تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید تبلت Wacom

آخر فروم باز sd70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض راهنمایی برای خرید تبلت Wacom

با سلام

ابتدا میخواستم این مبحث رو در بخش "تبلت" ایجاد کنم اما دیدم موضوعش با بخش سخت افزار مرتبط تره. عرض شود که خدمت تون که قصد خرید یک تبلت Wacom رو دارم. میخوام که کیفیت و سایز مناسبی داشته باشه و هماهنگی مناسبی رو با نرم افزارهای گرافیکی داشته باشه و همینطور قلم های یدکش به راحتی قابل تهیه باشه. کارهایی که قراره با این تبلت انجام بشه طراحی دیجیتال (فتوشاپ)، مدلسازی و اسکالپت سه‌بعدی (Maya / ZBrush)، تکسچرینگ سه‌بعدی (نرم افزار Mari) و کارهایی از این دست هستش.
    ممنون میشم در رابطه با مورد پیشنهادی و خصوصیاتش هم توضیحاتی رو ذکر کنید.

بودجه: حدودا 2 میلیون تومان

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

10

با سلام

ابتدا میخواستم این مبحث رو در بخش "تبلت" ایجاد کنم اما دیدم موضوعش با بخش سخت افزار مرتبط تره. عرض شود که خدمت تون که قصد خرید یک تبلت Wacom رو دارم. میخوام که کیفیت و سایز مناسبی داشته باشه و هماهنگی مناسبی رو با نرم افزارهای گرافیکی داشته باشه و همینطور قلم های یدکش به راحتی قابل تهیه باشه. کارهایی که قراره با این تبلت انجام بشه طراحی دیجیتال (فتوشاپ)، مدلسازی و اسکالپت سه‌بعدی (Maya / ZBrush)، تکسچرینگ سه‌بعدی (نرم افزار Mari) و کارهایی از این دست هستش.
    ممنون میشم در رابطه با مورد پیشنهادی و خصوصیاتش هم توضیحاتی رو ذکر کنید.

بودجه: حدودا 2 میلیون تومان
    من خودم با Adobe Illustrator کار می کنم و گزینه مناسب و به صرفه برای نرم افزارهای 2 بعدی مثل این و حتی فتوشاپ گزینه Intuos است. البته همین هم برای من گران است و ندارم ولی بیشتر طراحان از این محصول و مدل استفاده می کنند که این هم مدل معمولی و حرفه ای دارد که در سایت وکام می توانید تفاوتها رو مشاهده کنید.
    اما شما که نرم افزار 3 بعدی هم کار می کنید بهترین گزینه گرانترین مدل شرکت وکام یعنی Cintiq است که خیلی بیشتر از مبلغ 2 میلیون که گفتید تمام میشود. یه سری سایت و فروشنده ایران محصولات وکام رو می فروشند که می تونید تو گوگل جستجو کنید و قیمتها رو مقایسه کنید ببینید چطوریه.

این سایت رو ببینید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by jedivssith; 06-04-2017 at 11:16.

3. این کاربر از jedivssith بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sd70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

متشکرم از شما. فکر میکنم مدل دارای نمایشگر در حال حاضر مورد نیازم نباشه و به نظرم مدل Intuos Pro Medium انتخاب مناسب تری باشه
    Last edited by sd70; 06-04-2017 at 13:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •