تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: پوشه rotinom

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض پوشه rotinom

سلام و عرض ادب

یک فایلی در درایو ویندوز من در قسمت یوزر - ادمین ppdata - l - لوکال - هستش با این نام و حجم 23 گیگ

توش هرچی بگید هستش از موزیک و غیره بگیر تا فایل های ورد و اکسل - ی جا سرچ کردم نوشته بود این ویروس هستش و ی نسخه از اطلاعاتم رو به سازندش میفرسته - میخواستم صحت این پاسخ رو بدونم و اینکه چطور باهاش مقابله کنم - با تشکر

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام و عرض ادب

یک فایلی در درایو ویندوز من در قسمت یوزر - ادمین ppdata - l - لوکال - هستش با این نام و حجم 23 گیگ

توش هرچی بگید هستش از موزیک و غیره بگیر تا فایل های ورد و اکسل - ی جا سرچ کردم نوشته بود این ویروس هستش و ی نسخه از اطلاعاتم رو به سازندش میفرسته - میخواستم صحت این پاسخ رو بدونم و اینکه چطور باهاش مقابله کنم - با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

تو سایت مککافی نوشته کسپراسکای هم پاکش میکنه پس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینو دانلود کن و با این یه اسکن کن پاکش میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

نصب کردم اما دکستاپ دچار مشکل شده - دیگه بوت نمیشه - از safe mode الان دسترسی دارم که اونم نمیشه کاری کرد - چیکار باید بکنم؟

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

نصب کردم اما دکستاپ دچار مشکل شده - دیگه بوت نمیشه - از safe mode الان دسترسی دارم که اونم نمیشه کاری کرد - چیکار باید بکنم؟
    سلام معذرت میخوام من همین الان دیدم کامنت کردی اگه مشکلت حل شده ک هیچی اگه نشده ک بخون و انجام بده
    دسکتاپ بالا نمیادیعنی کلا بوت نمیشه؟ یا میشه اون خط لودینگ ویندوز پر میشه بعد نمیره؟ ارور صفحه ابی میده؟ چ طوریه ؟
    اون نرم افزار ک باعث نمیشه سیستمت بوت نشه ک!
    شما شاید فایلای ویندوزت اسیب دیده ک اینطوری شده از طریق سیف مود خب اجرا کن اون نرم افزار رو چرا نمیشه کاری کرد؟ اجرا میشه اون نرم افزار ( کسپر) از طریق Safe Mode with Networking وارد شو نه safe mode وارد شو اجراش کن اسکن کن فک کنم حل بشه
    اگه نشد 4 تا راه داری ساده داری (اگه حالشو نداری و حوصله نداری خب ویندوزت از اول نصب کن تا هر چی تو داریو ویندوزت هست بپره ک از این به بعد بیشتر حواست به امنیت ویندوزت باشه )

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

1-ویندوزت ریپیر کنی(بعد تو ویندوز ی کارایی انجام بدی تا درس شه )
    2-با یه دیسک نجات از طریق بوت اسکن کنی سیستمت رو( همون دیسک کسپر) ک اون ویروس پاک بشه بلکه ویندوزت بوت بشه(بهترین راه)

از اینجا دانلودش کن : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    طریقه ی اجراش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم راهنمای اینکه چ طوری اون فایلو استفاده کنی ازش :1- فایل ISO را توسط نرم افزار Nero و یا ISO Burner باز کرده و سپس بر روی یک سی دی/دی وی دی خام رایت کنید.

2- سی دی/دی وی دی را داخل کامپیوتر قرار دهید و اقدام به نصب نمایید

3- farbar recovery scan رو دانلود کنی لوگش بدی تا یه فیکس لیست درس کنم واست و با اون پاکش کنی ک خب این راه زمان بره یکمو خودمم حالشو ندارم
    4-ویندوزت پاک کنی از اول نصب کنی

من پیشنهادم 2 هست ویندوزت با دیسک نجات از اون ویروس پاک کن وقتی ک ویندوزت پاک شد از اون ویروسه ببین ویندوز اجرا مشه؟ اگه نشد بعد ویندوزت ریپیر کن(با سی دی ویندوز)

بعد وارد ویندوز شو اگه مشکلی داشتی بازم بگو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •