تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: (مزایا و معایب) استفاده لپ تاپ با مانیتور بزرگ بجای کیس؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8 (مزایا و معایب) استفاده لپ تاپ با مانیتور بزرگ بجای کیس؟

درود

من یه کیس با سخت افزار قدیمی و کهنه و ضعیف دارم که دیگه جوابگوی نیاز من نیست و همینطور که می دونید کیس بخاطر فن های داخلش صدا داره که برای من و خیلی های دیگه بی صدا بودن خیلی مهمه. دارم به این فکر می کنم که حداکثر تا یکسال دیگه کیس رو بزارم کنار و بجایش یک لپ تاپ خیلی خوب با سخت افزار نسبتا عالی بگیرم و به مانتیور 25 اینچ وصلش کنم. خودم صفحه کوچک لپ تاپ رو برای کارهای طولانی مدت دوست ندارم و سخته بخصوص برای کارهای گرافیکی و کار با نرم افزارهای ادوبی. من تا بحال لپ تاپ نداشتم و می خوام دوستان معایب و مزایا این روش استفاده رو بفرمایند. مزایایی که به نظرم میرسه اینه که صدای فن کیس دیگه نیست و لپ تاپ اصلا صدایی نداره و قابل حمل هست و برای بیرون رفتن و مسافرت میشه جابجاش کرد.
    من استفاده طولانی مدت دارم و ممکنه روزی 10 ساعت روشن باشه. البته دستگاه و فن های خنک کننده زیر لپ تاپ رو هم در نظر دارم. اما می خوام بدونم داشتن و وصل کردم لپ تاپ به مانیتور بزرگ 25 اینچ بهتره یا داشتن کیس؟

سپاس

داره خودمونی میشه Canadian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Milky way galaxy

پيش فرض

سلام دوست من
    مزایا: لپتاپ کوچیکه و جای زیادی نمیگیره،قابل حمله و همه جا میتونی ازش استفاده کنی
    معایب: 1-سخت افزار لپتاپ ضعیفتر از کامپیوتره و قدرت و کارایی سخت افزار کامپیوتر خیلی بهتر از لپتاپه2-لپتاپ زودتر از pc داغ میکنه و نمیتونی چند ساعت مدام ازش کار بکشی3-اگه کامپیوتر داشته باشی و یه زمانی بخوای سخت افزارت رو ارتقا بدی،به راحتی میتونی همه ی قطعات رو عوض کنی ولی لپتاپ اینطور نیست و اکثر قطعات رو نمیتونی عوض کنی
    و در ضمن کامپیوتر های الان،مثل قدیما نیست که سر و صدا کنه! خیلی صداشون کمه و تقریبا میشه گفت مثل لپتاپن
    اگه بخوای با خودت حملش کنی و ببری مسافرت و اینا،لپتاپ بگیر ولی اگه حمل کردنش اونقدرام برات مهم نیس،کامپیوتر بگیر

3. 2 کاربر از Canadian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اگه قصد جابجایی نداری و بیشتر روی میز کارته imac بگیر هم کم حجم و کم صداست هم کیفیت بالایی داره برای کار ادیت و برنامه نویسی و .. حرف نداره یا all in one ویندوزی . لپتاپ بزرگ هیچوقت کارایی یک کیس یا all in one رو نداره بخاطر حجم و وزن بالا قابلیت حمل راحت هم نداره اگه کارت برنامه نویسیه مکبوک پرو 15 اینچ یا لپتاپ یا الترا بوک ویندوزی 15 اینچ بگیر که سخت افزار قدرتمندی هم داره و گرنه اگه هزینه لازم رو نداری همون کیس بگیر ممکنه کمی صدای نویز فن بده ولی ارزانتر از خرید لپتاپ تمام میشه شما چون استفاده روزانتون زیاده لپتاپ زیاد بکارتون نمیاد کیس یا all in one یا imac گزینه بهتری هست مشکل خراب شدن باتری هم نداری .

5. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

اگه قصد جابجایی نداری و بیشتر روی میز کارته imac بگیر هم کم حجم و کم صداست هم کیفیت بالایی داره برای کار ادیت و برنامه نویسی و .. حرف نداره یا all in one ویندوزی . لپتاپ بزرگ هیچوقت کارایی یک کیس یا all in one رو نداره بخاطر حجم و وزن بالا قابلیت حمل راحت هم نداره اگه کارت برنامه نویسیه مکبوک پرو 15 اینچ یا لپتاپ یا الترا بوک ویندوزی 15 اینچ بگیر که سخت افزار قدرتمندی هم داره و گرنه اگه هزینه لازم رو نداری همون کیس بگیر ممکنه کمی صدای نویز فن بده ولی ارزانتر از خرید لپتاپ تمام میشه شما چون استفاده روزانتون زیاده لپتاپ زیاد بکارتون نمیاد کیس یا all in one یا imac گزینه بهتری هست مشکل خراب شدن باتری هم نداری .
    کامپیوترهای All in one گزینه های خوبی هستند. توانایی خرید محصولات اپل رو ندارم وگرنه داشتن یک iMac سایز بزرگ با صفحه رتینا انتخاب بی نظیری است. کارم با محصولات ادوبی مثل Illustrator - InDesign و Photoshop است. اگر کیسی باشه که سیستم خنک کنندگی اش بدون فن باشه و صدایی نباشه کیس رو انتخاب می کنم. اما نمی دونم سیستم بدون فن و با استفاده از لوله های خنک کننده هست یا نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

برای cpu و کارت گرافیک این خنک کننده ها موجوده ولی ارزان نیست خود چیپست های مین بورد و پاور و قطعات دیگه گرما تولید میکنند ( پاور هم فن داخلی داره )و همه اینها احتیاج به فن برای بیرون بردن گرما بیرون کیس دارند . بی صدای مطلق فقط مکبوک 12 اینچیه یا الترابوکهای سبک وزن ویندوزی ولی خب به دلیل پردازنده ضعیف کارآیی خاصی ندارند.
    کم صدا در حال حاضر imac و all in one ولی زیاد قابلیت ارتقا ندارند جز افزایش حافظه و رم ( نوع حافظه ذخیره سازی( SSD یا و HDD ,fusion))
    Last edited by MXRX; 06-04-2017 at 13:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •