تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: راهنمایی خرید اسپیکر تسکو TS-2184 برای تلویزیون

پروفشنال nois3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    My Father Cell

پيش فرض راهنمایی خرید اسپیکر تسکو TS-2184 برای تلویزیون

سلام دوستان
    یه تلویزیون led 49 اندرویدی مارک tcl دارم میخوام یه اسپیکر برای قوی شدن صدا و موزیک گوش دادن با بلوتوث تو رنج 400 تومن بگیرم
    مدل تسکو TS-2184 رو تو نت دیدم خوشم اومد. دوستانی ک تجربه این اسپیکر رو دارن لطفا یه راهنمایی در مورد نقاط قوت و ضعف این اسپیکر بکنن ممنون میشم.
    ساب ووفر این اسپیکر قوی و با کیفیت هست؟

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز من تجربه ی کار با این مدل از تسکو رو ندارم ولی تجربه ی کار با چندین محصول دیگه تسکو رو دارم! بی کیفیت ترین ، رده پایین ترین و بدترین محصولات رو همین برند تسکو داره! موس ، کیبورد ، هدفون ، اسپیکر و کیس تسکو رو من استفاده کردم و از همه شون هم شدیدا ناراضی بودم! بهتون توصیه میکنم سمت برندهای معتبرتر برید مثل کریتیو ، لاجیتک و ... شاید کمی گرونتر باشند اما مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد

3. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال nois3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    My Father Cell

پيش فرض

دوست عزیز من تجربه ی کار با این مدل از تسکو رو ندارم ولی تجربه ی کار با چندین محصول دیگه تسکو رو دارم! بی کیفیت ترین ، رده پایین ترین و بدترین محصولات رو همین برند تسکو داره! موس ، کیبورد ، هدفون ، اسپیکر و کیس تسکو رو من استفاده کردم و از همه شون هم شدیدا ناراضی بودم! بهتون توصیه میکنم سمت برندهای معتبرتر برید مثل کریتیو ، لاجیتک و ... شاید کمی گرونتر باشند اما مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد
    مرسی دوست عزیز.
    احساس منم همینو میگفت ک شاید بی کیفیت باشه، خودم دوست دارم edifier s730 بگیرم ولی قیمت خیلی بالایی داره حدود 1.50 تومن[emoji4]
    میخوام تو رنج 500 تومن چیز خوبی بگیرم، ولی هنوز چیز خوبی گیر نیاوردم!
    یکی ازین اسپیکر های هیوندای ایستاده بم معرفی کرد ولی چون بی نامو نشان چینی هست [emoji17] دنبالشو نرفتم!

5. این کاربر از nois3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در حال حاضر قیمت این دست کالاها رفته بالا! بهتون می تونم پیشنهاد میکنم یه اسپیکر خوب با برند معتبر بگیرید که فقط پورت usb داشته باشه. اون وقت می تونید با خرید یه دانگل صوتی بلوتوث اون اسپیکر و تبدیل به اسپیکر بلوتوثی کنید و هزینه کمتری هم پرداخت کردید! باز شرف داره به اسپیکرهای بلوتوثی ارزان قیمت!
    توی سیستم های سینمای خانگی و بلندگوها مارشال هم درسته چینیه ولی سینما خانگی هاش بعضا بد نیستند! قیمت پایین دارند و کیفیت نرمالی هم دارند ( عالی نیستند ولی از تسکو بهتر هستند ) می تونید برید جمهوری از نزدیک هم ببینید و تست کنید.

7. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال nois3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    My Father Cell

پيش فرض

در حال حاضر قیمت این دست کالاها رفته بالا! بهتون می تونم پیشنهاد میکنم یه اسپیکر خوب با برند معتبر بگیرید که فقط پورت usb داشته باشه. اون وقت می تونید با خرید یه دانگل صوتی بلوتوث اون اسپیکر و تبدیل به اسپیکر بلوتوثی کنید و هزینه کمتری هم پرداخت کردید! باز شرف داره به اسپیکرهای بلوتوثی ارزان قیمت!
    توی سیستم های سینمای خانگی و بلندگوها مارشال هم درسته چینیه ولی سینما خانگی هاش بعضا بد نیستند! قیمت پایین دارند و کیفیت نرمالی هم دارند ( عالی نیستند ولی از تسکو بهتر هستند ) می تونید برید جمهوری از نزدیک هم ببینید و تست کنید.
    دوست عزیز ممنون
    یه سوال
    نظرتون راجع ب این اسپیکر ها چیه؟ اسپیکر ایستاده!
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

هر برندی جنس خوب داره و بد
    پاناسونیک و سونی هم جنس آَشغالی هم دارن
    من ی موس تسکو دارم از دیجی کالا گرفتم دو ساله آخ نگفته

بستگی به نوع استفاده خودت هم داره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •