تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: آموزش توالت فرنگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض آموزش توالت فرنگی

سلام من از بچگی با توالت ایرانی بزرگ شدم. حالا بعضی مکان ها که میرم توالت ایرانی نیست..و میخواستم راهنمایی بگیرم ازتون.

1 . از نظر بهداشت و وسواس توالت ایرانی به نظر من تمیزتره...چون در توالت فرنگی من بدم میاد بشینم در جایی که بدن دیگران بوده...یعنی نفر قبلی که رفته توالت فرنگی نشسته و پوستش خورده به لبه های توالت و منم باید بشینم روی اون و پوست

منم میخوره به اون لبه ها و از نظر بهداشتی به نظرم کامل نیست..برای این مورد چه کمکی دارید؟

2.مثلا کارمون تموم شد و دستشویی شماره 2 کردیم...حالا چه جوری خودمون رو بشوریم که اون یه زره ای که همیشه میمونه روی بدن نریزه رو زمین؟در تولت ایرانی یک کاسه بزرگی هست و آدم راحت خودشو میشوره و همش میریزه تو اون کاسه

2. 3 کاربر از شروین 4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

۱. قبل از نشستن دستمال توالت رو بزارید روی لبه‌های توالت یعنی جایی که قرار هست بشینید
    ۲. توالت فرنگی از اسمش معلومه «فرنگی» یعنی شما تموم کارهات با دستمال توالت هستش،اون قسمت بدن!! رو هم باید با دستمال پاک کنید
    توی ایران چون میخوان از نظر اسلامی درست باشه یه شلنگ آب کنار توالت هست که طرز استفاده‌ی صحیحش هنوز بر کسی روشن نیست

پ.ن : جدا این مبتکران ایرانی/اسلامی کم کاری میکنن و هنوز نتونستن یه سیستم طراحی کنن که هم به زانوها فشار نیاد هم از نظر اسلامی درست باشه

4. 4 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

از خدا ک پنهون نیست از شما چه پنهون بنده هم مشکلات شدیدی با این موجودات فرنگی داشتم ولی از وقتی زانوم رو عمل کردم چند ماهی مجبور شدم استفاده کنم.. اوایل سخت بود و چون عادت نداشتم فشار روانی زیادی وارد میشد .. البته به این صورتم نیست که بد باشه هم راحتتره هم میشه خودتو بشوری و هم چون دستمال توالت داری اتفاقا بهداشتی تر از توالت معمولیه

توالت معمولی یه بدی داره اونم اینه که به زانو ها فشار میاد و و توالت فرنگی هم با عرض معذرت به مقعد فشار میاره چون نحوه نشستنش طوریه که مجرای مقعد کاملا باز نمیشه و ممکنه باعث بوجود امدن بواسیر بشه برای حل این مشکل میشه یه چهار پایه کوچک زیر پا گذاشت

توصیه های ایمنی: در انواع توالت چه فرنگی چه معمولی چه فضایی حتما از دستمال توالت استفاده کنید شدیدا بهداشت رو بالا میبره ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

جون عزیزت این چه تاپیکیه زدی مرد حسابی!!!

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

این چه پستیه زدی مرد حسابی

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

توالت فرنگی از نظر راحتی خیلی خوبه .
    مشکل اینه که ما بهش عادت نداریم .
    اتفاقا به دلیل ساختمانش و اینکه همیشه یه لایه آب تمیز روی سطحش هست ، مشکل بوی بد در فضای توالت رو ( مثل توالت های ما) نداره . از لحاظ شرعی برخی باهاش مشکل دارند چون از آب برای نظافت بدن استفاده نمیشه که عموما توی ایران یه شیلنگ آب هم کنارش میذارن .
    به نظر من هر چه سریعتر مردم بهش عادت کنند و جایگزین توالتهای سنتی ما بشه بهتره . فقط مسئله ای که هست (و خیلی از کسانی که توالت فرنگی دارند رعایتش نمی کنند) اینه که همیشه باید دستمال توالت داشته باشه .
    چرا ؟ باید از همدیگه خجالت بکشیم واسه پرسیدن مسائل مهمی که جوابشون رو نمیدونیم ؟؟؟

2.مثلا کارمون تموم شد و دستشویی شماره 2 کردیم...حالا چه جوری خودمون رو بشوریم که اون یه زره ای که همیشه میمونه روی بدن نریزه رو زمین؟در تولت ایرانی یک کاسه بزرگی هست و آدم راحت خودشو میشوره و همش میریزه تو اون کاسه
    از دستمال استفاده می کنی و میندازیش توی سطل مخصوص !!

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

ممنون از استارتر بابت تاپیک مفیدش

همون طور که دوستان گفتن میشه از دستمال توالت استفاده کرد اما تا اون آبه نباشه هیچ جوره دل من یکی راضی نمیشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یک سری مدل پیشرفته توالت فرنگی مکانیزه و پیشرفته الکترونیکی تو بازار هست که خودش همه کار میکنه با فشار آب ولرم میشوره و بعد با باد گرم خشک میکنه ( مدلهای ژاپنی) منتها قیمتش تقریبا" بالای 2000 دلاره شاید مدلهای ساده تر هم تو بازار باشه.البته این برای منزل کارسازه . جای دیگه با همون دستمال
    همه میگن توالت سنتی بهداشتی تره ولی هر چقدر دست کمتر دخالت داشته باشه تمیز تره .... با دستمال سپس استفاده از یکم دستمال مرطوب یا نمدار دیگه میشه سر و ته قضیه رو هم آورد .
    اصول درستش در توالت فرنگی اینه که یک چیزی زیر پا قرار دهید که زاویه نشستن (پاها با کمر) 90 درجه نباشه و کمتر باشه...

11. 2 کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

به شخصه خارج از بحث نظافت
    بيشتر بحث تخليه شماره ٢ بنده رو دچار مشكل ميكنه
    كه مجبور ميشم خودم رو جمع كنم و شكم رو بچسبونم به پاهام يا در حالت شديد تر دقيقا مثل توالت معمولي ازش استفاده كنم و با پا برم روش
    حالا اينكه بحث درست ش چي نميدونم
    ولي اينكه مشخص هست بحث طراحي كه براي بنده جذابي ت نداره

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •