تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 15 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 144

نام تاپيک: بهترین نرم افزار تبدیل Dvd به Vcd از نظر شما چیه؟(لطفا شرکت کنید)

پروفشنال ooje_asman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

با سلام منم با MagicDVDRipper تبدیل کردم به VCD ولی یه کم کیفیتش پایین شده یعنی مثه VCD های معمولی نیس حالا این تنظیمات خاصی داره یا همین طوریه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

با سلام منم با magic dvd تبدیل کردم ولی کیفیت یه کم پایینه ایا تنظیمات خاصی داره؟

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ooje_asman
    با سلام منم با MagicDVDRipper تبدیل کردم به VCD ولی یه کم کیفیتش پایین شده یعنی مثه VCD های معمولی نیس حالا این تنظیمات خاصی داره یا همین طوریه؟
    تنظیمات پیشفرض برنامه بهنترین حالته....
    مثل شکل زیر:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

1

سلام دوست من
    حیف من این تاپیک رو دیر دیدم

Diego جان اون چیزهایی که تو پست اول گفتی خیلی مهمند رو قبول دارم ولی یه چیز خیلی مهمتر رو نگفتی
    اونم سایز فایل تبدیل شده هست
    همونطور که میدونیم بهترین فایلهای دایویکس اونهایی هستند که مثلا فیلم 2 ساعت و 30 دقیقه ای رو بتونه تو کمتر از 700 مگابایت با کیفیت واقعا عالی تبدیل کنه (من نمونه این فیلم رو دارم)
    من خودم با نرم افزار inter video dvd copy کار میکردم این نرم افزار هیچ نقصی نداشت و واقعا عالی بود تنها عیبش همین حجمش بود که زیاد میشد
    م خیلی دنبال نرم افزار گشتم که این عیب هم توش نباشه ولی پیدا نکردم
    حالا این همه چرت که نوشتم برای این بود که بگم:
    آیا این نرم افزار که میگی این قابلیت رو داره؟
    مثلا فیلم 2 ساعت و نیمی رو میتونه به 700 مگ تبدیل کنه یا نه؟
    اگه نمیتونه پس بهتره همون نرم افزار که اسمش رو گفتم رو استفاده کنید چون عالیه
    ممنون منتظرم

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط *hamedkhatar*
    سلام دوست من
    حیف من این تاپیک رو دیر دیدم

Diego جان اون چیزهایی که تو پست اول گفتی خیلی مهمند رو قبول دارم ولی یه چیز خیلی مهمتر رو نگفتی
    اونم سایز فایل تبدیل شده هست
    همونطور که میدونیم بهترین فایلهای دایویکس اونهایی هستند که مثلا فیلم 2 ساعت و 30 دقیقه ای رو بتونه تو کمتر از 700 مگابایت با کیفیت واقعا عالی تبدیل کنه (من نمونه این فیلم رو دارم)
    من خودم با نرم افزار inter video dvd copy کار میکردم این نرم افزار هیچ نقصی نداشت و واقعا عالی بود تنها عیبش همین حجمش بود که زیاد میشد
    م خیلی دنبال نرم افزار گشتم که این عیب هم توش نباشه ولی پیدا نکردم
    حالا این همه چرت که نوشتم برای این بود که بگم:
    آیا این نرم افزار که میگی این قابلیت رو داره؟
    مثلا فیلم 2 ساعت و نیمی رو میتونه به 700 مگ تبدیل کنه یا نه؟
    اگه نمیتونه پس بهتره همون نرم افزار که اسمش رو گفتم رو استفاده کنید چون عالیه
    ممنون منتظرم
    اگه کیفیت صداش رو پائین تر بیاری حجم فیلم هم کمتر میشه..
    منم چند تا فیلم DivX دارم که از بس که صدا و تصویرش با کیفیته حیفه بهش بگی کیفیت اینه!

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

با سلام منم تو این دو روز خیلی ور رفتم که بالاخره Ulead video studio 10 راضی ام کرد که هم حرفه ای تره هم سرعتش خوبه و هم کار کردن باهاش زیاد سخت نیس و هم کیفیتش از magic dvd خیلی بهتره و استاندارده چرا که وقتی با magic dvd من تبدیل میکردم بعدش که با نرو میخاستم vcd بزنم اونم قبول نمیکرد و می بایس برا خودش encode میکرد که یه فیلم 2 ساعتی به 5 ساعت می کشید چون مثه اینکه magic سایز تصویر رو 352 * 240 می زد و نرو 352 * 288 میخاست و magic هم به بیشتر راضی نمی شد بالاخره من با ulead راضی شدم که البته یکی از رفقا که تو همین کار dvd و فیلم بود کمک کرد تا نظر رفقا چی باشه
    ولی یه اشکال داره که نمی دونم کجا می تونم زیرنویس رو هم تو تبدیل بیارم اینو اگه از رفقا بلدن ممنون میشم مرسی

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

1

نقل قول نوشته شده توسط ooje_asman
    با سلام منم تو این دو روز خیلی ور رفتم که بالاخره Ulead video studio 10 راضی ام کرد که هم حرفه ای تره هم سرعتش خوبه و هم کار کردن باهاش زیاد سخت نیس و هم کیفیتش از magic dvd خیلی بهتره و استاندارده چرا که وقتی با magic dvd من تبدیل میکردم بعدش که با نرو میخاستم vcd بزنم اونم قبول نمیکرد و می بایس برا خودش encode میکرد که یه فیلم 2 ساعتی به 5 ساعت می کشید چون مثه اینکه magic سایز تصویر رو 352 * 240 می زد و نرو 352 * 288 میخاست و magic هم به بیشتر راضی نمی شد بالاخره من با ulead راضی شدم که البته یکی از رفقا که تو همین کار dvd و فیلم بود کمک کرد تا نظر رفقا چی باشه
    ولی یه اشکال داره که نمی دونم کجا می تونم زیرنویس رو هم تو تبدیل بیارم اینو اگه از رفقا بلدن ممنون میشم مرسی
    سلام
    یعنی یولید 10 فرمت دایویکس رو ساپورت میکنه؟
    اگه آرو بگو برم زود دانبودش کنم
    آخه من با 9 کار میکردم ساپورت نمیکرد

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    چه تاپیک خوبی
    خوب راستش من هم از وقتی که فیلم های DVD رایج شد، مشکلی که داشتم تبدیل DVD ها به VCD بود. ( با کیفیت عالی )
    نرم افزار های زیادی رو هم تست کردم از جمله:
    Alive DVD Ripper ، DVD Zip Pro ، Easy DVD Extractor ، EasyDVDConverter ، Kingdia DVD Rip
    و ... که دوستان در این تاپیک بعضی ها رو اسم بردن.
    ولی هیچ یک از این نرم افزار ها من رو راضی نکرد تا اینکه بالاخره نرم افزار Yasa DVD Ripper Platinum رو پیدا کردم،
    این نرم افزار از نظر من بهترین کیفیت و امکانات رو داره و به طور کلی نمره ش بیسته!

خلاصه ای از امکانات:

1. Supported the following output video file format:
      MPEG(mpg, mpeg, dat, vob); WMV; ASF; AVI; QuichTime(mov, qt); MPEG4(mp4); 3GP; DV(dv, dif); Real Video(rm); PSP video(mp4); iPod Video;MPEG Audio(mp2, mp3); WMA; WAV; AU; MPEG4 Audio(m4a); Real Audio(ra); OGG; AAC; Raw AC3(ac3); NUT Open Container Format(nut),VCD, SVCD, DivX;

2. Supported the following video codec:
      • Video codec:
        MPEG1 video; MPEG2 video; MPEG4(DivX4/DivX5); MSMPEG4 V1; MSMPEG4 V2; MSMPEG4 V3(DivX3); WMV7; WMV8; H263(+)(Real Video 1.0); MJPEG; Lossless MJPEG; Apple MJPEG-B; Sunplus MJPEG; DV; Huff YUV; Asus v1; Asus v2; Creative YUV; H.264; Sorenson Video 1; Sorenson Video 3; On2 VP3; Theora; Intel Indeo 3; FLV; ATI VCR1; ATI VCR2; Cirrus Logic AccuPak; 4X Video; Sony Playstation MDEC; Id RoQ; Xan/WC3; Interplay Video; Apple Animation; Apple Graphics; Apple Video; Cinepak; Microsoft RLE; Microsoft Video-1; Westwood VQA; Id Cinematic Video; Planar RGB; FLIC video; Duck TrueMotion v1; VMD Video; MSZH; ZLIB; TechSmith Camtasia; IBM Ultimotion;
      • Audio codecs:
        MPEG audio layer 2; MPEG audio layer 1/3; AC3; Vorbis; WMA V1/V2; AAC; Microsoft ADPCM; MS IMA ADPCM; QT IMA ADPCM; 4X IMA ADPCM; G.726 ADPCM; Duck DK3 IMA ADPCM; Duck DK4 IMA ADPCM; Westwood Studios IMA ADPCM; SMJPEG IMA ADPCM; CD-ROM XA ADPCM; CRI ADX ADPCM; Electronic Arts ADPCM; RA144; RA288; RADnet; AMR-NB; AMR-WB; DV audio; Id RoQ DPCM; Interplay MVE DPCM; Xan DPCM; Apple MACE 3; Apple MACE 6; FLAC;

3. Supports NTSC/PAL/FILM

+

انتخاب زیرنویس دلخواه (برای DVD هایی که زیرنویس چند زبانه دارند)

با استفاده از این نرم افزار، کاربران آماتور تنها با چند کلیک می توانند DVD ها رو تبدیل کنند:
    1. انتخاب فرمت خروجی
    2. انتخاب دیسک یا فایل ( IFO ، VOB )
    3. تبدیل!

و اما برای کاربران حرفه ای هم امکانات اضافه و جالبی در نرم افزار وجود دارد از جمله تبدیل قسمتی از فیلم، و همچنین تغییراتی در Codec و کیفیت صدا و تصویر خروجی ( با جزییات کامل)

قیمت این نرم افزار 39$ است که با توجه به برتری نسبت به نرم افزار های مشابه حتی بیش از این هم ارزش دارد!

تصویری از محیط نرم افزار:

و در پایان لینک دانلود:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک کمکی:

راستی این نرم افزار بدون کرک 1/3 از فیلم رو تبدیل می کنه که برای تست کردن کافیه...
    دوستانی هم که علاقه مند به استفاده شدند اگر کرکش رو پیدا نکردند اطلاع بدن تا آپلود کنم.

=====================================

ویرایش:
    لینک کرک

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

DivX رو نمی دونم ولی من که DVD هامو باهاش تبدیل به VCD کردم

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

Yasa DVD Ripper Platinum

حرفاتون متین ولی به حجمش نمی خوره بتونه کیفیت خوب در بیاره، هان؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •