تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 57 از 57

نام تاپيک: ظرفشویی بوش !!!! sms 88n86

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ولی مثل اینکه بعضی از مدل های " کیسه دار " هم هست که " کمپرسور " هم هستند
    شرکتهای مختلف از واژه ی کمپرسور استفاده های مختلف کردند. مثلا در LG فناوری کمپرسور برای فشرده سازی گرد و خاک جمع آوری شده جاروبرقی های بدون کیسه استفاده میشه.
    مثلا لینک زیر را ببین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در بوش، فناوری Long-Life Compressor برای جاروبرقی های با کیسه استفاده شده که به گفته ی خودشان باعث دوام بالاتر موتور و مصرف کمتر انرژی میشه
    لینک زیر را ببین
    Long-Life Compressor® Motor for extra-long durability and low energy consumption

پس باید ببینی که منظور سازنده از این واژه چی بوده.

2. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

شرکتهای مختلف از واژه ی کمپرسور استفاده های مختلف کردند. مثلا در LG فناوری کمپرسور برای فشرده سازی گرد و خاک جمع آوری شده جاروبرقی های بدون کیسه استفاده میشه.
    مثلا لینک زیر را ببین:

در بوش، فناوری Long-Life Compressor برای جاروبرقی های با کیسه استفاده شده که به گفته ی خودشان باعث دوام بالاتر موتور و مصرف کمتر انرژی میشه
    لینک زیر را ببین
    Long-Life Compressor® Motor for extra-long durability and low energy consumption

پس باید ببینی که منظور سازنده از این واژه چی بوده.
    بله همینطوره . مثل اینکه هر کدومشون تعریف متفاوتی برای " کمپرسور " دارن و این نکته باعث سوءتفاهم و سردرگمی خریدار میشه .

معیار من برای خرید جاروبرقی ( علاوه بر نکاتی که در پست قبل نوشتم ) ، یک دستگاه کم مصرف ( برق ) هم هست .
    اینطور که قبلا شنیده بودم ، گویا مدل های کمپرسور ( علاوه بر فشرده کردن گرد و خاک ) از نظر میزان مصرف برق هم " کم مصرف " هستن .

حالا باید دید که جاروهای " کمپرسور " بوش در عمل هم شامل این مورد میشن یا نه و فقط گردوخاک رو فشره میکنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    از خوندن تجربیات بد دوستان خیلی متاسف شدم و تصمیم گرفتم تا اطلاعات خودم رو با شما به اشتراک بذارم شاید که باعث بشه افراد کمتری مورد سواستفاده قراربگیرند.
    من چون مشغول تهیه جهیزیه هستم برای خرید یکسری از لوازم برقی مثل لباسشویی و ظرفشویی و ... سراغ محصولات بوش رفتیم.
    ما که اولش کلا نمیدونستیم بوش اصل و تقلبی داریم و یک همچین داستانای عجیب و غریبی که حالا براتون مفصل توضیح میدم وجود داره و فکر میکنم از همه بدشانسیهایی که بالارفتن قیمت دلار سر ما آورده تنها شانسمون همین تشخیص نمایندگیها و اجناس اصل و تقلبی بوش بود چونکه بمحض افزایش قیمت خیلی خنده داره تمام نمایندگیهای سیهاوی که اصلا نمایندگی بوش نیستن سریع قیمتهاشونو کلی بردن بالا درحالیکه اونایی که نمایندگیهای رسمی بوش هستند و اسمشون توی سایت بوش هست قیمتشون پایینتر بود که باعث شد ما بیشتر حساس بشیم که چرا دو نوع قیمت برای یک کالا وجود داره که به نتایج زیر رسیدیم:
    شروع داستان ما از اینجا بود که برای شروع خرید گفتیم بریم یکی از نمایندگیهای بوش و قیمت این کالاها رو دربیاریم که از قضا یکی از نمایندگیهای مربوط به سیهاوی بود، ما هم که تا اون موقع اصلا نمیدونستیم سیهاوی کیه مهستان و کاراگستر و بقیه کین رفتیم و قیمت گرفتیم و این دقیقا میشه دو روز بعد از اینکه دلار یهو رسید به ۶ هزار تومن و کلی هم فروشنده ها گفتن که زود بخرید وگرنه تا چند روز دیگه میره بالاتر که همینم شد. بعد که با نامزدم مشورت کردیم گفت که برادرش که بواسطه کارش با اینجور چیزا سروکار داره میگه که بوش توی ایران تولید میشه و کلا تقلبیه و این گوشزد باعث شد که ما یه مقدار روی این موضوع که ممکنه بوش تقلبی هم وجود داشته باشه حساستر بشیم و مرتب از مغازه دارها هم پرس و جو میکردیم. من برای خرید تمام خیابان شریعتی رو دونه به دونه مغازه های لوازم خونگی رو رفتم و دیدم و قیمت کردم و از گارانتی پرسیدم و نتیجه نهایی این شد که با شما هم به اشتراک میذارم.
    اولا که سیهاوی علی رغم اینکه تعداد مغازه هایی که تحت این عنوان میفروشن خیلی از بقیه بیشتره (تا جاییکه ما اوایل جستجو فکر میکردیم مگه بوش غیر از سیهاوی نمایندگی دیگه ای هم داره!) اما اصلا سیهاوی نمایندگی اصلی بوش نیست و شما میتونید برای اطمینان از حرف من به سایت خود بوش bosch-home.com مراجعه کنید و بعد از انتخاب ایران در بین کشورها توی قسمت نمایندگی اسم تمامی نمایندگیهاشو ببینید که اصلا سیهاوی جزوش نیست و ظاهرا اون سیهاویها همون بوشهایی هستند که توی ایران و چین تولید میشن و خیلی جالبه که من خودم توی یکی از نمایندگیهای سیهاوی اجناسی رو دیدم با شماره سریهایی که اصلا توی سایت بوش چنین شماره هایی وجود نداشت چون من خودم سایت بوش رو زیر و رو کرده بودم و از مشخصات مدلهایی که مدنظرم بود پرینت همراهم داشتم و وقتی اینو به فروشنده میگفتم یه دلیل بیخودی سرهم میکرد. خلاصه اینکه من محصولاتمو از نمایندگیهای مهستان و کاراگستر خریدم که هردوشون هم توی سایت بوش وجود دارند و ضمانتشون هردو تحت عنوان (بوش سرویس) هست درحالیکه سیهماوی ضمانتش به اسم (سیهاوی) هست که یعنی خود آقای سیهاوی ضمانت کرده و نه شرکت بوش درحالیکه بقیه نمایندگیها همگی ضمانت یکسان بوش سرویس را دارند نه اینکه هرکی به اسم خودش ضمانت کنه.
    خلاصه اینکه خیلی حواستون رو جمع کنید که گول فروشنده ها رو نخورید چون واقعا آدمو گمراه میکنن حتی توی نمایندگیهای اصلی هم درمورد مشخصات دستگاهها توصیه میکنم بجای اعتماد به حرف فروشنده خودتون برید توی سایت بوش قسمت ایران و همه محصولات رو با مشخصات کامل ببینید بعدش برید اونی که انتخاب کردید رو بخرید.
    در ضمن بطور کلی سه سری مغازه برای فروش بوش وجود داره: ۱- سیهاوی (که میشه همون بوشهای تقلبی با ضمانت سیهاوی) ۲- نمایندگیهای رسمی بوش مثل مهستان و کاراگستر و چندتای دیگه که همگی اسم و آدرسشون توی سایت بوش موجوده (که یعنی بوش اصل با ضمانت بوش سرویس) ۳- مغازه های شخصی که اغلب از خود نمایندگیهای بوش خرید کردن و همونو به شما میفروشن که ممکنه گارانتیشون همون بوش سرویس هم باشه و یا نباشه
    Last edited by philofan; 22-04-2018 at 11:02.

5. این کاربر از philofan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز

از خوندن تجربیات بد دوستان خیلی متاسف شدم و تصمیم گرفتم تا اطلاعات خودم رو با شما به اشتراک بذارم شاید که باعث بشه افراد کمتری مورد سواستفاده قراربگیرند.

من چون مشغول تهیه جهیزیه هستم برای خرید یکسری از لوازم برقی مثل لباسشویی و ظرفشویی و ... سراغ محصولات بوش رفتیم.

ما که اولش کلا نمیدونستیم بوش اصل و تقلبی داریم و یک همچین داستانای عجیب و غریبی که حالا براتون مفصل توضیح میدم وجود داره و فکر میکنم از همه بدشانسیهایی که بالارفتن قیمت دلار سر ما آورده تنها شانسمون همین تشخیص نمایندگیها و اجناس اصل و تقلبی بوش بود چونکه بمحض افزایش قیمت خیلی خنده داره تمام نمایندگیهای سیهاوی که اصلا نمایندگی بوش نیستن سریع قیمتهاشونو کلی بردن بالا درحالیکه اونایی که نمایندگیهای رسمی بوش هستند و اسمشون توی سایت بوش هست قیمتشون پایینتر بود که باعث شد ما بیشتر حساس بشیم که چرا دو نوع قیمت برای یک کالا وجود داره که به نتایج زیر رسیدیم:

شروع داستان ما از اینجا بود که برای شروع خرید گفتیم بریم یکی از نمایندگیهای بوش و قیمت این کالاها رو دربیاریم که از قضا یکی از نمایندگیهای مربوط به سیهاوی بود، ما هم که تا اون موقع اصلا نمیدونستیم سیهاوی کیه مهستان و کاراگستر و بقیه کین رفتیم و قیمت گرفتیم و این دقیقا میشه دو روز بعد از اینکه دلار یهو رسید به ۶ هزار تومن و کلی هم فروشنده ها گفتن که زود بخرید وگرنه تا چند روز دیگه میره بالاتر که همینم شد. بعد که با نامزدم مشورت کردیم گفت که برادرش که بواسطه کارش با اینجور چیزا سروکار داره میگه که بوش توی ایران (اشتهارد) تولید میشه و کلا تقلبیه و این گوشزد باعث شد که ما یه مقدار روی این موضوع که ممکنه بوش تقلبی هم وجود داشته باشه حساستر بشیم و مرتب از مغازه دارها هم پرس و جو میکردیم. من برای خرید تمام خیابان شریعتی رو دونه به دونه مغازه های لوازم خونگی رو رفتم و دیدم و قیمت کردم و از گارانتی پرسیدم و نتیجه نهایی این شد که با شما هم به اشتراک میذارم.

اولا که سیهاوی علی رغم اینکه تعداد مغازه هایی که تحت این عنوان میفروشن خیلی از بقیه بیشتره (تا جاییکه ما اوایل جستجو فکر میکردیم مگه بوش غیر از سیهاوی نمایندگی دیگه ای هم داره!) اما اصلا سیهاوی نمایندگی اصلی بوش نیست و شما میتونید برای اطمینان از حرف من به سایت خود بوش bosch-home.com
    مراجعه کنید و بعد از انتخاب ایران در بین کشورها توی قسمت نمایندگی اسم و آدرس تمامی نمایندگیهاشو ببینید که اصلا سیهاوی جزوش نیست و ظاهرا اون سیهاویها همون بوشهایی هستند که توی ایران و چین تولید میشن و خیلی جالبه که من خودم توی یکی از نمایندگیهای سیهاوی اجناسی رو دیدم با شماره سریهایی که اصلا توی سایت بوش چنین شماره هایی وجود نداشت چون من خودم سایت بوش رو زیر و رو کرده بودم و از مشخصات مدلهایی که مدنظرم بود پرینت همراهم داشتم و وقتی اینو به فروشنده میگفتم یه دلیل بیخودی سرهم میکرد. خلاصه اینکه من محصولاتمو از نمایندگیهای مهستان و کاراگستر خریدم که هردوشون هم توی سایت بوش وجود دارند و ضمانتشون هردو تحت عنوان (بوش سرویس) هست درحالیکه سیهماوی ضمانتش به اسم (سیهاوی) هست که یعنی خود آقای سیهاوی ضمانت کرده و نه شرکت بوش درحالیکه بقیه نمایندگیها همگی ضمانت یکسان بوش سرویس را دارند نه اینکه هرکی به اسم خودش ضمانت کنه.

خلاصه اینکه خیلی حواستون رو جمع کنید که گول فروشنده ها رو نخورید چون واقعا آدمو گمراه میکنن حتی توی نمایندگیهای اصلی هم درمورد مشخصات دستگاهها توصیه میکنم بجای اعتماد به حرف فروشنده خودتون برید توی سایت بوش قسمت ایران و همه محصولات رو با مشخصات کامل ببینید بعدش برید اونی که انتخاب کردید رو بخرید.

در ضمن بطور کلی سه سری مغازه برای فروش بوش وجود داره: ۱- سیهاوی (که میشه همون بوشهای تقلبی با ضمانت سیهاوی) ۲- نمایندگیهای رسمی بوش مثل مهستان و کاراگستر و چندتای دیگه که همگی اسم و آدرسشون توی سایت بوش موجوده (که یعنی بوش اصل با ضمانت بوش سرویس) ۳- مغازه های شخصی که اغلب از خود نمایندگیهای بوش خرید کردن و همونو به شما میفروشن که ممکنه گارانتیشون همون بوش سرویس هم باشه و یا نباشه

7. این کاربر از philofan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام
    ماشین ظرفشویی ال جی اب تخلیه نمیکنه علتش چی هست?

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام ماشین ظرفشویی ال جی اب تخلیه نمیکنه علتش چی هست?

سلام
    مشکل حل شد ؟
    بیشتر از پمپِ تخلیه هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام.منم همین هفته که بانه بودم دقیقا با این مدل و قیمت مناسب به نسبت بوش بودنش برخوردم (sms88n86). من سفارش دادم که ارسال کنن، ولی امکان کنسل کردنش هست. خواستم بدونم آیا واقعا این مدل تقلبی هستش و من نخرم؟ آیا شما استفاده کردین ازش؟ممنون میشم تا دیر نشده راهنماییم کنید.
    Last edited by نیلوفر 90; 25-07-2018 at 20:57.

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •