تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 40

نام تاپيک: نوروز ایرانی به جای نوروز باستانی

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

یادتون باشه مبتدی ترین افراد در هر زمینه ای به ویکی پدیا آویزون میشن
    از کتاب های معتبر تاریخی مطلب بذارید
    تاحالا چندین بار در مورد مسائل مختلف بن مایه های ویکی پدیا رو گشتم اما اون مطلب در اون کتاب وجود نداشته
    به جز چشمتون به هیچ چیز اعتماد نکنید
    بین چشم و کتاب هیچ راوی نباید وجود داشته باشه چون مطلب رو به صورت دلخواه خودش به خورد اطرافیان میده
    با سپاس

به نظر شخص بنده که ویکی پدیا اون قدر ها هم بی اعتبار نیست و حداقل از کتاب عهد عتیق یهودیان و انجیل مسیحیان معتبرتره ..
    ویکی پدیا عمدتا بات bot هستند که از سایت های آماتوری که خیلی هاشون به صورت دسته اول از منابع باستان شناسان و حفاران اروپا امریکا و روسیه ، مطلب میزارن و به قول دوستمون هر چی باشه از مستند های کشکی بی بی سی فارسی که تنها هدف اش تحقیر ملت های خاورمیانه هست و هیچ فرقی بین عرب و کرد و لر نمیزاره ؛ بهتره

اگر هم به چشم خود آدم باید اعتماد کنه چشم من میگه که آثار تاریخی "تخت جمشید" بی شباهت با آثار تاریخی قبل از اسلام بین النحرین و اکد و بابل و بقیه جهان عرب نیست و نمونه ی دم دستش همین آثار تاریخی شهر پالمیرا سوریه هست که تو تلویزیون صد دفعه نشون دادن ..

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

البته بنده نمیدونم چطور بین برداشت بنده از صحبت های شما و عدالت مورد انتظار شما ارتباط برقرار کنم. ولی تا اونجاییکه خودم فکر میکنم، به نظرم برداشت شخصی من بود که در درجه ی اول ملاک برای شخص خودم هستش.

به نظر چیز عجیبی میاد که یک نویسنده بیاد یک مقاله رو به صورت نکته وار و خلاصه تهیه و منتشر کنه. از دید من این مقاله مانند خیلی از مقالات و نوشته ها دارای قسمت های اضافی هستش که صرفا جهت طولانی کردن و پرمایه نشون دادن مطلب هستند. چیزهاییکه شما بهش اشاره کردین و بنده بهش میگم تعریف و تمجید های بی مورد، از نظر من صرفا جهت پر کردن مطلب هستش. بنده مسایل دیگری رو به عنوان نکات مطلب ازش برداشت کردم و چیزهایی که از دید من حواشی جهت پر کردن مطلب هستند، از دید شما نکات اصلی و مد نظر نویسنده هستند.
    خب فکر میکنم بین برداشت شما از نقد من و عدالت یک ارتباط مشخصی وجود داره اونم عینیت هست! بنده عین متن رو براتون آوردم... دیگه عین متن برداشت من نیست.
    اما اینکه اونهایی که من نقل کردم قسمت های اضافی و فرعی هستند، بسیار خب، فکر میکنم اگر قسمت های فرعی رو حذف کنید چیزی نمونه!... با این حال دعوت میکنم ازتون که قسمت های اصلی متن رو اشاره کنید تا بهش بپردازیم... یک موردش رو گفتید که بازگشت ایرانیان به سنت های باستان بود که نظرمو در موردش گفتم...

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

3. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

جوک نگید .
    این مزخرفات رو bbc فارسی شروع کرده , اون از مسخره کردن شاعران ایرانی در این شبکه و اینم از نوروز که البته در گفته هاشون هیچ گونه مدرک و مستندی برای این قضیه نمایش ندادن .

طرف هیچ گونه مدرکی برای مدعیاتش نمیاره . فقط همینطوری بلغور میکنه تا یک چیزی توی اون برنامه گفته باشه . بشینید برنامه های BBC فارسی در مورد تاریخ یا اشخاص تاثیر گذار ایران رو ببنید تا متوجه بشید صحبت ها چقدر بدون سند و مدرک هست.

آش اینقدر شوره که وقتی یکی از همین ایرانی های به اصطلاح محقق و کارشناس توی برنامه مولانا رو مسخره میکنه , دیگر کارشناس برنامه که امریکایی بود و زبان پارسی رو یاد گرفته بود و در مورد اشعار شعرای ایرانی تحقق و بررسی میکرد به اون شخص به اصطلاح ایرانی میگه "من تعجب مکینم وقتی شما همچین اشخاص تاثیرگذار و غنی در تاریخ ادبیات دارین بجای اینکه ارزش کار اون رو بدونین میاین و اونو مسخره می کنین؟"

اینو یک آمریکایی در برنامه BBC مطرح میکنه . حالا شما کافیه بقیه برنامه هاشون رو ببینید که در مورد خدمات ملاها!!! به ایران مستند میسازن و یکسری وطن فروش که حاضرن از شرافت و اصالت و گذشته و تاریخ خودشون بگذرن تا به مقامی برسن رو اونجا آورده و به اصطلاح بحث کارشناسی میکنن.
    حالا هم یک سری ها از مزخرفات و جفنگیات bbc رو به عنوان سند و مدرک ارائه میدن!

در ضمن اگر دو تا کتاب تاریخ دستتون گرفته باشین میدونین که کوروش در فتح بابل قوم بنی اسرائیل رو آزاد میکنه بعد شما میای و از جهودکشی حرف میزنی ؟

حتا در کتب مقدس یهودیان از کوروش به عنوان ناجی نام برده شده

اشارات کتاب مقدس به کورش :

- دهش کورش در جايي از عهد عتيق مورد اشاره قرار گرفته که او را «برگزيده يهوه» می خوانند (کتاب عزرا فصل اول بيشترين احترامات يهوديان نسبت به کورش را نشان می دهد) کورش در کتاب دوم ايسا به عنوان نجات دهنده ی يهوديان معرفی شده است
    - کورش را يهوديان مسيح خود می دانستند. ايسا از کورش چنين ياد می کند: «او شبان من است و نيات مرا متحقق خواهد کرد»

کورش همچنين دستور داده است که اشيای مقدس عبريان که پيش از آن به وسيله پادشاه بابل ضبط شده بود به آنان عودت داده شود . در فصل يک از کتاب عزرا می خوانيم: «همچنين کورش پادشاه اشيای خانه خداوند را که نبودخادنزار از اورشليم آورده و در خانه خدايان خود قرار داده بود پيش کشيد. و آن ها را به وسيله گنجور ميتره دات شمارش کرده و تحويل ششبازار شهريار يهوديه داد.

همچنين کورش به يهوديان اجازه داد تا معبد خود در اورشليم را بازسازی کنند و برای انجام اين کار از خزانه سلطنتی بودجه ای را اختصاص داد.
    در فصل سوم کتاب عزرا می خوانيم: «آن ها همچنين به بنايان و نجاران دستمزد پرداخته و گوشت و نوشابه و روغن به آنان که از زيدون و طاير آمده بودند دادند. و نيز اجازه دادند تا درختان چدار از لبنان و از طريق دريای جوپا آورده شوند. و اين همه از محل عطيه کورش، پادشاه پرشيا بود.

«من دست راست مسیح خود کوروش را گرفته‌ام تا به‌وسیله‌ی وی امت‌ها را مغلوب سازم، قمرهای پادشاهان را بگشایم، درها را به روی او بازکنم.»

باب چهل و چهارم از تورا درباره‌ی کوروش:
    «من شاهین را از شرق و مشاور خویش را از جای دور می‌‌خوانم من گفتم و البته به جای خواهم آورد و تقدیر نمودم و البته به وقوع خواهیم پیوست، ای سخت‌دلانی که از دادگری به دور هستید، سخن من را بشنوید من دادگری خویش را نزدیک آوردم و وسیله‌ی نجات من تأخیر نخواهد کرد.»

کتاب عزرا باب چهارم:
    «ما خانه‌ی خدای خود را چنان‌که کوروش شاه، پادشاه پارس فرمان داده است، بنا خواهیم کرد. آنگاه اهل زمین، ایشان را در بنا نمودن و تنگ می‌آورند و در همه‌ی دوران کوروش کبیر شاه پارس تا پادشاهی داریوش پادشاه پارس، قصه‌ی ایشان باطل گشت.»

کتاب عزرا باب ششم:
    «در سال اول پادشاهی کوروش شاه فرمان داد که آن خانه که قربانی‌ها در آن می‌گذرانیدند، بنا شود و بنیادش تعمیر گردد و بلندایش شصت ذراع و عرضش شصت ذراع باشد به سه رده سنگ‌های بزرگ و یک رده چوب و خرجش از خانه‌ی پادشاه داده شود و نیز ظروف طلا و نقره‌ی خانه خدا را که از هیکل بیت المقدس گرفته، به بابل آورده بودند پس دهند و آن‌ها را به جای خود باز برند و در خانه‌ی خدا بگذارند. »

از طرف دیگه سازمان ملل متحد نوروز رو یک آئین و سنت کهن ایرانی میدونه و اونو ثبت جهانی کرده .

قسمتی از این سند:

The General Assembly this afternoon recognized the International Day of Nowruz, a spring festival of Persian origin, and moved back the dates of the next high-level dialogue on Financing for Development, as it continued its sixty-fourth session.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1. بی بی سی رو به علت اینکه ما آشنایی با نگاه بی طرفانه نداریم ممکنه برامون سنگین باشه چون عادت کردیم یا کسی رو بپرستیم یا طرد کنیم حد وسط و نگاه منصفانه نداشتیم.
    2. پس بلاخره دست جهودی در کار هست یه سر این قضیه
    3. سازمان ملل کم گول شانتاژ های باستانی رو نخورده تا حالا اینم روش

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alcatel.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

اونایی که شاهان باستانی ایران رو نقد میکنن
    یه نگاهی به اعمال علی و کشتار و قتل عام مردم استخر در استان فارس به فرمان ایشون بندازن یا مردم گیلان یا قبیله بنی ناجیه که 800 نفرشون رو به قتل رسوند به جرم عوض کردن مذهب و خیلی موارد دیگه که اسنادش رو با عکس کتاب در همین انجمن قرار دادم
    نه اینکه اون 3 خلیفه قبلی بهتر بودن از ایشون . نـــه . اما بعضیا فقط علی رو قبول دارن ما هم مجبوریم از ایشون مطلب بذاریم
    جزیه گرفتن (پول زور) از غیر مسلمون ها و برچسب زدن به لباس اونها برای خروج از منزل و تحقیر کردنشون و سیلی زدن به بزرگ هر قبیله و طایفه ای در زمان پرداخت جزیه چه در ایران چه در جاهای دیگه ای که تحت سلطه ی شوم اعراب بود... بعد این افراد اومدن از جشن ها و سنت های ایران ایراد میگیرن!!! جمع کن پسر جان اگه مدیر و ناظر انجمن میذاشتن با 4 تا پست مطالبی با بن مایه میذاشتم که دیگه خجالت بکشی از مکاتب عربی جانب داری کنی

یک فرد دروغگو لیاقت این رو نداره و در جایگاهی نیستکه سایرین رو به پارسایی و راستگویی تشویق کنه
    خیلی جالب هست کارشناسان جهانی در امور تاریخی ااز 200 کشور گول خوردن اما یه عده پانترک گول نخوردن و حقیقت دست اوناس
    هرکی مرد میدان هست و مدرکی برای حرفاش داره بذاره رو میز

به قول فردوسی بزرگ:
    نخست از خود اندازه باید گرفت
    Last edited by Alcatel.; 23-03-2017 at 16:56.

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

به نظر شخص بنده که ویکی پدیا اون قدر ها هم بی اعتبار نیست و حداقل از کتاب عهد عتیق یهودیان و انجیل مسیحیان معتبرتره ..
    ویکی پدیا عمدتا بات bot هستند که از سایت های آماتوری که خیلی هاشون به صورت دسته اول از منابع باستان شناسان و حفاران اروپا امریکا و روسیه ، مطلب میزارن و به قول دوستمون هر چی باشه از مستند های کشکی بی بی سی فارسی که تنها هدف اش تحقیر ملت های خاورمیانه هست و هیچ فرقی بین عرب و کرد و لر نمیزاره ؛ بهتره

اگر هم به چشم خود آدم باید اعتماد کنه چشم من میگه که آثار تاریخی "تخت جمشید" بی شباهت با آثار تاریخی قبل از اسلام بین النحرین و اکد و بابل و بقیه جهان عرب نیست و نمونه ی دم دستش همین آثار تاریخی شهر پالمیرا سوریه هست که تو تلویزیون صد دفعه نشون دادن ..
    حرفای شما رنگ یهود ستیزی داره . البته ممکنه برداشت من درست نباشه

منکه تاحالا در مقاله های نیرومند از نظر غنای علمی ندیدم کسی از ویکی پدیا نقل قول کنه . اگر در کتب دست اول تاریخی نقل قول از ویکی پدیا دیدید حرف شمارو در رابطه با اعتبار پدیا قبول میکنم

کلا چون بعضی افراد مبتدی که در این انجمن فعال هستن تابحال اوراق تاریخی دستشون نگرفتن و از صحبتهاشون کاملا میشه به این موضوع پی برد بنده بر ان شدم متوجه بشم چقدر با کتب تاریخی سروکار دارن . چون مدام از وبلاگ ها مطلب کپی پعست میکنن . ولی تا جایی که میدونم شما جزو اون افراد نیستید و برای مطالعه کتاب تاریخی وقت و هزینه میذارید

شما همون از حفاران اروپا و امریکا و روسیه مطلب بذاری ممنونت میشیم ویکی خیلی سطحش پایینه اینطوری به غنای علمی انجمن هم کمک میکنید

هر منطقه ای تحت تاثیر فرهنگ همدیگه با قبایل همسایه هستن تاریخ ریاضی نیستکه شما خط بکشید بگید از این منطقه به شرق تمام امور مردم از معماری تا مدل پوشاک شبیه همدیگس اما به طرف غرب کامل یه مدل دیگس . این نا اشنایی شما با تاریخ رو میرسونه
    اگه اینطور باشه ژاپن / کره / و چین هم نوع معماری و لباساشون و فرهنگشون خیلی شبیه همدیگس پس باید کل تاریخشون رو منکر بشیم
    یا حتی یونان و روم .
    روم 70/80% در خیلی از زمینه ها وام دار یونان هست / معماری / پوشاک / پارلمان ...
    ایران هم از این قاعده جدا نیست دوست عزیز
    تاریخ مثل دو امدادی هست یک تمدن امور مختلف رو چند پله ترقی میبخشه تمدن بعدی از اون پله به بعد شروع میکنه و همین سیکل ادامه داره در واقع یجور تکامل هست . پس شما نمیتونید بگید چون تخت جمشید به معماری بابل شبیه هست پس ایرانی وجود نداره ایران تاریخ نداره این اصالت نداره فلان نداره . تمام تمدن ها یچیزایی از خودشون داشتن یچیزایی هم از دیگران گرفتن . جهان یه محیط بسته نیست که انسانها در زندان دست به اعمال مختلف بزنن و هیچکس از دیگری تاثیر نپذیره
    پالمیرا سبک معماریش اگه بخوایم از نخست سره نخ رو بگیریم به یونان برمیگرده چون روم هم دنباله روع اون بوده واسه اینه که میگم اگه بخوایم جبرگرا باشیم کلی از تمدن هارو باس از این میانه در کل جهان حذف کنیم .
    مثلا طرح درختی (درخت زندگی) در تاق بستان در کرمانشاه میبینید در بسیاری از کلیساهای قدیمی اروپا هم نسخه برداری شده یا الگوهای پارچه های ساسانی که در چین پیدا شده و اونها از ما ایرانیان کپی برداری کردن . حالا ما بیایم کل صنعت پارچه بافی چین رو زیره سوال ببریم؟؟؟ اصلا منطقی نیست
    یا مثلا اعراب در بدو ورود به ایران و زمام داری شون بر کل اسیای میانه و غرب اسیا تا سال 77 قمری دیوان سالاریشون به سبک شاهنشاهی ساسانی به زبان ایرانی بوده بعد تغییر کرده در دوران امویان (حجاج ابن یوسف ثقفی). و صدها نمونه ی دیگه . تشابهات ژاپن کره و چین رو هم فراموش نکنید.
    شما بجای نگاه کردن به معماری تخت جمشید کتاب بخونید . خیلی از مسائل تاریخی تنها با نگاه کردن به عمق اونا پی نمیبریم
    با نگاه کردن به سازه ها نمیشه همچین حکمی که شما صادر کردید رو صادر کرد
    تاریخ ریاضی نیست با نگاه جبرگرایی کار نمیکنه
    Last edited by Alcatel.; 23-03-2017 at 17:13.

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

درود

مفهوم عرب امروزه بی شباهت به مفهوم یهود نیست ، همون طور که دین یهود کسی را که به بقای قوم یهود کمک میکنه یهودی میدونه چه تو امریکا زندگی کنه چه تو اکوادور چه کانادا چه ایران ، "عرب" هم مفهوم مشابهی داره ، کسی که نشسته همه فکر و ذکرش عرب های اون ور خلیج هستند تو امارات و قطر و غیره خب عربه دیگه مسلما چیزه دیگه ای نیست .. بعضی ها ممکن است فکر کنند هر کس که پوست و موی تیره داشته باشه به اصطلاح عرب هست که تکلیف این ها هم مشخصه اون ها ساکنین شمال غرب کشور هستند .

البته حمل بر عرب ستیزی نشه ، من خودم را عرب ستیز یا ترک ستیز نمیدانم .. اشاره من به عرب ستیزی ساختگی و مسخره دولت بهار بود که از این ور شروع کردن تو اخبار رادیو تلویزیون عرب عرب کردن ، از اون ور قیمت نفت رو همون جور که عرب ها ی خلیج فارس میخاستند فیکس کردند و از خزانه بانک مرکزی به لبنان و تاجیکستان و ونزوئلا کمک های میلیاردی کردند . (اون دوستانی که به هر غیر خودی میگن عرب ، از نظر اونها تاجیک ها هم حتما عرب هستند)

مطلب بنده هم علمی نبود نظر شخصی بود ، شما هم مختارید نظر شخصی خود رو بیان کنید
    درود
    بنظرم شما مسائل تاریخی و سیاسی رو ترکیب میکنید
    اینجا اگه فقط از دید تاریخی موضوعات رو بررسی کنیم بیشتر به روشن شدن زوایای مختلف هر بحثی میتونیم برسیم

اینکه چه مفهومی رو برای هر گروه انسانی در نظر میگیریم به پارامترهای گوناگونی بستگی داره

مثلا یک نظریه اینه ایا عرب خوزستان نژادن هم با اعراب شبه جزیره خویشاوندی داره یا نه
    اگه داشته باشن بعضی میگن پس در عرب بودنشون شکی نیست و ایرانی محسوب نمیشن
    یک نظریه دیگه میگه ملیت میتونه برای هر کشوری ابعاد و ویژگی های متفاوتی داشته باشه . مثلا کسی که زبان رسمی و اداب و رسوم و بل کل فرهنگ ایرانی داره پس ایرانی هست حتی اگه لباس عربی بپوشه و زبان مادریش هم عربی باشه و یا حتی نژادن هم عرب باشه اما در خاک ایران زندگی کنه و خودش رو تابع قانون و فرهنگ اون سرزمین بدونه .و ممکنه این نوع نگرش برای کشور چین یا مصر صدق نکنه و تفاوت داشته باشه . و همین میتونه برای خصوصیات ظاهری از رنگ پوست گرفته تا چشم و مو ... موضوع پیچیده تر از این حرفاس که شما فرمودید و به این راحتیا نمیشه حکم صادر کرد.

پس اینکه ایرانیان عرب زبان رو چه هویتی بهش میدیم بسته به این داره که با کدوم نظر هم عقیده باشیم . نظرات بسیاری هست و میتونه یکیش یا تلفیقی از اونها باشه
    اتفاقا دوست اهوازی دارم که عرب هست و داییش در جنگ تحمیلی شهید شده و مادرش در اثر بمباران عراق جانباز هست و خودش رو ایرانی میدونه و حاضر نیست با اعراب عراق یا شبیه جزیره به عنوان یک ملت شناحته بشن

قضیه تاجیکها هم مثه مثالی بودکه زدم
    دولت بهار رو ولش کنید هرچی شمارو میخوام بیارم تو وادی تاریخ دوباره برمیگردید سره جای اولتون . با عینک تاریخ در انجمن تاریخ حرف زدن بسیار سزاوار تر است دوست گرامی

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

از خودتون تئوری صادر نکنید که کی ایرانی هست یا نیست ، ماده ۹۷۶ قانون مدنی تنها مرجع تو این زمینه است. کلا عقیده شما تاثیری نداره تو این زمینه (خوشبختانه) . و ضمنا جهت اطلاع در انسان مدرن امروزی نژاد نداریم در واقع همه نژاد انسان هستیم تقسیم بندی انسان ها در گروه های قومیتی هست .
    Last edited by Captain_America; 23-03-2017 at 22:09.

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

تئوری ها از خودم نبود این شما هستید که از تاریخ کوچکترین اطلاعی ندارین . نظره تاریخدانان در رابطه با ملیت ایرانی رو بخونید تا کمی سواد نم کشیدتون احیا بشه
    خوشبختانه اینجا استبداد مکاتب عربی کارایی نداره و بخاطره داشتن عقاید متفاوت نمیشه ازشون جزیه گرفت و اموالشون رو غارت کرد . ینی همونکاری که اعراب 1400 سال پیش و رژیم منحوس عثمانی کرد
    تاریخ تنها مرجع هست ماده های قانونی رو ممکنه یه مشت دراز ریش پشت کوهی نشسته باشن و تصویب کرده باشن پس حرافی اضافه موقوف
    هرطور که باشه عقیده من رو تو این انجمن بیشتر از عقیده های کاربران بیسوادی مثه بعضیا قبول دارن و دلیل سوزش شما هم همینه
    انسان مدرن شما همون انسانی هست که دیگران را نجس و کافر میدونه و از اونا باج میخواد و اسمش رو جزیه میذاره و غارت اموال و زنان دگر اندیش رو مشروع میدونه . این انسان مدرن هست از نظره امثال شما که پیرو مکاتب عقب افتاده ی عربی هستن
    انسانها نژاد های مختلف دارن همونطور که از ظاهر اونها مشخصه . وقتی فرق یه افریقایی سیاه پوست و المانی مو طلایی رو نمیفهمی دیگه ازت چه انتظاری میشه داشت
    همه کشورها مرزبندی دارن تا گروه های انسانی برای اهداف و منافع مشترک تلاش کنن و نمیتونی همه رو با هم قاطی کنی تا سطحه پایین بودن اقوام ترک اسیای میانه و عرب شبهه جزیره رو مخفی کنی . خیلی وقت هست دستت رو شده
    اگه تقسیم بندی نداریم دست از سره یهودی ها و قدس بردارید و مثه ادم کناره همدیگه زندگی کنید . گرچه کسایی مثه تو همزیستی مسالمت امیز بلد نیستن و فقط باس بالا سرشون زور باشه تا مانند انسان رفتار کنند و من این وظیفه خطیر رو در رابطه با شما به عهده گرفتم
    Last edited by Alcatel.; 24-03-2017 at 12:15.

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

تئوری ها از خودم نبود این شما هستید که از تاریخ کوچکترین اطلاعی ندارین . نظره تاریخدانان در رابطه با ملیت ایرانی رو بخونید تا کمی سواد نم کشیدتون احیا بشه
    همونطور که خامنه ای روضه خون میتونه نظر بده بقیه هم میتونن نظر بدن خوشبختانه اینجا استبداد مکاتب عربی کارایی نداره و بخاطره داشتن عقاید متفاوت نمیشه ازشون جزیه گرفت و اموالشون رو غارت کرد . ینی همونکاری که اعراب 1400 سال پیش و رژیم منحوس عثمانی کرد
    تاریخ تنها مرجع هست ماده های قانونی رو ممکنه یه مشت دراز ریش پشت کوهی نشسته باشن و تصویب کرده باشن پس حرافی اضافه موقوف
    هرطور که باشه عقیده من رو تو این انجمن بیشتر از عقیده های کاربران بیسوادی مثه بعضیا قبول دارن و دلیل سوزش شما هم همینه
    انسان مدرن شما همون انسانی هست که دیگران را نجس و کافر میدونه و از اونا باج میخواد و اسمش رو جزیه میذاره و غارت اموال و زنان دگر اندیش رو مشروع میدونه . این انسان مدرن هست از نظره امسال شما که پیرو مکاتب عقب افتاده ی عربی هستن
    انسانها نژاد های مختلف دارن همونطور که از ظاهر اونها مشخصه . وقتی فرق یه افریقایی سیاه پوست و المانی مو طلایی رو نمیفهمی دیگه ازت چه انتظاری میشه داشت
    همه کشورها مرزبندی دارن تا گروه های انسانی برای اهداف و منافع مشترک تلاش کنن و نمیتونی همه رو با هم قاطی کنی تا سطحه پایین بودن اقوام ترک اسیای میانه و عرب شبهه جزیره رو مخفی کنی . خیلی وقت هست دستت رو شده
    اگه تقسیم بندی نداریم دست از سره یهودی ها و قدس بردارید و مثه ادم کناره همدیگه زندگی کنید . گرچه کسایی مثه تو همزیستی مسالمت امیز بلد نیستن و فقط باس بالا سرشون زور باشه تا مانند انسان رفتار کنند و من این وظیفه خطیر رو در رابطه با شما به عهده گرفتم
    همین یک جمله برای فهمیدن عمق سطح فکری شما کافیه ، به قول اون دوستمون استریم شما رفتار کلاسیک یه ترول رو دارید ، بیشتر از این با شما بحث کردن عدم احترام به شخصیت خود و همینطور سایر کاربران این انجمن هست.

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

شخصیت شما مگه قابل احترامه که عدم احترام تلقی کردید؟ من ندیدم در کشوری به یه خائن و منافق احترام بذارن . کسی که عثمانی هارو بر صفوی ها ترجیح میده اونم عثمانی هایی که تا کتف دستشون به خون مردم این سرزمین و مخصوصا اذربایجانی ها آغشتس و در مسیر خدشه دار کردن صورت زیبای تاریخ ایران حرکت میکنه یک خائن مادرزاده
    اگه بحث ژنتیکی میخواید بکنید مدرکی داری بذارید روی میز در رابطه با اون جمله ی افریقایی و المانی اگه نه بشینید یه گوشه از بقیه چیز یاد بگیرید
    وقتی نمیتونید جواب بدید شروع میکنید به برچسب زدن
    و حالا که زیره مطالب زاییدن بعضیا نمیتونن کمر راست کنن با بهانه های بچگانه از بحث فرار میکنن
    شما قبل از این همواره با گذاشتن پست های بی محتوا و بدون بن مایه یا نهایتا کپی پعست کردن از وبلاگ های بی سرو ته به شعور مخاطبین و کاربران انجمن (تخصصی تاریخ) توهین کردین و من همواره با نوشتن مطالب دست اول با رفرنس معتبر امسال بعضی هارو لگد کوب کردم و حالا که سوزششان به حد اعلا رسیده به تهمت زدن رو اوردن
    ما فرزندان راستین ایران زمین همیشه اماده ی لگد کوب کردن افراد بی سواد و پر ادعا و دشمنان این سرزمین هستیم و نخواهیم گذاشت توده ی مردم رو به سمت خرافات و جهل ببرن
    هنوز فرق ملیت و هویت رو نمیفهمی اومدی اظهاره نظره تاریخی میکنی بچه جان
    در مبحث نسل کشی ارامنه به دست عثمانی ها دیدیم شما و اقای استریم چقدر هم عقیده بودید
    احتمالا یه بچه ی نو جوون هستی که خیلی دلش میخواد گنده گویی کنه اما سوادش رو نداره . از اونجای که کاربر فعال بازی های رایانه ای هستی بهتره بری آتاریت رو بازی کنی تا اینکه پا در کفش بزرگترا بذاری کوچولو برو قارچ خور بازی کن جون بگیری غول مرحله ی اخر منتظرت هست بدو خخخخ
    Last edited by Alcatel.; 24-03-2017 at 14:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •