تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره برای خرید لپتاپ سه تومن.مشاوره.لنوو ip510-c یا ip700-E.پیشنهاد شما

در آغاز فعالیت s.amirmasous.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض مشاوره برای خرید لپتاپ سه تومن.مشاوره.لنوو ip510-c یا ip700-E.پیشنهاد شما

سلام.عیدتون مبارک.قصد خرید لپتاپ دارم.دو مدل توی دیجی کالا پیدا کردم.میخواستم شما هم پیشنهاد بدید.کیفیت صفحه نمایش برام مهمه.برای کارای دانشجویی مناسب باشه.من خودم به لنووو ایدیا در ۵۱۰ C فکر میکنم.یا ایدیا پد ۷۰۰ E.این دو مدل رو تو دیجی کالا پیدا کردم.ممنون میشم اگه کمکم کنید تا یه انتخاب مناسب داشته باشم.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.عیدتون مبارک.قصد خرید لپتاپ دارم.دو مدل توی دیجی کالا پیدا کردم.میخواستم شما هم پیشنهاد بدید.کیفیت صفحه نمایش برام مهمه.برای کارای دانشجویی مناسب باشه.من خودم به لنووو ایدیا در ۵۱۰ C فکر میکنم.یا ایدیا پد ۷۰۰ E.این دو مدل رو تو دیجی کالا پیدا کردم.ممنون میشم اگه کمکم کنید تا یه انتخاب مناسب داشته باشم.
    سلام. عید شما هم مبارک.
    شما چقدر میخواهی هزینه کنی؟

Ideapad 510 را چند ماه قبل، زمانی که هنوز لپ تاپ گران نشده بود برای یکی از دوستان گرفتم، بغیر از بدنه ی پلاستیکی ضعیفش، بنظرم یکی از بهترین لپ تاپ ها در آن حدود قیمت بود ( منظورم آن زمانی است که قیمت مدل core i5 ش سری 6، حدود 2 میلیون بود)
    الان نسل جدید CPU های سری 7 اینتل هم آمده که بنظرم انتخاب مناسب تری است نسبت به سری 6

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سه تومن تا سه و پونصد

lenovo Ideapad 510-C

این مدلیه که در نظرم دارم.توی دیجی کالا سرچ کنید مشخصاتشو میاره

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

انتخاب خوبی است. فقط سه نکته:
    1- قیمت دیجیکالا بنظرم گران است و اگر میتوانی از مغازه مطمئن خریداری کن و یا منتظر پیشنهاد ویژه ی دیجیکالا باش که قیمتش پایین تر برود.
    2- جنس بدنه لپ تاپ را در نظر بگیر. یعنی حتما قبل از خرید برو و از نزدیک جنس بدنه ش را ببین
    3- نداشتن صفحه کلید فارسی را در نظر داشته باش.

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

انتخاب خوبی است. فقط سه نکته:
    1- قیمت دیجیکالا بنظرم گران است و اگر میتوانی از مغازه مطمئن خریداری کن و یا منتظر پیشنهاد ویژه ی دیجیکالا باش که قیمتش پایین تر برود.
    2- جنس بدنه لپ تاپ را در نظر بگیر. یعنی حتما قبل از خرید برو و از نزدیک جنس بدنه ش را ببین
    3- نداشتن صفحه کلید فارسی را در نظر داشته باش.
    ممنون بابت مشورتتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •