تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: کمپین اعتراض به لغو غیر قانونی قرارداد اینترنت نامحدود از طرف شرکت مخابرات

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

واقعا من موندم چه جوری رو این سرعت ۲۵۶ یا ۵۱۲ کیلو بیت موندین
    دارین وقت و زندگیتون رو هدر میدین آخه این سرعت جی هست که حالا نامحدود باشه!
    میشه فیلم دید؟
    بازی کرد؟
    ریموت کرد؟
    واقعا هیچ کار نمیشه کرد
    حتی اگه واسه دانلود هم بخواین
    الان با سرویسهایی که ایرانسل و همراه اول دارند تو یه شب انداره یک ماه این سرعت میتونین دانلودت،ن رو انجام بدین

2. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

میشه فیلم دید؟
    بازی کرد؟
    ریموت کرد؟
    واقعا هیچ کار نمیشه کرد
    الان با سرویسهایی که ایرانسل و همراه اول دارند تو یه شب انداره یک ماه این سرعت میتونین دانلودت،ن رو انجام بدین
    منم به دوستامون همینو میگم ،این سرعت ارزش موندن و حرص خوردن ،الان سه تا اپراتور داریم بلخره توی هر منطقه یکی دوتاش خوب آنتن میده ،هر سه هم بسته های مختلف و شبانه داره ، یک بسته شبانه بگیرید راحت دانلود کنید ،من که یوقتا رایتل میگیرم گاهی هم همراه اول با ۱۰ تومن که پول ی ساندویچ و نوشابه است ،کلی دانلود میکنم.منطقه ما همراه اول حداقل سرعتش ۵۰۰ کیلوبایت روی تریجی و فورجی هم بین ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوبایت . به شماها هم پیشنهاد میکنم خودتونو به خاطر ۶۰ کیلوبایت محدود نکنید .

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

میشه فیلم دید؟
    بازی کرد؟
    ریموت کرد؟
    واقعا هیچ کار نمیشه کرد
    منم به دوستامون همینو میگم ،این سرعت ارزش موندن و حرص خوردن نداره ،الان سه تا اپراتور داریم بلخره توی هر منطقه یکی دوتاش خوب آنتن میده ،هر سه هم بسته های مختلف و شبانه داره ، یک بسته شبانه بگیرید راحت دانلود کنید ،من که یوقتا رایتل میگیرم گاهی هم همراه اول با ۱۰ تومن که پول ی ساندویچ و نوشابه است ،کلی دانلود میکنم.منطقه ما همراه اول حداقل سرعتش ۵۰۰ کیلوبایت روی تریجی و فورجی هم بین ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوبایت . به شماها هم پیشنهاد میکنم خودتونو به خاطر ۶۰ کیلوبایت محدود نکنید .

5. 2 کاربر از bardia-vr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

میشه فیلم دید؟
    بازی کرد؟
    ریموت کرد؟
    واقعا هیچ کار نمیشه کرد
    حقیقتش این سرویس فقط بدرد دانلود می خوره همین .یعنی بنده به شخصه ماهی 40 تا 60 گیگ فقط دانلود فایل انجام می دادم . وبگردی و ... هم بماند. یعنی مصرف کلی چیزی بین 60 تا 80 گیگ در ماه بود. خوب این یعنی قیمتی بین تقریبا 250 تا 350 تومان ( تقریبی) برای هر گیگابایت دانلود. حالا من با کدوم سرویس می تونم به چنین قیمتی برسم ؟! ( متاسفانه آَشنایی با سرویس های ایرانسل و همراه اول ندارم )

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

حقیقتش این سرویس فقط بدرد دانلود می خوره همین .یعنی بنده به شخصه ماهی 40 تا 60 گیگ فقط دانلود فایل انجام می دادم . وبگردی و ... هم بماند. یعنی مصرف کلی چیزی بین 60 تا 80 گیگ در ماه بود. خوب این یعنی قیمتی بین تقریبا 250 تا 350 تومان ( تقریبی) برای هر گیگابایت دانلود. حالا من با کدوم سرویس می تونم به چنین قیمتی برسم ؟! ( متاسفانه آَشنایی با سرویس های ایرانسل و همراه اول ندارم )
    ایرانسل شبانه
    ۳ ساعت تا سقف ۶۰ گیگ ۲ هزار تومن ناقابل
    خودت تقسیم کن قیمت گیگش در میاد

همراه اول یک ماه نامحدود شبانه از ۱ شب تا ۱۱ صبح
    ماهی ۲۹ تومن
    یا شبی ۲۵۰۰

سرعت هم باید تست کنی ببینی چقدر میگیری چون باز هستن و هر جا یه سرعتی داره

8. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

بحث قیمت به کنار،بحث زمان چی،شما برای دانلود یک فیلم یک گیگ با سرعت ۶۰ کیلوبایت مخابرات، ده ساعت صبر کنی تازه نت هم تعطیل کنی و یک ضرب دانلود کنه ،اما تصور کن سرعت ۱۰۰۰ کیلوبایت یا یک مگابایت در ثانیه ، یعنی تقریبا ۱۰۰۰ ثانیه یعنی چیزی حدود ۱۶ دقیقه فیلم شما دانلود شده و میتونی راحت ببینی و لذت ببری ،تازه ممکنه سرعت بالاتر هم باشه . اگر منطقه مخابراتیت جواب میده خب برو های وب یا هرشرکتی که شبانه داره ولی مخابرات نمون که داری لذت نت پرسرعت رو از خودت میگیری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ایرانسل شبانه

ماهی ۲۹ تومن
    یا شبی ۲۵۰۰

دوست عزیز، اینترنت همراه فقط بدرد وبگردی و بازی میخوره!
    من از همشون استفاده کردم (ایرانسل، همراه اول، رایتل)
    فقط رایتل با دانلود حجم بالا کارنداره که اونم نمیصرفه.

وقتی صحبت از دانلود میشه، شما به 60 تا 100 گیگ درماه فکر کن.
    وگرنه مصرف 20- 30 گیگ اصلا جای بحث نداره و حق با شماست.

اما برای برای مثلا ماهی 100 گیگ دانلود هیچ نوع اینترنتی مثل سرویسهای نامحدود بصرفه نبود
    که متاسفانه اینم اینجوری کردن!!!

من که از دیروز تا الان تمام سرویسهای شرکتهایی که در منطقه ما جواب میدن را بررسی کردم.

باتوجه به محدوده ما که هر شرکتی نیست، و مصرف ماهیانه من، حداقل باید 4 برابر این سرویس 512 پرداخت کنم.

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

منم به دوستامون همینو میگم ،این سرعت ارزش موندن و حرص خوردن نداره ،الان سه تا اپراتور داریم بلخره توی هر منطقه یکی دوتاش خوب آنتن میده ،هر سه هم بسته های مختلف و شبانه داره ، یک بسته شبانه بگیرید راحت دانلود کنید ،من که یوقتا رایتل میگیرم گاهی هم همراه اول با ۱۰ تومن که پول ی ساندویچ و نوشابه است ،کلی دانلود میکنم.منطقه ما همراه اول حداقل سرعتش ۵۰۰ کیلوبایت روی تریجی و فورجی هم بین ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوبایت . به شماها هم پیشنهاد میکنم خودتونو به خاطر ۶۰ کیلوبایت محدود نکنید .

بدبختی حوصله گیگ خریدن و اینا رو ندارم ....هرچند از نامحدود شاتل خسته شدم و مخصوصا از سیستم مسخره مصرف منصفانه و های وب رفتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان من امروز در سامانه 195 شکایت خودمو ثبت کردم

من خاطرم نیست توی قرارداد مخابرات از مصرف منصفانه چیزی ذکر شده باشه. کسی متن قرارداد رو داره؟

اگر چیزی در این مورد عنوان شده باشه عملا شکایت بی فایده هست
    دوست من، امروز تمام وقت اداری بنده درگیر این موضوع بودم.

اگر قراردادتون برای قبل از سال 1395 باشه، هیچ صحبتی از حجم یا اجازه تغییر در قرار داد وجود نداره.

فقط ذکر شده که در هرزمان با تصیمیم اداره مرکزی مخابرات، میتونن با اطلاع قبلی به مشترک، سرویس را سر سال (سال تمدید قرارداد شما) تمدید نکنن.
    البته این موضوع به شرطیه که دیگه قصد ارائه اون سرویس را به هیچکس نداشته باشن.

نه اینکه بدون اطلاع قبلی بخوان نوع سرویس ذکر شده در قرارداد را تغییر بدن.

13. 2 کاربر از twhhhco بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ایرانسل شبانه

ماهی ۲۹ تومن
    یا شبی ۲۵۰۰

خوب دوست عزیز دانلود های ما روزانست اینطور نیست که کل دانلود های 1 ماه رو جمع کنیم و تو یه شب با 2000 تومن 60 گیگ دانلود کنیم.
    اگر بخوایم دانلود هر روز رو بذاریم اخر شب با بسته ایرانسل دانلود کنیم اولا باید هر شب حداقل تا ساعت 2 شب بیدار بمونیم و بیخوابی بکشیم ثانیا شبی 2000 تومن بسته بخریم که ضربدر 30 میشه ماهی 60000 تومن که فقط هزینه دانلود هاست نه وبگردی
    علاوه بر این باید برای دسترسی به اینترنت در بقیه ساعات روز و وبگردی معمولی روزانه هم باید یه سرویس adsl حجمی خریده بشه که اونم با قیمتای فعلی ماهی 30-40 تومن در میاد
    پس هزینه اینترنت میشه 40 روزانه + 60 شبانه = ماهی 100 هزار تومن که مبلغ کمی نیست
    ولی الان با نامحدود مخابرات ماهی 22 تومن میدیم هم وبگردیمونو می کنیم که با این سرعت جواب میده و هم شب تا صبح دانلوهامون انجام میشه که سر جمع میشه ماهی 70-80 گیگ
    من به شخصه اهل بازی انلاین و ویدیو انلاین دیدن هم نیستم پس 512 برای وبگردی معمولی نسبتا مطلوب هست و بیشتر نیاز نیست و برای کاربرانی مثل من این سرویس به صرفه هست.
    سرعت بالا خیلی خوبه ولی وقتی قیمت بالا و حجم شدیدا محدود هست و حتی از اون 512 نامحدود هم کمتر می تونی مصرف کنی به چه درد میخوره؟ به غیر از اینها محل ما فیبر نوریه و متاسفانه جز از مخابرات نمیشه از جایی adsl گرفت.
    Last edited by Golbarg01; 11-06-2017 at 02:16.

15. 2 کاربر از Golbarg01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •