تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سوال در مورد سو پیشینه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض سوال در مورد سو پیشینه

سلام و خسته نباشید
    پارسال بعد از چهارشنبه سوری از سوی اداره اماکن عمومی شهرستان زنگ زدن و رفتم اونجا بعد بهم گفتن اونایی که بازداشت شدن تو مراسم چهارشنبه سوری اسم تو رو هم دادن و بعد چند سوال پرسیدن و اومدم.بعد یکماه از طرف دادسرا احضاریه اومد و رفتم و بعد 3 جلسه رفت و امد و ... در نهایت قاضی به علت نبود مدارک لازم و کافی حکم به برائت داد در شهریور 95.حالا دیروز صبح یه برگه باز از طرف اداره اماکن اومد به صورت دعوت نامه از طرف رئیس اماکن برای ساعت 16 عصر.من رفتم و اونا هم به طریق بچگانه مارو تا ساعت 10 شب نگه داشتن و بعدش با یک تعهد ول کردن.و حرقشون این بود که دستور دادستان بوده در حالی که هیچ نام و مهری و امضای دادستان در برگه نبود.1-حالا من سوالم اینه اون پرونده پارسال با توجه به حکم برائت برام سابقه یا سو پیشینه منظور میشه یا نه؟2-تعهد دیروز سابقه یا سو پیشینه ای منظور میشه یا نه؟3-این کار اداره اماکن دیروز قانونی بوده و نگه داشتن و تعهد گرفتنشون؟
    ممنون

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

دیروز چه تعهدی ازتون گرفتند ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام

دیروز چه تعهدی ازتون گرفتند ؟
    سلام
    چیز خاصی ننوشته بود فقط اینجانب فلانی با مشخصات فلان تعهد مینمایم که دیگر مخل امنیت عمومی و اخلالگری نباشم.همین

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    چیز خاصی ننوشته بود فقط اینجانب فلانی با مشخصات فلان تعهد مینمایم که دیگر مخل امنیت عمومی و اخلالگری نباشم.همین
    یعنی پارسال بازداشت شدین بعدش هم تبرئه شدین , اونوقت بعد از یک سال دوباره شما رو خواستند بدون اینکه خلافی انجام داده باشین و تا شب نگه داشتند و بعدش هم تعهد گرفتند ازتون و ولتون کردند
    اگر ماجرا همین باشه پس علتش نگرانیشون از چهارشنبه سوری بوده و چون سابقه داشتین شما رو به این برنامه ها نگه داشتند تا یه وقت آتیش نسوزونید دوباره .
    یعنی برای احتیاط بوده جالبه که تعهد هم گرفتند ازتون یعنی دستشون رو حسابی پیش گرفتند تا پس نیافتند چون معمولاً تعهد برای کسانی هست که خلافی انجام داده باشند
    =================================
    کسی سوء پیشینه داره که جرمش ثابت شده باشه و معمولاً مجازاتش هم اجرا میشه و انگشت نگاری هم میشه
    اینکه نگران سوء پیشینه هستین خیلی خوب و سودمند هست چون نشان از اینه که براتون مهم هست است چیزها .
    خلافکارها معمولاً بی خیال این چیزها هستند , برای همینه که پرونده هاشون قطور و سیاه میشه
    اگر نگران سوء پیشینه هستین میتونین درخواست بدین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سوالات مردم و پاسخها رو هم بخونید .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 17-03-2017 at 06:37. دليل: تصحیح

5. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

یعنی پارسال بازداشت شدین بعدش هم تبرئه شدین , اونوقت بعد از یک سال دوباره شما رو خواستند بدون اینکه خلافی انجام داده باشین و تا شب نگه داشتند و بعدش هم تعهد گرفتند ازتون و ولتون کردند
    اگر ماجرا همین باشه پس علتش نگرانیشون از چهارشنبه سوری بوده و چون سابقه داشتین شما رو به این برنامه ها نگه داشتند تا یه وقت آتیش نسوزونید دوباره .
    یعنی برای احتیاط بوده جالبه که تعهد هم گرفتند ازتون یعنی دستشون رو حسابی پیش گرفتند تا پس نیافتند چون معمولاً تعهد برای کسانی هست که خلافی انجام داده باشند
    =================================
    کسی سوء پیشینه داره که جرمش ثابت شده باشه و معمولاً مجازاتش هم اجرا میشه و انگشت نگاری هم میشه
    اینکه نگران سوء پیشینه هستین خیلی خوب و سودمند هست چون نشان از اینه که براتون مهم هست است چیزها .
    خلافکارها معمولاً بی خیال این چیزها هستند , برای همینه که پرونده هاشون قطور و سیاه میشه
    اگر نگران سوء پیشینه هستین میتونین درخواست بدین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سوالات مردم و پاسخها رو هم بخونید .
    سلام
    پارسال هم بازداشت نشده بودم بلکه بازداشتی های چهارشنبه سوری اسم منم گفته بودن و بعد تو دادگاه تبرئه شدم.دقیقا همان طور که شما گفتین تعهد رو گرفتن تا من ازشون شکایت نکنم.من بهشون احترام گذاشتم و رفتم ولی اونا از ما سو استفاده کردن و چون اصلا از این چیزا اطلاع نداشتم اینجوری شد.با وکیل هم حرف زدم و گفت اصلا سو سابقه نیس و حتی اگه تو دادگاه کسی محکوم باشه باز هم دلیل بر سو پیشینه نیس.اونم گفت تعهد اونا غیر قانونی هست و میتونی شکایت کنی ولی گفت دوندگی خاص خودشو داره و با اماکن در نیوفتم بهتره.گفت کاریشون نداشته باشم تا زمانی که مثلا بخان از این تعهد سو استفاده کنن که اون وقت با رو کردن حکم برائت ازشون شاکی بشم و گفت خیلی بعیده از تعهد استفاده کنن چون اصلا ازش نمیتونن کار خاصی بکنن فقط تعهد گرفتن حالت فرمالیته تا شما دیگه سراغ چهارشنبه سوری نرین

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    شما به احتمال 99.9999% سابقه ای در این مورد ندارید
    نکته ی مهم:
    خطاکاران 2 دسته اند:
    1- کسانی که از روی نادانی و جهالت کار خطائی رو انجام میدند
    2- کسانی که میدونند اون کار خطا هست اما از روی لجبازی و دشمنی و کینه و غرور و تکبر اِصرار دارند در انجام اون خطا
    دسته اول وقتی هشدار و اخطار بگیرند و توجیه بشند دیگه اون کار خطا رو انجام نمیدند بلکه حتی ممکنه خطای گذشته رو هم جبران کنند
    دسته دوم ممکنه از ترس زندان و جریمه و شلاق و غیره کار خطا رو انجام ندند اما هر جا احساس کنند فرصت مهیا هست برای انجام بدون مجازات شدن باز هم انجامش میدند
    ازتون نمیپرسم شما جزء کدوم دسته اید . این به خودتون مربوطه و مسئولیت و عواقبش هم بر عهده ی خودتونه اما اگر با کسانی ارتباط دارید که شما رو دعوت میکنند برای همراه شدن باهاشون برای انجام کار خلاف , ازشون دوری کنید و پروندشون رو ببندید چون یقیناً یا دوستان نادانند یا دشمنان دانا و کمر به نابودی شما بسته اند . در دوتاشون خطرناکند .
    نگران بودن برای سوء پیشینه نشانه ی ترس و بزدلی نیست , نشانه ی خردمندی و عاقل بودن و دوراندیشی و عاقبت اندیشی هست .

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •