تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: یک سوال در مورد دیسک گردن

داره خودمونی میشه ALEMIX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض یک سوال در مورد دیسک گردن

برای درمان دیسک گردن کدام متخصص ارجح تر هست؟ ارتوپد؟ مغز و اعصاب؟ طب حرکتی فیزیکی ؟

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مغز و اعصاب (متخصص نه جراح).اول باید مغز و اعصاب ببیندت

3. این کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برای درمان دیسک گردن کدام متخصص ارجح تر هست؟ ارتوپد؟ مغز و اعصاب؟ طب حرکتی فیزیکی ؟
    دقیقا هر ۴ تخصص داخلی مغز و اعصاب،جراح مغز و اعصاب،طب فیزیکی و اورتوپد در صلاحیت تشخیص و درمان حمایتی دیسک هستند
    اگر نیاز به جراحی بود بهتر هست نزد متخصص جراحی مغز و اعصاب انجام بشه تا اورتوپد

5. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Living DEATH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز دیسک گردن درمان نمیشه و فقط باید مراعات کنی . من یکی از دیسکای گردنم پاره شده و 2 تای دیگه بیرون زده و فقط با فیزویتراپی و نرمش های مخصوص حالم بهتر شده .
    برای تشخیص باید بری متخصص مغز و اعصاب و بعد از MRI دکتر برات فیزیتراپی مینویسه که به تشخیص دکتر فیزیتراپیست نرمش و فیزویتراپی میشی . عموما دیسک گردن رو در شرایط خیلی خیلی حاد عمل میکنن و اگر دکتری به راحتی و بدون فیزیو پیشنهاد عمل داد اصلا تن به این موضوع ندید . بهترین متخصص ها هم توی بیمارستان میلاد هستن که کمی دیر نوبت میدن .

7. این کاربر از Living DEATH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ALEMIX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز دیسک گردن درمان نمیشه و فقط باید مراعات کنی . من یکی از دیسکای گردنم پاره شده و 2 تای دیگه بیرون زده و فقط با فیزویتراپی و نرمش های مخصوص حالم بهتر شده .
    برای تشخیص باید بری متخصص مغز و اعصاب و بعد از MRI دکتر برات فیزیتراپی مینویسه که به تشخیص دکتر فیزیتراپیست نرمش و فیزویتراپی میشی . عموما دیسک گردن رو در شرایط خیلی خیلی حاد عمل میکنن و اگر دکتری به راحتی و بدون فیزیو پیشنهاد عمل داد اصلا تن به این موضوع ندید . بهترین متخصص ها هم توی بیمارستان میلاد هستن که کمی دیر نوبت میدن .
    مشکل من خم شدن دوتا از انگشتان دست چپ هست و ضعف طرف چپ بدن رفتم دکتر طب حرکتی نامه داد رفتم مغز و اعصاب ام ار ای هم رفتم که نوشته بود دیسک گردن هست من هم زمان فلج یکطرفه صورت هم پیدا کرده بودم و این علائم با هم افتادگی پلک و خم شدن انگشتان باعث گیج شدن پزشکان شده بود
    الان شما میتونید ورزش کنید یا اجسام سنگین بردارید؟

داره خودمونی میشه Living DEATH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

مشکل من خم شدن دوتا از انگشتان دست چپ هست و ضعف طرف چپ بدن رفتم دکتر طب حرکتی نامه داد رفتم مغز و اعصاب ام ار ای هم رفتم که نوشته بود دیسک گردن هست من هم زمان فلج یکطرفه صورت هم پیدا کرده بودم و این علائم با هم افتادگی پلک و خم شدن انگشتان باعث گیج شدن پزشکان شده بود
    الان شما میتونید ورزش کنید یا اجسام سنگین بردارید؟
    با ورزش سنگین بلند کردن جسم سنگین دوباره درد شروع میشه . چاره ش فقط مراعات هستش . و یه سری حرکات نرمشی که دکتر فیزیو میده انجام بشه تا عضلات گردن قوی بشه و روی دیسک فشار نیاد . البته علائم شما رو من نداشتم . حتما به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید

10. این کاربر از Living DEATH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •