تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: مشاوره خرید ماشین تا 35میلیون

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

از خیلی جهات بله ؛ اما با ال 90 مگه میشه مسافرت هم رفت ؟

صندلی هاش اصلا برای مسافرت قابل تحمل نیست
    من نمیدونم که ملاک صندلی خوب چیه ، ولی تجربه ی شخصی من هم بعنوان راننده هم به عنوان مسافر در مسیر های تهران مشهد و تهران کرمان و تهران گیلان اصلا خسته کننده نبوده و مشکلی با صندلی ها نداشتم

2. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

منم یه سفر حدود 7 ساعته از تهران به گیلان داشتم صندلی ال 90 به هیچ عنوان اذیت نکرد و مثل صندلی پژو پارس راحت بود برام

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

اگه به کیفیت و راحتی صندلی بخوایم اشاره کنیم خودروهای ایرانی
    صندلی های راحتی ندارن
    اما اگر از نظر دوام استحکام
    استهلاک کیفیت قدرت شتاب مصرف سوخت
    خودرویی به ملاک های شما بخوره تندر 90 هست
    من نمیدونم که ملاک صندلی خوب چیه ، ولی تجربه ی شخصی من هم بعنوان راننده هم به عنوان مسافر در مسیر های تهران مشهد و تهران کرمان و تهران گیلان اصلا خسته کننده نبوده و مشکلی با صندلی ها نداشتم

این موارد بیشتر نسبیه و ملاک های راننده و انتظاراتش از خودرو بستگی داره

به عنوان مثال صندلی خودرویی مثل پارس از لحاظ راحتی برای مسافرت های طولانی و حتی نردیک بین شهری ، به هیچ وجه قابل قیاس با صندلی ال 90 نیست ؛ همون طور که کیفیت ساخت و قطعات به کار رفته در ال 90 به مراتب از پارس بیشتره .

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

منم یه سفر حدود 7 ساعته از تهران به گیلان داشتم صندلی ال 90 به هیچ عنوان اذیت نکرد و مثل صندلی پژو پارس راحت بود برام
    من دیگه حرفی ندارم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوست عزیزشما 35 میلیون میخوای هزینه کنی، دیگه نباید انتظار رفاه و راحتی رولزرویس رو داشته باشی.

1- شما وقتی تو مسافرت و حتی مسیر کوتاه تر سوار پارس شدی چه اتفاقی براتون افتاد؟

2- با این بودجه چه ماشینی رو پیشنهاد میکنین که بهتون فشار نیاد و بتونین توش بشینین؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

دوست عزیزشما 35 میلیون میخوای هزینه کنی، دیگه نباید انتظار رفاه و راحتی رولزرویس رو داشته باشی.

1- شما وقتی تو مسافرت و حتی مسیر کوتاه تر سوار پارس شدی چه اتفاقی براتون افتاد؟

2- با این بودجه چه ماشینی رو پیشنهاد میکنین که بهتون فشار نیاد و بتونین توش بشینین؟

با 35 میلیون تنها انتظار از رفاه و راحتی ماشین قابل تحمل بودنه .

به هر حال هدف جدل که نیست ؛ بنده عرض کردم ال 90 راحت نیست ، شما و چند تا از دوستان گفتین که مشکلی با این موضوع نداشتین ؛ عقل سلیم حکم میکنه که حرف شما درسته ؛ بحثی نیست .

در کل هر ماشینی مزایا و معایب خاص خودش رو داره ، حالا یکی بیشتر یکی کمتر و انتظارات هم متفاوت ؛ در هر صورت امیدوارم دوستمون انتخاب راضی کننده ای داشته باشه .

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

ال 90 گزینه خوبیه فقط یکم ماشین خشکیه.
    هم در سرعتهای پایین و هم بالا اگه جاده ناهمواری داشته باشه لرزش و حس میکنید. البته تنظیم کمک فنر و تهیه لاستیک نرم خارجی و تنظیم دقیق بادش تاثیر مثبتی داره. (فکر کنم مدلهای پایینتر با رینگ کوچکتر کمی نرمتر از مدل بالاتر باشه ... )
    و یه مقدار کمی بخاطر فرم ایرودینامیک و تعلیقش موقع فرمان دادن بدنه نامتعادل میشه که پشت فرمان شاید حس نکنید ولی در صندلی سرنشین ملموس تره .

9. 2 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Poets of the Fall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من با ال نود از بابلسر حرکت کردم به طرف جاده چالوس ، و از اونجا تا تهران اومدم .. همون لحظه مجبور شدم از تهران برم فومن ( از اتوبان رشت ) و با اینکه دیسک کمر دارم و اضافه وزن هم دارم اصلا با صندلی ال نود اذیت نشدم ( ال نود مدل 87 - e2 ) . این مسیر ( با ترافیک و ... ) حدود 18 ساعت (رانندگی مداوم ) طول کشید . همین مدت تو هر ماشین ایرانی زیر 50 میلیون دیگه نشسته بودم دیگه نمیتونستم راه برم . تعجب میکنم چطور میگید صندلی ال نود خوب نیست !
    به قول یکی از دوستان به بودجه هم باید نگاه کرد . صندلی ال نود خوب نیست ، کلا ال نود ماشین خوبی نیست . مثل تمام ماشین های دیگه زیر 50 میلیون توی ایران . ولی وقتی میخواهید 35 میلیون هزینه کنید هیچ ماشینی به گرد پای ال نود هم نمیرسه .

11. این کاربر از Poets of the Fall بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من با ال نود از بابلسر حرکت کردم به طرف جاده چالوس ، و از اونجا تا تهران اومدم .. همون لحظه مجبور شدم از تهران برم فومن ( از اتوبان رشت ) و با اینکه دیسک کمر دارم و اضافه وزن هم دارم اصلا با صندلی ال نود اذیت نشدم ( ال نود مدل 87 - e2 ) . این مسیر ( با ترافیک و ... ) حدود 18 ساعت (رانندگی مداوم ) طول کشید . همین مدت تو هر ماشین ایرانی زیر 50 میلیون دیگه نشسته بودم دیگه نمیتونستم راه برم . تعجب میکنم چطور میگید صندلی ال نود خوب نیست !
    به قول یکی از دوستان به بودجه هم باید نگاه کرد . صندلی ال نود خوب نیست ، کلا ال نود ماشین خوبی نیست . مثل تمام ماشین های دیگه زیر 50 میلیون توی ایران . ولی وقتی میخواهید 35 میلیون هزینه کنید هیچ ماشینی به گرد پای ال نود هم نمیرسه .
    به شرطی که از چپ شدنهای گاه و بیگاه این ماشین صرفنظر کنیم و به طراحی ظاهریش که از قوطی کبریت توکلی عاریت گرفته شده اشاره نکنیم و از امکانات رفاهی و آپشن نیز چیزی در حد هیچ! مطالبه کنیم میشه گفت ال 90 از ماشینای خوب هست که داچیای "رومانی" ساخته و لوگوی رنو فرانسه روش چسبوندن!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •