تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: باگ محاسبه حجم تایم رایگان آسیاتک

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض باگ محاسبه حجم تایم رایگان آسیاتک

سلام
    آسیاتک در تشخیص مصرف حجم تایم رایگان از تایم عادی مشکل دارد و اگر بعد از شروع تایم رایگان و قبل از پایان تایم رایگان مودم را خاموش و روشن نکنیم قسمتی از مصرف تایم رایگان را برای تایم عادی منظور می کند و از حجم اصلی کسر می کند.
    من در این باره به سایت 195 شکایت کردم و کارشناس هم فرستادند و این باگ را تایید کرد.
    با این باگ روزانه میلیونها گیگ به ناحق از مشترکان کسر می شود.
    لطفا شما هم شکایت کنید تا این مشکل به طور کامل حل شود و خساراتتان جبران شود.
    برای اینکه شکایتتان مستند باشد این کارها را انجام دهید:
    ۱- ۱۰ دقیقه مانده به پایان تایم رایگان مودمتان را خاموش و روشن کنید.
    ۲- به سایت ۱۵۴۴ بروید و ریز مصرفتان را مشاهده کنید.
    ۳- یک یا چند فایل زیر ۵۰ مگابایت دانلود کنید.(اگر مجموع مصرف بیشتر از ۷۵ مگابایت باشد این روش جواب نمی دهد.)
    ۴- قبل از پایان تایم رایگان وای فای مودم را خاموش کنید و کابل لن را هم از مودم دربیاورید.
    ۵- ۲۰ دقیقه بعد از پایان تایم رایگان مودم را خاموش و روشن کنید(اگر زودتر از ۱۰ دقیقه خاموش و روشن کنید این روش جواب نمی دهد).
    ۶- وای فای را روشن کنید و کابل لن را به مودم وصل کنید.
    ۷- ریز مصرفتان را چک کنید و ببینید که چقدر از مصرفتان را در تایم رایگان حساب کرده و چقدر را در تایم عادی
    سعی کنید از تمامی مراحل اسکرین شات و عکس بگیرید تا شکایتتان کاملا مستند باشد.
    اگر در ریز مصرفتان دقت کنید سایت ۱۵۴۴ را هم نیم بها حساب می کند، حتی در تایم رایگان
    کسانی که سرویسشان تایم رایگان ندارد هم می توانند تست مشابهی برای سایتهایی که در آسیاتک رایگان هستند انجام بدهند تا ببینند سیستم قادر به تشخیص سایتهای رایگان از سایتهای دیگر هست یا نه.
    به احتمال زیاد سرویس دهنده های دیگر هم باگهای مشابهی دارند، می توانید با این روش آنها را هم تست کنید.
    Last edited by 971971; 24-06-2017 at 11:25.

2. 5 کاربر از 971971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

اشغالتر از این اسیاتک پیدا نمیکنید
    اعصابمو خرد کرده ولی مرکز مخابراتی حکمت شعار از هیچ شرکت دیگه نمیشه سرویس گرفت جز مخابرات که اونم مزخرفی بیش نیست ناچارا باید اسیاتر تحمل کنیم

4. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام
    آسیاتک در تشخیص مصرف حجم تایم رایگان از تایم عادی مشکل دارد و اگر بعد از شروع تایم رایگان و قبل از پایان تایم رایگان مودم را خاموش و روشن نکنیم قسمتی از مصرف تایم رایگان را برای تایم عادی منظور می کند و از حجم اصلی کسر می کند.
    من در این باره به سایت 195 شکایت کردم و کارشناس هم فرستادند و این باگ را تایید کرد.
    با این باگ روزانه میلیونها گیگ به ناحق از مشترکان کسر می شود.
    لطفا شما هم شکایت کنید تا این مشکل به طور کامل حل شود و خساراتتان جبران شود.
    برای اینکه شکایتتان مستند باشد این کارها را انجام دهید:
    ۱- ۱۰ دقیقه مانده به پایان تایم رایگان مودمتان را خاموش و روشن کنید.
    ۲- به سایت ۱۵۴۴ بروید و ریز مصرفتان را مشاهده کنید.
    ۳- یک یا چند فایل حدود ۵۰ مگابایت دانلود کنید.
    ۴- قبل از پایان تایم رایگان وای فای مودم را خاموش کنید و کابل لن را هم از مودم دربیاورید.
    ۵- ۲۰ دقیقه بعد از پایان تایم رایگان مودم را خاموش و روشن کنید.
    ۶- وای فای را روشن کنید و کابل لن را به مودم وصل کنید.
    ۷- ریز مصرفتان را چک کنید و ببینید که چقدر از مصرفتان را در تایم رایگان حساب کرده و چقدر را در تایم عادی
    سعی کنید از تمامی مراحل اسکرین شات و عکس بگیرید تا شکایتتان کاملا مستند باشد.
    اگر در ریز مصرفتان دقت کنید سایت ۱۵۴۴ را هم نیم بها حساب می کند، حتی در تایم رایگان
    کسانی که سرویسشان تایم رایگان ندارد هم می توانند تست مشابهی برای سایتهایی که در آسیاتک رایگان هستند انجام بدهند تا ببینند سیستم قادر به تشخیص سایتهای رایگان از سایتهای دیگر هست یا نه.
    به احتمال زیاد سرویس دهنده های دیگر هم باگهای مشابهی دارند، می توانید با این روش آنها را هم تست کنید.

دقیقا مشابه همین مشکل رو پارس آنلاین داشت که فکر میکنم الان برطرف شده. ( صد در صد اطمینان ندارم ولی برای من تا این لحظه دوباره این مشکل پیش نیومده) . همچنین مقداری که اشتباه شده بود رو بهم برگشت دادن .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی عجیبه که دو تا آی اس پی هر دوشون یه مشکل رو پیدا کنن .

احتمال میدم برنامه نویس هر دو تا آی اس پی یه نفر بوده

6. این کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اینها باگ نیست بلکه از عمد دارن دزدی میکنن...

8. این کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بعد از دو بار آمدن کارشناس، اعلام کردند که اگر حجم استفاده شده کمتر از 75 مگابایت باشد جزء ساعات عادی محاسبه می شود، در حالیکه در قراردادشان به چنین موردی اشاره نشده بود. همچنین اعلام کردند سایتهای نیم بهای داخلی که سایت 1544 را هم شامل می شود، چه در تایم رایگان چه در تایم عادی نیم بها محاسبه می شوند.
    Last edited by 971971; 24-06-2017 at 11:27.

10. این کاربر از 971971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام من هم آسیاتک دارم و از تایم رایگان خیلی استفاده می کنم امروز 2 بار با شرکت تماس گرفتم بار اول گفتند که همچین چیزی امکان نداره و اگر کارشناسای 195 تایید میکردند با شرکت برخورد می شد!! بار دوم هم اون بحث 75 مگابایت رو پرسیدم و باز هم انکار کردن و گفتن همچین قانونی نداریم!! و گفتند اگه کسی چنین مشکلی داره باید خودش زنگ بزنه و درخواست پیگیری بده

12. این کاربر از ali dmr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام من هم آسیاتک دارم و از تایم رایگان خیلی استفاده می کنم امروز 2 بار با شرکت تماس گرفتم بار اول گفتند که همچین چیزی امکان نداره و اگر کارشناسای 195 تایید میکردند با شرکت برخورد می شد!! بار دوم هم اون بحث 75 مگابایت رو پرسیدم و باز هم انکار کردن و گفتن همچین قانونی نداریم!! و گفتند اگه کسی چنین مشکلی داره باید خودش زنگ بزنه و درخواست پیگیری بده
    پشتیبانی به جز انکار و انداختن تقصیر به گردن کاربر کار دیگری ندارد، شما خودتان تست کنید، اگر این مشکل در سرویس شما هم بود از طریق سایت 195 اقدام کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

با سلام
    اینها اگر میخواستند درستش کنند تا حالا کرده بودند. من حدودا 4 سال پیش که آسیاتک داشتم این مشکل بود که جمعش کردم. همیشه هم با توجه به اینکه فقط مودم رو به صورت بریج وصل کرده بودم و فقط یک دستگاه وصل بود، مصرف عادی هم کنتور اضافه می انداخت.

Sent from my E2333 using Tapatalk

15. این کاربر از mrm2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •