تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 57

نام تاپيک: ظرفشویی بوش !!!! sms 88n86

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خیر؛جنسی که روش IR زده روش هک شده ساخت المان؛
    یعضی ظرف شویی ها و لباسشویی هاش یا ساخت المان هست،یا اسپانیا،یا ترکیه؛
    سری های سفارش ایران همگی ساخت المان هستند؛ اگر میبینید نماینده سهاوی میگه محصولات IR مونتاژ ترکیه هست،بدونین برای فروش محصولاتش داره دروغ میگه!

بوش ساخت هرجا باشه مینویسه
    لوارم کوچکش.اسلونی.هست؛اتو ها اسپانیا؛ یخچال فریز کره یا اسپانیا
    جاروبرقی ها المان یا چین و .....

خلاصه گول چرب زبانی ها رو نخورین؛سری IR ساخت المان هست؛
    در مورد لباس شویی، شما سایت کاراگستر را بری، میبینی که خیلی از مدلهایی که داره عرضه میکنه را زده مونتاژ ترکیه.
    چند مدل محدود هم زده مونتاژ آلمان.

در مورد ظرفشویی هم تعداد زیادی ساخت آلمان داره و تعدادی هم ترکیه.

پس اینکه شما میگی همگی ساخت آلمان هستند اشتباهه. هر دو مدلش در ایران عرضه شده.

من چون دنبال لباس شویی 7 کیلویی بودم این اطلاعات راگرفتم. کالاهایی که کاراگستر ارائه میکنه و IR داره، همگی مونتاژ ترکیه هستند.
    سیهاوی مدلهای GB داره که در سایت انگلستان بوش نمونه هایش را میتوانی ببینی که معلوم میشه مخصوص بازار آنجا بوده و سر از ایران درآورده.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

در مورد لباس شویی، شما سایت کاراگستر را بری، میبینی که خیلی از مدلهایی که داره عرضه میکنه را زده مونتاژ ترکیه.
    چند مدل محدود هم زده مونتاژ آلمان.

در مورد ظرفشویی هم تعداد زیادی ساخت آلمان داره و تعدادی هم ترکیه.

پس اینکه شما میگی همگی ساخت آلمان هستند اشتباهه. هر دو مدلش در ایران عرضه شده.

من چون دنبال لباس شویی 7 کیلویی بودم این اطلاعات راگرفتم. کالاهایی که کاراگستر ارائه میکنه و IR داره، همگی مونتاژ ترکیه هستند.
    سیهاوی مدلهای GB داره که در سایت انگلستان بوش نمونه هایش را میتوانی ببینی که معلوم میشه مخصوص بازار آنجا بوده و سر از ایران درآورده.
    عزیز جان متوجه نشدی؛من میگم سری که IR هست قرار نیست حتما کشور دیگه جز المان باشه؛اگه منظورم رو بد گفتم اصلاح میکنم!سری های IR منتاژ المان هم هستند
    اینی که شما میگین کالاهایی که کاراگستر میده و IR دارند همگی منتاژ ترکیه هستند هم اشتباه هست(بولد شده)
    من ظرفشویی sms69m08ir رو از کاراگستر خریدم که روش هک شده المان
    اینم سایت بوش که تایید میکنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس قرارنیست چیزی که به شفارش ایرانه و IR داره غیر المان باشه
    در این مثال و لباسشویی که بنده از کارا خریدم همگی IR و ساخت المانن!
    Last edited by M.R.S.; 29-03-2017 at 23:19.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

عزیز جان متوجه نشدی؛من میگم سری که IR هست قرار نیست حتما کشور دیگه جز المان باشه؛اگه منظورم رو بد گفتم اصلاح میکنم!سری های IR منتاژ المان هم هستند
    اینی که شما میگین کالاهایی که کاراگستر میده و IR دارند همگی منتاژ ترکیه هستند هم اشتباه هست(بولد شده)
    من ظرفشویی sms69m08ir رو از کاراگستر خریدم که روش هک شده المان
    اینم سایت بوش که تایید میکنه

پس قرارنیست چیزی که به شفارش ایرانه و IR داره غیر المان باشه
    در این مثال و لباسشویی که بنده از کارا خریدم همگی IR و ساخت المانن!
    هر دو داریم یک حرف رو میزنیم.

از آن قسمت هم منظور من این بود که لباس شویی 7 کیلویی که با گارانتی کاراگستر ارائه میشه و IR داره، همگی مونتاژ ترکیه هستند. یعنی همان کالای خاص مدنظرم بود و نه همه ی کالاها.

نتیجه اینکه لزوما IR به معنای مونتاژ کشور خاص نیست و ممکن است در ترکیه، آلمان، لهستان و ... مونتاژ شده باشد.

کدام مدل لباسشویی را شما خریدید؟

4. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

هر دو داریم یک حرف رو میزنیم.

از آن قسمت هم منظور من این بود که لباس شویی 7 کیلویی که با گارانتی کاراگستر ارائه میشه و IR داره، همگی مونتاژ ترکیه هستند. یعنی همان کالای خاص مدنظرم بود و نه همه ی کالاها.

نتیجه اینکه لزوما IR به معنای مونتاژ کشور خاص نیست و ممکن است در ترکیه، آلمان، لهستان و ... مونتاژ شده باشد.

کدام مدل لباسشویی را شما خریدید؟
    من waw3266xIR گرفتم؛۹ کیلویی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دروغ گفته!سهاوی الان اسمش تو سایت بوش هم نیست!
    نمایندگی هایی که اسمشون هست،مهستان،کاسپین کاراگستر و سناپویان هست
    بوش اصلا کارخانه در ایران نداره اما بعضی لوازم خانگی بزرگش که این ۴ ضرکت میفروشن بسفارش ایران هست؛مثل لباسشویی و طرفشویی یا بعضی توکاراش،روش IR زده اما ساخت المانه؛دفترچه فارسی داره،بعضی منوی فارسی هم زدن جدیدا(توکاراش)

سهاوی حتی بعضی کاراش منوی انگلیسیم نداره!یکمیم گرون تر میده؛
    سایت بوش رو چک کنین،به حرف دروغگو ها هم اعتماد نکنین

کارا اومد نصب کرد و تاحالا کارم با گارانتی نیافتاده بدونم چطوره
    در مورد شرکت بوش، اینطور که من فهمیدم، سیهاوی نمایندگی قدیمی ش بوده که بعلت واردات جنس قاچاق از نمایندگی کنار گذاشته شده. همین الان هم ببینید، لباس شویی و ظرفشویی هایی که عرضه میشه با گارانتی سیهاوی، نوشته هایش آلمانی هستند و بنظرم آلمان نمیاد جنسی با زبان آلمانی را در کشور ایران عرضه کند.
    بعد از اینکه نمایندگی از سیهاوی گرفته شد، همان شرکت هایی که شما میگویی نمایندگی رسمی بوش شدند. که در سایت رسمی بوش هم اعلام شده است
    اما نکته اینجاست که اکثر تولیداتی که تحت این گارانتی عرضه میشود مونتاژ ترکیه و برخی دیگر از کشورها و به سفارش ایران است که در این موارد اگر به سریال دستگاه دقت کنید کلمه IR را دارند.

مسلما جنسی که سیهاوی عرضه میکنه بعلت اینکه وارداتش از سایر کشورهاست و نه ترکیه، گرانتر هم در میاد.

در مورد کیفیت مونتاژ ترکیه هم فکر میکنم با توجه به اینکه به سفارش ایران است و ...، نسبت به آنچه برای کشورهای اروپایی و امریکایی عرضه میشود، کیفیت کمتر دارند.
    من خیلی گیج شدم . چند وقت پیش ، ( دقیقا یادم نیست چه زمانی بود ) یک نمایشگاه در مصلی بود که یک غرفه هم اختصاص داشت به لوازم بوش . یک کاتالوگ ازشون گرفتم تا زمانی که قصد خرید داشتم باهاشون تماس بگیرم . روی کاتالوگ هم نوشته شرکت بازرگانی سیهاوی نمایندگی رسمی لوازم خانگی بوش در ایران با 36 ماه ضمانت

مگر این نمایشگاه با نظارت اتحادیه نیست ؟

برای خرید جاروبرقی با یکی از فروشنده های سیهاوی در امین حضور تماس گرفتم گفت جشنواره بهاره تا 12 فروردین 20 درصد مبلغ خرید هدیه میده و گفت اجناس گارانتی های دیگه اصل آلمان نیست ولی گارنتی سیهاوی اصل آلمان هست

حالا با این حساب اگر بخوام یک جاروبرقی که هم اصل آلمان باشه و هم خدمات پس از فروشش خوب باشه باید با گارانتی کاراگستر بگیرم ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من خیلی گیج شدم . چند وقت پیش ، ( دقیقا یادم نیست چه زمانی بود ) یک نمایشگاه در مصلی بود که یک غرفه هم اختصاص داشت به لوازم بوش . یک کاتالوگ ازشون گرفتم تا زمانی که قصد خرید داشتم باهاشون تماس بگیرم . روی کاتالوگ هم نوشته شرکت بازرگانی سیهاوی نمایندگی رسمی لوازم خانگی بوش در ایران با 36 ماه ضمانت

برای خرید جاروبرقی با یکی از فروشنده های سیهاوی در امین حضور تماس گرفتم گفت جشنواره بهاره تا 12 فروردین 20 درصد مبلغ خرید هدیه میده و گفت اجناس گارانتی های دیگه اصل آلمان نیست ولی گارنتی سیهاوی اصل آلمان هست

حالا با این حساب اگر بخوام یک جاروبرقی که هم اصل آلمان باشه و هم خدمات پس از فروشش خوب باشه باید با گارانتی کاراگستر بگیرم ؟
    سلام
    من هنوز کارم به گارانتی نافتاده که بدونم گارانتی کدوم بهتر هستاصولا وقتی وسیله اصل و ساخت آلمان میخری بعیده کارت به گارانتی برسه،اما در مورد نصب راضی بودم؛

ببینید سهاوی دروغ میگه که فقط محصولات خودش اصل آلمان هستن و بقیه شرکت ها مونتاژ کشور های دیگه رو فقط میارن!!!!
    اصلا وسایل کوچک مثل غذاساز ها و اکثر اتو های بوش آلمانی نداره که جناب سهاوی هم خودش میاره!!!!

سهاوی از سایت بوش اصلی حذف شده،چرا شو نمیدونم،اما میاد به مشتری ها به دروغ میگه که محصولات بقیه شرکت ها چون IR دارن مونتاژترکیه هستند؛درحالی که این IR دارها مثل بقیه محصولات هستند یعنی هم ساخت المان هست هم ساخت ترکیه هم لهستان هم اسپانیا و .....
    اصولا لباسشویی و ظرف شویی سری 6 و 8 و home professional بوش ساخت خود آلمان هستند؛

در مورد جاروبرقی هاش هم اغلب کیسه دار هاش آلمان هستند؛اکثر بدون کیسه ها چین! من گشتم فقط یک مدل بدون کیسه سال گذشته آلمان بود؛
    که من خودم رفتم الکترولوکس خریدم؛
    حالا فرقی نداره شما از کدوم گارانتی بخرین؛مال همه جنس اصلی هست که بستگی به نوع مدل و سریش در کشور های مختلف تولید میشه؛مسلما وقتی نخفیف هست عقلانی هست از جای ارزون تر بخری اما این جمله که
    جناس گارانتی های دیگه اصل آلمان نیست
    یک دروغ هست که سهاوی میگه!

8. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در مورد جشنواره دقت کن که تخفیفی که الان بوش میده روی دیگر کالاها اعمال میشه. یعنی مثلا شما یک جنس میخری و بعد روی خرید دوم از همان برند بوش، 20 درصد تخفیف میده.

اینکه کدام جنس اصل آلمان است و کدام نیست هم ربطی به نمایندگی نداره. شما هر کدام از محصولاتی که خوشت آمد را باید بررسی کنی و ببینی که ساخت کجاست.
    در مورد جاروبرقی، همانطور که دوستمان هم گفتند خیلی از مدلهای بدون کیسه مونتاژ غیرآلمان هستند ( چین و ترکیه و ...) و مدلهای کیسه دار مونتاژ آلمان.

سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببینید، خیلی از مدلها را نوشته که ساخت کجا هستند.

اما در مورد خدمات پس از فروش و ... نظری ندارم.

این هم لینک کاراگستر و سیهاوی

10. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

در مورد جشنواره دقت کن که تخفیفی که الان بوش میده روی دیگر کالاها اعمال میشه. یعنی مثلا شما یک جنس میخری و بعد روی خرید دوم از همان برند بوش، 20 درصد تخفیف میده.

اینکه کدام جنس اصل آلمان است و کدام نیست هم ربطی به نمایندگی نداره. شما هر کدام از محصولاتی که خوشت آمد را باید بررسی کنی و ببینی که ساخت کجاست.
    در مورد جاروبرقی، همانطور که دوستمان هم گفتند خیلی از مدلهای بدون کیسه مونتاژ غیرآلمان هستند ( چین و ترکیه و ...) و مدلهای کیسه دار مونتاژ آلمان.

سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببینید، خیلی از مدلها را نوشته که ساخت کجا هستند.

اما در مورد خدمات پس از فروش و ... نظری ندارم.

این هم لینک کاراگستر و سیهاوی

در مورد تخفیف به نکته خوبی اشاره کردین
    در مورد اصالت جنس هم حق با شماست اما واقعا من یکی نمیتونم به فروشنده ای که با دروغ شروع میکنه نمیتونم اعتماد کنم؛

واقعا چزا باید با دروغ فروشنده دیگه رو خراب کرد؟سود بیشتر ارزش زیرپا گذاشتن اخلاق رو داره؟آیا مشتری رو احمق فرض کرده اند؟

12. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    من هنوز کارم به گارانتی نافتاده که بدونم گارانتی کدوم بهتر هستاصولا وقتی وسیله اصل و ساخت آلمان میخری بعیده کارت به گارانتی برسه،اما در مورد نصب راضی بودم ...
    در مورد جشنواره دقت کن که تخفیفی که الان بوش میده روی دیگر کالاها اعمال میشه. یعنی مثلا شما یک جنس میخری و بعد روی خرید دوم از همان برند بوش، 20 درصد تخفیف میده...
    سلام

نمی دونم این حرفی که فروشنده سیهاوی در مودر اصل آلمان نبودن گارانتی های دیگه گفت ، شما هم از دیگر قروشنده های سیهاوی شنیدید یا نه ؟ چون من یکبار بیشتر در این مورد با یک فروشنده سیهاوی صحبت نکردم و مطمئن نیستم که این فروشنده سرخود این حرف رو زده یا اینکه واقعا شرکت سیهاوی واقعا این ادعا رو داره .

در سایت رسمی بوش نگاه کردم ، در سایتی که برای ایران هست اصلا سیهاوی بعنوان نمایندگی رسمی بوش حضور نداره .

این نمایشگاه مصلی ( اگر اشتباه نکنم همین تابستون گذشته بود ) که برای بوش غرفه داشت ، عجیبه که در کاتالوگشون هنوز می نویسن نمایندگی رسمی بوش
    مگر از نظر قانونی قابل پیگیرد نیست ؟ یعنی بوش اجازه میده سیهاوی همچنین تخلفی انجام بده ؟

حالا از این موضوع که بگذریم برای خرید جاروبرقی چند مورد خیلی برام اهمیت داره :
    1- کاملا کم صدا باشه
    2- کم مصرف باشه . آیا درسته که میگن جارویی که کمپرسور باشه کم مصرف هم هست ؟
    3 سبک باشه
    4 - برای کسی که از نظر ریوی حساس هست ، قابل تحمل باشه ( بعضی از جاروها موقعی که روشن هستن هوای غیرقابل تحملی ازشون خارج میشه )

بنظر شما جاروبرقی های بوش ، چنین ویژگی هایی دارن ؟ اگر پاسخ مثبت هست کدوم مدل بوش و اگر نه ، کدوم برند همه این ویژگی ها رو داره ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نه من قبلا هم شنیدم؛کلا حرفشون اینه؛ما جنس اصلی میفروشیم و بقیه IR دارا همه ترکن!!!!
    برای همین خیلی منو عصبانی کرده چون دیدم به دو نفر دیگه هم همینو گفتن!

در مورد انتخاب جاروبرقی من نتیجه جست و جوهای خودمو میگم
    کلارکیسه دارها سر و صدای کمتری نسبت به کمپرسوری ها دارند و بنظرم سبک تر هم هستند
    در مورد ۴ متوجه نشدم منظور چی هست اما حاروبرقی هایس که فیلتر HEPA دازند ضد حساسیت هستند
    حالا بوش که عالی هست اما بدون کیسه فقط یک مدل داره؛بدون کیسه الکترولوکس خیلی عالی هست اما سنگینه
    فکر هم جدیدا اومده مونتاژ ترکیه هست و کیفیتش هم خوبه

15. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •