ... یک بار به بهانه ی آی بی اس وضعم به هم میریزه... یک بار به بهانه مشکلات هورمونی... یک بار افسردگی ... یک بار سینوزیت ... کلا آب خوش از گلوم پایین نمیره ...

از همین 10 /11 فروردین که یه کم هوا باز سرد شد و برف و بارون و باد و زلزله و... اومد و ما هم عشق بیرون رفتن بودیم و توی خونه نمیموندیم... باز باد خورد به این سر و کله ی خراب ما و بعدش هم گلودرد و تب و لرز و ... افتادیم گوشه خونه ...

ما هم که این زمستون و پاییز پارسال از بس سینوزیت و سرماخوردگی های وحشتناک و فجیع رو پشت سر گذاشتیم ... (حدود 4 ماه مریض بودم و انواع داروهای گیاهی و شیمیایی رو امتحان کردم...) (اصن شک دارم نکنه ایدز گرفتم)

دیگه باز گفتیم نکنه مثل اون موقع ادامه پیدا کنه این سرماخوردگی یا سینوزیت و هرچی هست... پری روز رفتم دکتر ... دو تا قرص تجویز کرد .... کلداکس و همین که اسمشو نوشتم ... لوو فلوکساسین...

طبق معمول یه سرچ هم توی اینترنت راجع بش کردم و متوجه شدم آنتی بیوتیکه و از پیشرفت باکتری جلوگیری میکنه و کلی عوارض ... بعدش هم مینویسه مصرفش رو قطع نکنید و همون مقداری که تجویز شده ادامه بدین وگرنه حالتون خرابتر میشه... اینو که آدم میخونه جرات نمیکنه بعدش بزارش کنار...

اما از تجربه ی دو شب استفادم بگم براتون:

اولا که از پری روز تا به الان وضعیت بیماریم خیلی تغییر کرده الان گلو درد ندارم ... فقط گلوم خلط داره یک مقدار...

این لوو فلوکساسین رو هم پری شب و دیشب بعد از شام خوردم ...

مشکلات به هم خوردن ساعت بیولوژیک و شب نخوابیدن هم نزدیک 7 ساله که دارم بلکه هم بیشتر... اصن حساب کنید از ابتدای بلوغ یعنی بیشتر از 10 سال میشه ... اما این دو شب باز به طرز عجیبی خوابم بهم ریخته .... اصن کلا حس خواب ندارم ....
    دیگه گفتم نکنه همین قرصه خوابمو به هم ریخته ...

ساعت ارسال پست رو ملاحظه بفرمایید... 6 و خرده ای صبح ...
    ساعت 1 تا 3 نشستم پای لپتاپ یک سری عکس و خاطرات گذشته هامو مرور کردم ... حدود 3 و نیم بود که رفتم دستشویی و اومدم که بخوابم ساعت رو برای 7 کوک کردم ... خیر سرم ساعت 8 باید کلاس باشم ...همون 3 اگر تا 7 میخوابیدم و خوابم میبرد خوب بود که اما نشد ... و نمیدونم در طول روز چه خاکی به سرم بریزم...

حالا جدای از اینکه میخوام به این سوال جواب بدین که مربوط به این قرصه یا نه ... لطفا از سایر عوارضش هم بگید ... و آیا اصلا این دکتره قرص خوبی تجویز کرده برای بنده ای که بعلت سینوزیت و گلودرد به ایشون مراجعه کرده بودم ... مصرفشو قطع کنم؟ این چرت و پرتایی که نوشتند قطع مصرف حالو خرابتر میکنه چرته یا واقعیت داره؟

با تشکر
    Last edited by banii; 09-04-2017 at 05:20.

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

بیخوابی در خانواده دارویی فلوروکینولون ها معمول است و در افراد با سابقه قبلی بیشتر تظاهر می کند.

در ضمن تجویز لووفوکساسین در افراد مبتلا به افسردگی، اضطراب و دیگر بیماری های مربوط به اعصاب پیشنهاد نمیشود.

برای قطع یا تجویز داروی جدید باید توسط پزشک ویزیت بشید.

3. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بیخوابی در خانواده دارویی فلوروکینولون ها معمول است و در افراد با سابقه قبلی بیشتر تظاهر می کند.

در ضمن تجویز لووفوکساسین در افراد مبتلا به افسردگی، اضطراب و دیگر بیماری های مربوط به اعصاب پیشنهاد نمیشود.

برای قطع یا تجویز داروی جدید باید توسط پزشک ویزیت بشید.

چرا این دکترا اینقدر بیسواد و بیشعورند... طرف نباید بپرسه راجع به این چیزا ؟
    لعنتی زندگیمو دو روز خراب کرد ...

فکر کنم گرون هم بود این قرصها ...

اگر خودم مصرفشو قطع کنم یعنی مضره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه CHAPTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    -_-

پيش فرض

سلام دوست عزیز

فلور طبیعی روده شما آسیب دیده است، مصرف این آنتی بیوتیک هم این وضعیت را تشدید می کند. با تعمیر و بازگردان تعادل به میکروبیوم روده خود علایم بی خوابی و افسردگی شما کاهش و حتی از بین خواهد رفت.
    سلامت روده رابطه مستقیمی با افزایش سطح سروتونین (هورمون شادی) و ملاتونین (هورمون خواب) دارد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از CHAPTER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز

فلور طبیعی روده شما آسیب دیده است، مصرف این آنتی بیوتیک هم این وضعیت را تشدید می کند. با تعمیر و بازگردان تعادل به میکروبیوم روده خود علایم بی خوابی و افسردگی شما کاهش و حتی از بین خواهد رفت.
    سلامت روده رابطه مستقیمی با افزایش سطح سروتونین (هورمون شادی) و ملاتونین (هورمون خواب) دارد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حالا چیکار کنم؟

9. این کاربر از CHAPTER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

الان دوباره دکتر رفتم گفت یا بجای این آزیترومایسین مینویسم استفاده کن یا همینو ادامه بدی بهتره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

چه غلطی کردم همون دو روز پیش که دکتر رفتم کاش گلودرد رو تحمل میکردم و به همون درمونای خانگی‌هم بسنده میکردم... این دکتر امروز هم چون گفت مصرفشو ادامه بده ناچارا خوردم و امشب هم دوباره بیخواب

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

الان داشتم توی گوگل در موردش سرچ میکردم اینکه نوشته با معده پر مصرف نشود؟ من بدبخت بعد از شام استفاده میکردمش...

پ ن: ای خدا من دردمو به کی بگم؟ به خدا همه ی بدبختیام از دست مادرمه... درسته که احترامش واجب و به گردنم حق داره اما اصلا کوچکتربن دخالتهاش توی زندگیم برام بدبختی و نحسی و شر میاره من اون روز جمعه که از دکتر اومدم ساعت ۵ بعد از ظهر بود همون ساعت ۵ اول قرص کلداکس هم داشتم میخاستم بخورم که خوردم بعد گفتم ساعتای ۷ هم این قرص حرومی دیگه تاوانکس رو کوفت میکنم چون توی اینترنت هم خونده بودم بعد از مصرف باید مایعات زیاد بخوری و گفتم فرصت دفع ادرار تا آخر شب باشه... بعد این ننه هه اومد خودشو نخود آش ما کرد گفت نه با شکم خالی نخور بعد شام بخور

ضمنا یه چیز دیگه گلودردم هم برگشته ... اصلا حس ورم کردن سمت چپ گلو رو هم دارم ....
    Last edited by banii; 10-04-2017 at 04:14.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

نکنه اصلا مشکل از همین کلداکس بوجود اومده... چون در مورد کلداکس هم سرچ کردم نوشتند توهم زا است و این حرفا ... کامنت های زیر لینک ها رو هم میخوندم خیلیا گفته بودند مشکلاتی داشتند از خوردنش..

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •