تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: شبیه ساز بلواستکس سوالات مشکلات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض شبیه ساز بلواستکس سوالات مشکلات

سلاممن میخواستم سیو برنامه ی بلواستکو کامل پاک کنم............ینی وقتی یه بازیو دوباره روش نصب کردم از اول بیاد اما هرکار میکنم باز سیو هستش مخصوصا بازی های انلاین
    بلو استکو با برنامه های فورس ان اینستال کامل پاک کردم ......فایل های ترک و رجیستریو پاک کردم .......ایپی بلواستکو عوض کردم ......ایپی سیستمو عوض کردم ...........وی پی ان استفاده کردم.........ورژنای دیگه ی بلواستکو نصب کردم ..........اما نشد که نشد یه چیزی هست که باید عوض کنم اما نمیدونم چی هست ........اینو از خیلی از سایتا پرسیدم اما اخرش هیچی به هیچی فقط طبل توو خالی..............در ضمن کسی با برنامه مشکلی داره بگه جواب میدم توو این تاپیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلاممن میخواستم سیو برنامه ی بلواستکو کامل پاک کنم............ینی وقتی یه بازیو دوباره روش نصب کردم از اول بیاد اما هرکار میکنم باز سیو هستش مخصوصا بازی های انلاین
    بلو استکو با برنامه های فورس ان اینستال کامل پاک کردم ......فایل های ترک و رجیستریو پاک کردم .......ایپی بلواستکو عوض کردم ......ایپی سیستمو عوض کردم ...........وی پی ان استفاده کردم.........ورژنای دیگه ی بلواستکو نصب کردم ..........اما نشد که نشد یه چیزی هست که باید عوض کنم اما نمیدونم چی هست ........اینو از خیلی از سایتا پرسیدم اما اخرش هیچی به هیچی فقط طبل توو خالی..............در ضمن کسی با برنامه مشکلی داره بگه جواب میدم توو این تاپیک
    شاید با اکانت گوگل پلی سینک شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •