تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: توجه !!!! از سایت Sourceiran.com خرید نکنید - این سایت در حال کلاهبرداری از کاربران است توجه !!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_i3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

13 توجه !!!! از سایت Sourceiran.com خرید نکنید - این سایت در حال کلاهبرداری از کاربران است توجه !!!!

با سلام

1 – دوره هایی که این سایت میفروشد دارای کیفیت بسیار بسیار پایینی است و با گفته ها و نوشته های سایت هیچ تطابقی ندارد.
    2 - مدیر این سایت و دوستاشون در حال سو استفاده از اطلاعات ثبتی کاربران(مثل شماره تلفن و شماره حساب بانکی و ...) در سایتشون هستند.

اطلاعات کامل در فایل متنی زیر نوشتم
    همه کاربران اینترنتی و برنامه نویسان عزیز لازم است که این متن را حتما بخوانید !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ali_i3; 03-04-2017 at 10:39.

2. این کاربر از ali_i3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

پست بروز شد ...............................

یک نمونه از پیام های مدیر این سایت به بنده :

مدیر این سایت با در آوردن مشخصات کاربران از روی شماره تلفن و شماره حسابشان آنها را تهدید میکند و به این شکل با ترساندن کاربران مانع از پیگیری و شکایت کاربران میشود.

Last edited by ali_i3; 03-04-2017 at 10:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوست عزیز کار ایشون شاید کلاهبرداری و تجاوز به حریم خصوصی باشه ولی فعالیت با سیم کارتی که به اسم فرد دیگه ای هست جرم خیلی بزرگتری هست! این جرم امنیتی هست و راحت ازش نمیگذرن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

پست بروز شد ...............................

یک نمونه از پیام های مدیر این سایت به بنده :

مدیر این سایت با در آوردن مشخصات کاربران از روی شماره تلفن و شماره حسابشان آنها را تهدید میکند و به این شکل با ترساندن کاربران مانع از پیگیری و شکایت کاربران میشود.

اون شخص مجرمه ولی شما هم مجرمی که داری از خط یه خانوم سوء استفاده میکنی

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

با سلام،
    دوستان عزیز با تشکر از نظراتتون لطفا فایل متنی که بنده گذاشتم رو دانلود کنید و کاملا مطالعه فرمائید .

و در مورد حرفی که زدید :

۱ - شماره ای که بنده تو سایت ایشون ثبت کردم اصلا متعلق به بنده نیست که اطلاعاتش با نام و فامیل من یکی باشه ،ایشون رفتن اطلاعات اون سیم کارت رو بصورت های غیرقانونی درآوردن و وقتی دیدن با نام و فامیلی که موقع خرید نوشتم یکی نبوده فکر کردن که من سیمکارتم رو به اسم کس دیگه ای ثبت کردم درحالی که اصلا همچین داستانی نیست.
    بنده همه سیم کارت هام به اسم خودمه.

2- در آوردن مشخصات خصوصی افراد از روی شماره تلفن یا شماره حساب حتی توسط سازمان ها اطلاعاتی امریکا هم که به گفته خوشون با هدف حفظ امنیت افراد بوده هم جرمی نابخشودنی و انتقاد بر انگیز در این کشور بود و صدای همه رو درآورده .
    کاری که ایشون کردن به هدف تهدید و ترسانده بنده بوده که دیگه واقعا نابخشودنی هست.

درضمن ایشون گفتن که ازروی شماره حساب بانکی ثبت شده در درگاه بانکی مشخصات بنده رو درآوردن و بنده نگران اینم که از طریق رمز دوم های وارد شده از حساب افراد پول برداشت نکنند !!!

3 - و اما مهم ترین موضوع و جرم بزرگی که این سایت داره مرتکب میشه فروش دوره های بی کیفیت آموزش برنامه نویسی، با قیمت های بالا و عنوان هایی مثل طراحی صفر تا صد فروشگاه و عنوان چگونه متخصص طراحی وب شوید و ... است .

ایشون دوره هایی که دارای کیفیت صدا پایین و عدم تطابق صدا و تصویر و ... و حتی به گفته خود مدرس دوره سطح آموزش پایینی است با عنوان های دوره پیشرفته می فروشد و بعد هم اگه کسی اعتراض کنه اینطوری تهدیدش میکنن که طرف کلا بترسه و هیچ پیگیری نکنه.

بنده دو سال از عمرم رو رفتم در نیروی مرزبانی و در بدترین شرایط آب و هوایی خدمت کردم که کشورم در امنیت باشه نه اینکه افرادی مثل ایشون با خیالت راحت به کلاهبرداری بپردازند.

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk
    Last edited by ali_i3; 04-04-2017 at 07:51.

7. این کاربر از ali_i3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام
    واقعا وقتی متن رو خوندم خیلی ناراحت شدم
    من قبلا یه دوره یادگیری #C رو ازین سایت سورس ایران خریدم و واقعا بی کیفیت بود و اصلا نتونسم چیزی ازش یاد بگیرم.
    پشتیبانی هم که فقط تا قبل از خرید بود و بعد از خرید کردن دیگه اصلا جواب رو ندادن .
    تازه اول لینک هایی که اول داده بودن اصلا کار نمیکرد و بعد یک روز لینک صحیح رو دادن.
    ولی واقعا فکر نمیکردن یه همچین رفتار هایی رو با بقیه دارن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

با سلام

1 – دوره هایی که این سایت میفروشد دارای کیفیت بسیار بسیار پایینی است و با گفته ها و نوشته های سایت هیچ تطابقی ندارد.
    2 - مدیر این سایت و دوستاشون در حال سو استفاده از اطلاعات ثبتی کاربران(مثل شماره تلفن و شماره حساب بانکی و ...) در سایتشون هستند.

اطلاعات کامل در فایل متنی زیر نوشتم
    همه کاربران اینترنتی و برنامه نویسان عزیز لازم است که این متن را حتما بخوانید !

من جای شما بودم فایلی کهخریدید رو برای دانلود میگذاشتم ته همه متوجه کیفیت کارهاشون بشند و از طرفی بهشون ضرر بخوره.

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من جای شما بودم فایلی که خریدید رو برای دانلود میگذاشتم که همه متوجه کیفیت کارهاشون بشند و از طرفی بهشون ضرر بخوره.
    خوب مسله اینه که ایشون این بسته رو به اسم خودشون به ثبت رسوندن و پخش کردن رایگان اون به معنی نقض حقوق کپی رایت است و اونموقع ایشون میتونن از من شکایت کنن و اونموقع باید قرامت کامل دوره رو بهشون بدم و ازون ور یک جرم اینترنتی هم مرتکب میشم .

فضای اینترنتی ایران طوری هست که انگار بهینه شده برای کلاهبرداری و هیچ سازمانی هم برای گرفتن حق و حقوق وجود نداره.
    متاسفانه اقدام از طریق دادگاه و شکایت هم بالای 5 میلیون میتونه خرج ور داره و ممکن نیست.
    اگه پول بده به چهارتا قولدر که برن یارو رو بگیرن و یه کتک مفصل بهش بزنن ارزون تر درمیاد احتمال موفقیتش هم از دادگاه خیلی بیشتره

فعلا منتظر اقدام پلیس فتا هستم .

Last edited by ali_i3; 12-04-2017 at 10:57.

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

با سلام

شاید بعضی از دوستان با خوندن مطلب نوشته شده کاملا موضوع رو نفهمیده باشن , اگه سوال یا موردی هم بود بپرسید تا براتون روشن کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •