تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: نظرتون در مورد حجامت چی هست ؟ تجربه تون بگید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض نظرتون در مورد حجامت چی هست ؟ تجربه تون بگید

سلام
    من کمی غلظت خونم بالاست و همچنین مقداری آنزیمهای کبدی
    مزاجم هم از نظر طب سنتی صفراوی هست

آیا حجامت واسم مناسب هست ؟

فقط کمی ترس دارم درد بگیره . میشه قبلش یه ژلوفن چیزی بخورم ؟

خیلی دوست دارم برم . یه مرکز تمیز و معتبر حجامت و .. هم نزدیک منطقه مون هست فقط ترس دارم خیلی درد بگیره

ممنون

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    من کمی غلظت خونم بالاست و همچنین مقداری آنزیمهای کبدی
    مزاجم هم از نظر طب سنتی صفراوی هست

آیا حجامت واسم مناسب هست ؟

فقط کمی ترس دارم درد بگیره . میشه قبلش یه ژلوفن چیزی بخورم ؟

خیلی دوست دارم برم . یه مرکز تمیز و معتبر حجامت و .. هم نزدیک منطقه مون هست فقط ترس دارم خیلی درد بگیره

ممنون
    غلظت خون بالا و بالا بودن انزیم ها خودش میتونه به علت چند بیماری باشه
    اما در مورد مزاج،ما هرچی با متخصصین(!) طب سنتی صحبت کردیم که این مزاج رو علمی توضیح بدن و بگن این بلغم و صفرا کجای بدن هستند

بگذریم،اما این حجامت هیچ اثر اثبات شده علمی روی بیماری هایی که ما میشناسیم ندارد

3. 6 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

آدم مختاره هر کاری با خودش میخاد بکنه ، این اصل اول آزادی هست ولی اگه حجامت میکنید لا اقل استخر نرید با زخم باز ! مثل بعضی ها !

اگر هم با از دست دادن خون Relax میشین خب برین هلال احمر خون اهداء کنید ! من خودم یه بار تو حموم جلوی خون دماغ ام رو نگرفتم خون از دست دادم کلی های شدم !!

5. 2 کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام

هجامت هیچ تاثیری نداره و فقط ظاهرش غلط اندازه . وقتی خون رو ( که معمولا از پشت کمر ) میکشن بیرون به دلیل اینکه خون آروم آروم میاد بیرون کم کم لخته میشه و رنگش سیاه میشه و این باعث میشه مردم فکر کنند خون آلوده از بدن آومده بیرون ...!
    میتونید برای اینکار برید یه مرکز اهدای خون و کمی خون بدید تا هم ثواب کرده باشید و هم درمان بشید ...
    Last edited by kian98; 01-04-2017 at 11:56.

7. 4 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

سلام

هجامت هیچ تاثیری نداره و فقط ظاهرش غلط اندازه . وقتی خون رو ( که معمولا از پشت کمر ) میکشن بیرون به دلیل اینکه خون آروم آروم میاد بیرون کم کم لخته میشه و رنگش سیاه میشه و این باعث میشه مردم فکر کنند خون آلوده از بدن آومده بیرون ...!
    میتونید برای اینکار برید یه مرکز اهدای خون و کمی خون بدید تا هم صواب کرده باشید و هم درمان بشید ...
    ممنونازپاسختون
    اما حجم خونی که برای اهدای خون گرفته میشه حجمش بالاست

اما خوب در مورد مزاج خوب از روی چهره افراد هم میشه فهمید . بعضی ها سردن . بعضی ها زود عصبی میشن . بعضی های معتدل ان .
    میگفت مثلن اونایی که زود عصبانی میشن و پر حرف ان و نسبت به هر چیزی واکنش نشون میدن و تندخو هستند اینا یا از سودا یا از صفرای زیاده . اینا باید حجامت کنن تا طبع شون معتدل بشن
    اونایی که سرد هستند و بلغمی باید غذاهای گرم بخورند و حجامت نکنند که از نظر علمی میشه همون کم خون خودمون .

حجامت درد داره ؟

9. این کاربر از brad pitt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ALEMIX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

حالا که بحث خون شد من یه سوالی برام پیش امد :چند سال پیش من برای آزمایش خون رفتم آزمایش بعد از ازمایش من جای سوزن را نگرفتم و باعث شد دوباره از دستم خون بره برگشتم به خانم مسئولش بگم که وقتی چشمام رو باز کردم دیدم یکی پاهام رو گرفته یکی داره بهم اب قند میده از هوش رفته بودم از اون موقع میترسم برم ازمایش بدم راهنمایی توصیه ایی چیزی هست بگین من از ترس بیهوش شدن نمیرم آزمایش خون

اگه نباشه جاش خالی می مونه CHAPTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    -_-

پيش فرض

ظاهراً که میزان فاکتورهای خون وريدی و خون حاصل از حجامت اختلاف معنادار با هم دارند [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]،[ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]

12. 2 کاربر از CHAPTER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

حجامت هنوز که هنوزه هیچ تاثیر درمانی نداره؛یعنی مدعیانش نتونستند در درمان بیماری ها با یک داروی معمول مقایسه اش کنند که حداقل اثر درمانیش اثبات بشه!

14. 6 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    والا در مورد تاثیر داشن یا نداشتنش نمیتونم چیزی بگم. چون وارد نیستم به پزشکی .. اما من دو بار چند سال پیش رفتم، اصلا درد نداره ...ما که وقتی تیغ زد و مکش گذاشت چیزی نفهمیدیم

16. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه CHAPTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    -_-

پيش فرض

عید نوروز و تحویل سال ۱۳۹۶ شمسی را تبریک عرض می‌کنم.

اگر بی تاثیر بود که ورزشکاران امریکایی در المپیک ریو از حجامت (خشک) استفاده نمی کردند! ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

به هر حال، درباره انواع حجامت تا به امروز حدود 1500 مقاله در سایت پاب مِد ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) نمایه شده است. مهمترین تاثیر حجامت نیز کاهش سطح فریتین خون (Serum Ferritin) و درمان اضافه بار آهن (Iron Overload) است که یکی از نشانه های آن همین بالا رفتن آنزیم های کبدی است که دوستمان در پست اول اشاره کرده اند.

اضافه بار آهن با بسیاری از بیماری ها مثل خستگی مزمن، درد مفاصل، سیروز، سرطان کبد، دیابت شیرین، آريتمی قلبی، حمله قلبی، نارسایی قلبی، کاهش میل جنسی، آرتروز، پوکی استخوان، ریزش مو، بزرگ شدن طحال، لاغری، ناباروری، هیپوگنادیسم، کم کاری تیروئید، کم کاری هیپوفیز، افسردگی، خستگی آدرنال و ... مرتبط است.

حجامت، هدیه شب معراج پیامبر و از سنت های پیامبران الی است، از آن غفلت نکنیم!

سالی سرشار از موفقیت و شادکامی را برای همه عزیزان آرزومندم
    . ‌

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •