تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گوشی های شیائومی Xiaomi

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض راهنمایی برای خرید گوشی های شیائومی Xiaomi

با سلام
    این تاپیک رو ایجاد کردم تا اگه کسی میخاد گوشی شیائومی رو بگیره با دید بازتری بگیره و اگه کسی نظری داره با دلیل بیان کنه.
    من الان چند وقتی هستش که گوشی شیائومی ردمی نوت 2 رو خریدم در کل نظراتم خلاصش همینه
    گوشی های شائومی گوشی های خوبی هستند و یکی از مزیت هاشون تعویض رام به راحتیه مخصوصا برای بوت لودر های باز....
    سخت افزار نسبتا قوی دارند و رام بخصوصیت های جالب خودش که اون رو از دیگر رقیباش متمایز می کنه
    ولی مشکل اساسی اون در ایران ساپورت بسیار کم و آشنایی افراد کمی در مورد تامیر سخت افزاری و نرم افزاری اونه به طوری که حتی اگه یه نفری رو گیر بیارید که بلد باشه
    گیر اوردن وسایلش واسه خودش یه مشکل بزرگه
    این موضوع رو من موقعی که قاب این گوشی شکست قشنگ حس کردم چون واقعا گیر اوردنش سخت بود
    در مورد رامش هم مشکلات جزئی وجود دارند که معمولا هم روی زبان فارسی ایجاد می شن و یا مشکلات کوچیک دیگه که رو اعصابن...
    در کل اگه همین پول این گوشی رو به سامسونگ،هواوی بدید خیالتون راحت تره و برای من همیشه استرس خرابی این گوشی وجود داشته
    در کل من با همین پول با توجه به اینکه اهل بازی نیستم می تونستم گوشی هم رده خوبی بگیرم و حالا از خریدش پشیمون شدم.
    این نظر کاملا شخصیه و میتونه واسه هر کسی فرق کنه و این صرفا نظر منه....
    دوستان دیگه هم اگر نظری دارند میتونن اضافه کنند....

2. 3 کاربر از ratinco بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •