تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: کمک فوری: تغییر رشته از عمران به کامپیوتر؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Enemy Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

نه برادر ۶ سال سنوات !!!
    سنوات برای فوق دیپلم ۸ ترم هستش .اگر انصراف بدی یا اخراج بشی اول باید بری وضعیت سربازیتو مشخص کنی .

Sent from my Huawei Y511-U30 using Tapatalk

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

در اینصورت، واسه کارشناسی ارشد نرم افزار باید چه چیزایی بخونم؟؟ چه چیزایی بلد باشم!؟!؟!

- - - Updated - - -

در اینصورت، واسه کارشناسی ارشد نرم افزار باید چه چیزایی بخونم؟؟ چه چیزایی بلد باشم!؟!؟!
    تمام درس هایی که برای کنکور ارشد کامپیوتر لازم است خونده بشه (سرچ کنید درباره درس های که تو کنکور میاد)

بعد از قبولی هم ممکنه چند تا درس کارشناسی به عنوان جبرانی لازم باشه بردارین

پ.ن : وقتی کلاس کامپیوتر میرفتم یه استادی که از زمان داس و مک کارش همین بود یه توصیه ای کرد که الان با این وضع هیچ وقت رشته تون رو کامپیوتر انتخاب نکنید ولی هر رشته ای انتخاب کردید حتما کامپیوتر رو در کنارش داشته باشید ، همین کامپیوتر و مدارک مختلف اون خیلی تو رزومه کاریتون تو هر رشته ای تاثیر داره.
    توصیه استادتون برام عجیبه ممکنه ایشون غیر از تدریس عملا نتونسته باشه از اطلاعاتش استفاده کنه ولی اگر کسی تو رشته کامپیوتر بتونه از اطلاعاتش خوب استفاده کنه این رشته براش کار هست و به نظر من یک مهندس کامپیوتر (اگر واقعا یک مهندس کامپیوتر باشه!) درصد بیکار بودنش خیلی پایینه..

دوستان اینم بگم من وقتای خالیمو بجای اینکه بشینم پای درسای عمرانم، درگیر کارای کامپیوتری و برنامه نویسی میشم... البته خیلی وقتا بدلیل دروس سخت عمران، نمیتونم ادامه بدم...
    اینی هم که میگین در کنار مهندسی عمران، کامپیوتر هم کار کنم تقریبا ناممکنه... عمران انقد سخت و وقت گیر هست که واسه هیچ چیزی وقت نمیزاره....
    راستی اینم بگم... روحیاتم اصلا با عمران چور در نمیاد؛ عمران بدرد کسایی میخوره که کار های عملی و فنیشون خوب باشه؛اصولا عمران، آدمای گردن کلفت و سرمایه دار میخواد...
    اصولا بنده پسر یکجانشین و ساکنی( در حال سکون!) هستم، که همش پشت لپتابم! چیجوری میتونم مهندس عمران خوبی بشم؟؟؟
    از خاک و سیمان و بتن هم حالم بهم میخوره!!!
    من نمیدونم قانون کاردانی به کارشناسی چطوریه ولی میشه کاردانی رو بگیرین و بعد کنکور کارشناسی رو کامپیوتر شرکت کنید.
    Last edited by V E S T A; 30-03-2017 at 19:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

مگه سنوات چندساله؟؟
    تا اونجایی که میدونم 6 ساله...
    یعنی چهار سال دیگه دارم...
    تا اونجایی که من یاد دارم به 5 سال کاهش پیدا کرده برای کارشناسی پیوسته.

پانوشت: یک پیشنهاد دوستانه هم دارم، حتما دقیق به دروس رشته نرم افزار و کلیت آن ها دقت کن. با این پیش فرض نرو جلو که تمام محیط آکادمیک رشته نرم افزار برنامه نویسی و دروس برنامه نویسی است. درس های پایه ای ومهم رشته کامپیوتر - گرایش نرم افزار : لزوما برنامه نویسی نیست و بیشتر تحلیل ریاضی و تئوری مطالب مرتبط با کامپیوتر هست که شاید اصلا در حرفه برنامه نویسی مستقیم استفاده نشه و فقط به شما دید کلی میده (اونم نه کامل).

پانوشت دو: بنده به شدت بسیاری از دکترهای این رشته را دیدم که صرفا آکادمیک میدونند و اصلا با کامپیوتر در دنیای واقعی آشنا نیستند.
    پانوشت سه : نقل است ارشد نرم افزار چیزی به شما اضافه نمیکنه هیچ، چیزی هم کم میکنه !

4. 2 کاربر از The Big Bang Th بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

نه برادر ۶ سال سنوات !!!
    سنوات برای فوق دیپلم ۸ ترم هستش .اگر انصراف بدی یا اخراج بشی اول باید بری وضعیت سربازیتو مشخص کنی .

خب من که کارشناسی پیوستم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Enemy Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

خب من که کارشناسی پیوستم!
    برای این که به مشکل سنوات نخوری قبل از این که کاری بکنی برو از دانشکده ات راجب سنواتت سوال کن .
    در مورد سربازی هم پیگیری کن مبادا بعد انصراف بفرستنت سربازی .

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

شما میتونی خیلی راحت تغییر رشته بدی . حتی بتونی معادل کاردانی تو بگیری میتونی دانشگاه ازاد و علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته بخونی . اگر واقعا علاقه داری هر چی زمان از دست بدی به ضررت هست .
    بعد انصراف میتونی به تعداد درس عمومی هم الته کم هست در حد 7 واحد فکر نکنم بیشتر باشه میتونی تطبیق بدی . برو از اموزش داشنگاهتون سوال کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

شما میتونی خیلی راحت تغییر رشته بدی . حتی بتونی معادل کاردانی تو بگیری میتونی دانشگاه ازاد و علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته بخونی . اگر واقعا علاقه داری هر چی زمان از دست بدی به ضررت هست .
    بعد انصراف میتونی به تعداد درس عمومی هم الته کم هست در حد 7 واحد فکر نکنم بیشتر باشه میتونی تطبیق بدی . برو از اموزش داشنگاهتون سوال کن
    ممنون از کمکتون... چون دانشگاه دولتی هستم میخوام انتقالی توام با تغییر رشته بگیرم به چمران اهواز....
    البته حدود 2 ترم میتونم تطبیق کنم....

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •